Edison normal odchadzaju žiarovky , len sa mi nechce stale chodiť do servisu kupovať nove ž. myslel som, že dám LED a mám popkoj a ako to, že tie pricapky možu byť namontovane- myslim dodatočné namontovane led svietenie . A tie pazvuky mi neviete poradiť? Tam su dve šrouby, ale so šrubovakom nejdu odtočiť asi je dobre sa kuknuť dnu čo tam vrzga:D