Přejít na obsah

Kellyto

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Věci klubové

  • Rok výroby
    2008

Profilové informace

  • Město
    Snina
  • Stát
    Slovenská republika

Kellyto's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. Edison normal odchadzaju žiarovky , len sa mi nechce stale chodiť do servisu kupovať nove ž. myslel som, že dám LED a mám popkoj a ako to, že tie pricapky možu byť namontovane- myslim dodatočné namontovane led svietenie . A tie pazvuky mi neviete poradiť? Tam su dve šrouby, ale so šrubovakom nejdu odtočiť asi je dobre sa kuknuť dnu čo tam vrzga:D
  2. Dobry den. Mám 308 pred faceliftom, denne svietenie je tam riesene 21W žiarovkou, čo mi šetri xenon. žial ž sa dosť často vypali nie je to možne riešiť nejakou LED žiarovkou. Je nejaka náhrada? Kde to kupim? dajte link. Zadne 5 dv - dvere do kufra: v nich po prejdeni nerovnosti auto vydava určite pazvuky ako keby tam niečo bolo uvolnene. Nemate s tym skusenosť? Mohlo sa tam niečo uvolniť nejaky plast?
×
×
  • Vytvořit...