Přejít na obsah

venomcz

Uživatel
  • Počet příspěvků

    629
  • Registrace

Vše od uživatele venomcz

  1. venomcz

    Roztahování a roztlačování

    P206 2 litr benzín : roztlačit na 2-3 cca 5x bez problémů P306 1.6 benzín : roztlačit na 2-3 každou zimu - bez problémů žigulík benzín : roztláčet na jakýkoli kvalt včetně zpátečky - bez problémů dodávka renault master diesel : 2x roztlačeno - bez problémů
  2. venomcz

    Kdo by uměl implantovat chip?

    souhlasím s Přemou. Vůbec v tom nevidím nic špatného co napsal Straki a myslím si že tvůj výlev StibTo je těžce mimo mísu )))) Salam , pokud máš vše z auta vytáhlé , tak bych ti to přepájel jen je třeba koupit správnou patici jak už říkali kluci. Na budoucí výměny a hlavně , pevnou a kvalitní .
  3. tak vyřešeno díky za pomoc . Nakonec byl probém v pojistce v rádiu. Než jsem tam to rádio zapojil tak jsem jí propískl a byla ok . No jenže po otečení klíčku si to asi rozmyslela a byla K.O. tak jsem jí vyměnil a už to frčí . Ještě zadám kód a vyzkouším zda fungují veškeré repro správně .
    • 9
  4. Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek. „Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat slovo Paříž. „A co jsi napsal?” „Paříš, pařím, paříme...” „A co ty?” obrací se na druhého. „Špatně - píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo zeměkoule, a tak jsem napsal - „ze mě koule, z tebe koule, z něho koule.” Třetí policajt se jen usmívá: „Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek na výbornou a rovněž čeština za jedna. Já vyfasoval slovo město.” „A co jsi napsal?” „Mně sto, tobě sto, náčelníkovi pětikilo.......!!!!!”
  5. venomcz

    olej smrdí po benzínu

    moc nečuchej , aby jsi nebyl závislák :xvul
  6. venomcz

    auto po kuřákovi

    nevyčištili pokud jsem se dobře díval :-) myslím že to auto prodali na díly pokud se nepletu. Je to už dlouho . Ty rozkládající se prasata zatekla a dostala se úplně všude ale to byl fakt extrém . To byl humus kekel fujky ...
  7. ok mrknu na to a pak napíšu jak jsem uspěl / neuspěl a přidám pár fotek. Ono s tím teplem to není až tak hifi . Přes týden přijedu a je tma a o víkendu když mám čas tak mi auto stojí před barákem tak proto ale já se na to vrhnu co nejdřív . Chci mít ready rádio. Ještě zítra zkusím v práci oživit to originální .
    • 9
  8. venomcz

    Klakson Peugeot 206

    ještě ne , počasí kentus a na válení se po zemi to zatím není . mám v rezervě tu sirénu popř. koupím od chlápka co prodává ND tady vedle v dědině druhý. Kdyby někdo chtěl tak tu : http://www.dilypeugeotcitroen.cz/pouzite-nahradni-dily.php klakson za 100 kč :-)))
  9. parádní návod , vlítnu do EZK nakoupit ty konektory a pokud bude pěkné počasí a teplo tak na to mrknu . Bohužel jsem momentálně bez garáže . Popiš . Pokud bych do toho hrabal tak bych udělal i to ovládání. Hlavní podstata věci ale je nevyřešena. Jde mi o to že všechny kabely nebo většina kabelů je upravovaných . Jsou na nich kabely navíc a těžko říct zda jsou správně zapojene . Proto barvy vodičů by ulehčily práci . Pokud ale nikdo fotku nepošle tak budu nucen jet kabel po kabelu no . Příště až budu kupovat auto tak vytáhnu rádio a podívám se jak je to zapojené a je mi jedno jestli to hraje. To už je 4té auto kde se s prominutím jebu s elektrikou . Dík :-)
    • 9
  10. Jaké máte zkušenosti ? používáte v autě nebo v křesle doma / kanceláři ? Máte pouze masážní nebo i s výhřevem ? Stojí to za ty peníze ? http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Masazni+podlozka+do+auta&m=f http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-1AF64712-E388EFA8/www_lidl_cz/hs.xsl/nabidka.htm?id=84 [upravil dne 21/1/14 09:10 od venomcz]
  11. díky , mrknu na to . Uvítal bych ale raději fotku těch kabelů , přece jenom tam je milión barev a kombinací . Takhle po schématu musím hledat čísla kabelů , ale pokud budou střihnuté nebo čísla už nepůjdou přečíst tak jsem tam , kde slunce nedosvítí.
    • 9
  12. Zdarec chlapi . O víkendu jsem udělal změny. Vyhodil jsem rádio po roce a nahradil ho zpět originálním . Chtěl jsem mít funkční ovládání pod volantem apod. Jelikož ale org.rádio nechce fungovat , dám tam zpět neoriginální ale trápí mě jeden problém. Jelikož tam bylo HFree s držákem na mobil , který jsem už demntoval , je tam strašně moc kabelů popřelepovaných a postříhaných . Jedná se převážně o reproduktory , anténu apod . Iso konektor co má na sobě napájení auta má ze sebe akorát vedene napájení do držáku na mobil . OVšem nefunguje správně . DO rádia nejde 12V spínaných . Mrknu na pojistku zda je správně otočená a proměřím to ale pokud by byl někdo tak hodný , poslal by mi fotku toho konektoru jak tam jdou ty kabely prosím ? Díky
    • 9
  13. venomcz

    praktikovo žihadlo P 206

    pěkný pažout :-)
  14. venomcz

    Kod rádia

    Cd menic jsem ani nevytahoval ten fungoval taky dokud tam bylo radio originalni . Dopikaču. Někdo k moravy kdo by prohodil na test rádio ?
  15. venomcz

    Kod rádia

    V tom pripade me to vubec nic neudela . Porad radio : out . Taky mam 2001 adisplej je ořezaný - bez aktualni spotreby apod . Ten jednoduchy. Kde by mohl byt chlapi problem ? Napeti na konektoru mam . Radio kaput ? Nez jsem ho odpojoval pred rokem tak slo bez problemu.
  16. venomcz

    Kod rádia

    Chlapi prosim vas, dal jsem do auta zpet org.radio driv tam bylo a fungovalo . Po zapojeni nereaguje a na displeji je radio: out . Kod radia mam ale nereaguje to . Kdy se tam pise ? Otocim klickem natukam kod a nejak potvrdim? Poradte prosim diky.
  17. venomcz

    Auta z Asie

    vendelinek : - prudší pokles hodnoty ojetin Peugeot je možná ještě hůř na tom ..
  18. čaute chlapci, chtěl jsem se zeptat na umístění klaksonu na pug 206 gti . Pojistky jsem projel , jsou v pohodě ale klaskon netroubí už od koupě a dneska mě na přechodu nasral jeden feťák a rozhodl jsem se , že bez klaksonu jezdit nehodlám . Myslím si že to bude zaoxidované nebo něco akorát abych věděl kde hledat. A dotaz ještě , mám 12V sirénu která ječí jak lokomotiva . Předpokládám že ta by se dala použít též že jo ? Díky klakson jsem tedy našel na fotce zde : +/- má s tím někdo zkušenosti , dá se tam dostat aniž bych musel sundávat přední nárazník ? [upravil dne 20/1/14 09:30 od venomcz]
  19. venomcz

    pojistky 306

    Ahoj přeji pěkný víkend. Sedím teď v autě a hrabu se v těch pojistkách dle tohoto obrazku co je tu se ridit nemuzu mam to uplne jinak . Nasel jsem toto a vypada to lip . http://www.peugeotlogic.com/fuses/fuses306/fuselist7.htm Pojistka f1 ma dle toho dve polohy (f1 a f1a ) momentalne je pojistka v te druhe poloze f1a . Kdyz ji hodim naopak jak jste mi radili tak je to cele beze zmeny a navic mi sviti kontrolka baterky a nezhasne ani kdyz vytahnu klic nic . Chlapi potrebuju poradit jak tam dostat tech 12 v spinanych . Re: tu je ma poj.skrin Tak je to spravene byl tam porušený kabel co šel do zkratu [upravil dne 18/1/14 11:30 od venomcz]
  20. toto se stává mojí na 306 ce ( 1.6 benzín 200 tisíc km + najetých ) taky když má neutrál ,nebo přeřazuje . Ale stalo se to jednou i na pětku . Ale je fakt že jí někdy kolisají otáčky ale to až je auto zahřáté a znovu se nastartuje ( z 400-1200 cca ) . jí to udělalo ale když auto záhřáté nebylo
  21. hašišák beru určitě a nabíječku ještě uvidím , mohla by být levnější :-)) http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=nab%C3%ADje%C4%8Dka+autobaterii&min=&max=&o=3 [upravil dne 15/1/14 07:39 od venomcz]
  22. paráda skočím si tam :-) aku šroubovák parkside tam mají za litr . po Vánocích jsem bral jeden sobě , jeden tatovi a jeden kámošovi. Za každý chtěli 4 stovky Co se týká té stanice , radši bych někde koupil přenosnou pájku ,ať jí můžu použít na něco v autě a nemusím řešit zásuvku .Plní se plynem a ten jak hoří ve špičce, tak jí nahřeje a pájíte jak draci . [upravil dne 15/1/14 06:06 od venomcz]
  23. Hlavně bacha na vzpěry které tam dáváte. Jedna věc je dálka a druhá věc je síla . Známý měl na saxu plynovou vzpěru která už neudržela kapotu nahoře tak jí vyměnil za vzpěru co měl v garáži kde byla síla jednou taková a skoro mu to vybilo zuby když kapotu otvíral . jednotka : N :-)
  24. venomcz

    pojistky 306

    mrknu na to no . Je to na prd když se neukláda pamět rádia. Navíc má moja v autě subwoofer apod tak jí to chci dát do kupy. Když jsem jí to nechal na trvalých 12 V tak jí to třískalo baterku .
  25. venomcz

    pojistky 306

    všechny kabely tam jsou origo. Jen byly špatně zapojené jen tam 12V spínaných v tom svazku není. Přesunutí pojistky jsem jeeště právě nezkoušel protože nevím která to je na fotce schémata je to F24 tak vyzkouším. [upravil dne 14/1/14 11:28 od venomcz]
×
×
  • Vytvořit...