Přejít na obsah

JaRoY

Uživatel
  • Počet příspěvků

    180
  • Registrace

Vše od uživatele JaRoY

  1. JaRoY

    problem s radiom

    Tak uz mam z Ulysse. FUnguje to, len radio nenajde stanicu a piska kazdu sekundu. Ostatne ide vsetko. Uvidime ked nahra VIN do radia.
    • 26
  2. JaRoY

    problem s radiom

    Ten USB menic som chcel namontovat bratovi co Berlinga 2006. A podla informacii ma mat novsiu verziu. A po rozobrati som zistil ze ma pripojenie na stary konektor. A na mojom C8 2003 je stara verzia a pripojenie na novy konektor. Naopak. Divne.
    • 26
  3. JaRoY

    problem s radiom

    Uz som zohnal konecne. Z Ulysse. v pondelok ho budem mat.
    • 26
  4. JaRoY

    problem s radiom

    no hadam som ja BSI neodpalil. Dufam ze len radio. KEd zozeniem radio tak potom sa uvidi ci BSI funguje.
    • 26
  5. JaRoY

    problem s radiom

    Tam kde je MP3 napisane tak to je uz CAN. Ja som napisal asi na 10 inzeratov c SK a cz a ani jeden nema RT3-N3-02. Podla toho navodu co Vojtech napisal vypliva, ze potrebujem redukciu na ten konektor. Ktovie ci redukcia sa da zohnat unas.
    • 26
  6. JaRoY

    problem s radiom

    DObre dakujem za info. Len teraz musim zohnat radio RT3-n3-02. Nemozem ho nikde zohnat.
    • 26
  7. JaRoY

    problem s radiom

    • 26
  8. A ta sponka kde sa presnejsie nachadza? Zkontrolujem si to v akom to je stave , len tak preventivne, aby sa mi nahodou tiez nieco podobne nestalo.
    • 37
  9. JaRoY

    problem s radiom

    A da sa to aj cez lexiu? Ci na to musi byt nieco ine? Lebo znami ma lexiu. Ak nie, tak pojdem do citroenu. A este bude pasovat radio z phedra, 807, alebo ulysse do C8? Samozrejme ze rt3-n3-02 musi byt.
    • 26
  10. JaRoY

    problem s radiom

    Asi sa radio nepodari opravit. Ked kupim druhe na vrakovisku tak bude treba asi v citroene preprogramovat. vsak?
    • 26
  11. JaRoY

    Nástup turba

    Mne tak isto robi a swirl cisto novy mam.
    • 33
  12. JaRoY

    problem s radiom

    hej RT3 to je. Dnes bude opravar pozerat na radio, ci nieco nezhorelo.
    • 26
  13. JaRoY

    problem s radiom

    No to bude komplikovane, kedze som objednal na stary typ, a ked som zistil konektor tak mi vymenili v eshope, ale dva tyzdne som cakal. a Uz ich nejdem prekrucat ze chcem naspat ten stary. No ale to problem nieje. Ale problem je ze to radio uz nejde ani bez modulu.
    • 26
  14. Jedna sa o C8 2003 VAN. Kupil som USB modul. na starsie verzie s VAN. Ked som chcel pripojit tak som zitil ze sa neda, lebo konektor nepasuje. Konektor v radiu je novsi. Asi bolo menene radio. Ale soft v radiu je v.5. Takze je to asi VAN. Tak som si vymenil USB modul pre novsiu verziu a ten mi uz pasoval konektor a pripojil som a odvtedy nejde radio. Nenastartuje. CD sa ani neda vybrat. Na displayi pise ready. Poistky dobre vsetky. posielam fotku. Na fotke je konektor z USB modulu modrej farby. Ale do radia ide ten cierny. Novsia verzia. Poradte niekto co teraz s tym radiom? Ked drzim DARK tak sa len restartne. Nic viac.
    • 26
  15. JaRoY

    Oprava/odstranění FAP

    nepochopime
  16. JaRoY

    Oprava/odstranění FAP

    ja mam fapoff a nedymi mi z vyfucku. A nemam ani cierny naraznik, ani nic.
  17. JaRoY

    signalizacia zapnutia pasov

    Urcite je v sedacke vodica spinac. Mam to odskusane. A ked uz airbagy vystrelia, tak vystrelia obydva. Nie? Nezalezi na tom ci tam niekto sedi alebo nie. Alebo sa mylim?
    • 21
  18. JaRoY

    signalizacia zapnutia pasov

    a na mojom aute ked si sadnem krivo tak mi pasy nepiskaju, tak spinac tam nejaky musi byt. C8 2003
    • 21
  19. JaRoY

    odpojeny konektor z coho?

    Davam tam subwoofer pasivny, plus zosilovac.
    • 30
  20. JaRoY

    odpojeny konektor z coho?

    kontrolka svieti. Na univerzalnej diagnostike bolo vela chyb airbagu. Zajtra idem na Lexiu. Ta ukaze presnejsie. A dnes som zase nasiel iny kabel s konektorom vzadu za pravym svetlom. Na co to moze byt? Rozoberam teraz dost veci v aute lebo montujem autohifi. [upravil dne 10/5/13 20:23 od JaRoY]
    • 30
  21. JaRoY

    odpojeny konektor z coho?

    To si ako zistil? [upravil dne 10/5/13 08:34 od ferinko2] A co som ako zistil? Ze mi ide vsetko okrem airbagov?
    • 30
  22. JaRoY

    odpojeny konektor z coho?

    ide mi vsetko okrem airbagov. S airbagmi to nema nic spolocne?
    • 30
  23. JaRoY

    odpojeny konektor z coho?

    Drziak napoju ma aj osvetlenie? To som si nevsimol ze by niekedy svietilo. Ale v tom konektore su 4 kable.
    • 30
  24. JaRoY

    Servisny Manual 2.0HDi

    nenasiel by sa niekde keygen na docbackup 2013 ?
  25. nasiel som odpojeny konektor za priehradkou na napoje. Z coho to je? Nevidel som tam nic take kde by sa to dalo pripojit.
    • 30
×
×
  • Vytvořit...