Pri zamykani, alebo odomykani mi nefunguje automaticke otvaranie, alebo zatvaranie okien len vpredu. Zadne mi zatvori, otvori, ale predne nie. Preco? Ovladanie tlacitkami mi normalne funguje.
Kupil som repasovane turbo. Po jeho vymene ma auto slaby tah a turbo zabera az pri 2500 otackach. Stare turbo tahalo olej a piskalo coraz viac. Ale tah malo fajny. Ovela lepsi ako nove repasovane. Nerepasovali mi vlastne stare, ale ine mi predali uz zrepasovane. Vsetky hadice sa vycistili od oleja. Mohlo by byt repasovane turbo vadne? Alebo by mohla byt chyba inde?
Da sa rozobrat, ale je potom nepouzitelny. Je tam membrana, urcite bude roztrhnuta. Je tam taky kryt ktory drzi na takych zubkoch. Neda sa to otvorit bez toho aby sa tie zubky polamali. Po otvoreni to uz nedrzi.
Pozeral si poistky aj v motorovom priestore? aj v priehradke spolujazdca? Kontrolky musia zasvietit aj ked nemas alarm odkodovany. Asi to bude urcite positka a ak nie tak urcite baterka. Tam by nemal byt ziadny iny problem.
Praavdepodobne sa ti alarm neodkodoval a preto ti nedovoli ani nastartovat. Mal sa odkodovat aj ked si len klucikom otvoril, ale z nejakeho dovodu sa neodkodoval. Baterka v kluci asi dobra vsak? Skus vybrat poistku alarmu. Po nejakej minute skus dat naspat poistku a stlacaj tlacitko kluciku. Mozno sa chyti a bude fungovat vsetko ako predttym..
Do displaya ide opticky kabel. Mozno ho mas poskodeny. Odpoj kabel v radiu a uvidis ci v koncovke svieti nieco. Ak ano tak potom kabel zly alebo display.
Chcel som spravit radio do odkladacej skrinky tak ako je tu, ale problem je ze opticky kabel z displeja je kratky a nedotiahne. Nevie niekto ci existuju dlhsie? Ci sa daju zohnat?
Najprv odmontovat kryt co je pod displayom medzi priehradkami. Najdes tam dve srobky. Po odkruteni vytiahnes von display s budikmi aj s plastom nad budikmi. Odpojis kabel a mas to. Budiky otvoris asi osmimi srobkami a vyberes display.