Přejít na obsah

JaRoY

Uživatel
  • Počet příspěvků

    180
  • Registrace

Vše od uživatele JaRoY

  1. JaRoY

    Po vymene turba slaby tah.

    Turbo sa vyreklamovalo a nove turbo uz ide dobre.
  2. JaRoY

    netáhne

    swirl urcite nie. To by ti aj chybu vyhadzovalo a netahalo ani po rovine.
  3. Pri zamykani, alebo odomykani mi nefunguje automaticke otvaranie, alebo zatvaranie okien len vpredu. Zadne mi zatvori, otvori, ale predne nie. Preco? Ovladanie tlacitkami mi normalne funguje.
  4. Kupil som repasovane turbo. Po jeho vymene ma auto slaby tah a turbo zabera az pri 2500 otackach. Stare turbo tahalo olej a piskalo coraz viac. Ale tah malo fajny. Ovela lepsi ako nove repasovane. Nerepasovali mi vlastne stare, ale ine mi predali uz zrepasovane. Vsetky hadice sa vycistili od oleja. Mohlo by byt repasovane turbo vadne? Alebo by mohla byt chyba inde?
  5. JaRoY

    swirl a jiné

    Presne to co som pisal.
    • 41
  6. JaRoY

    swirl a jiné

    netreba spekulovat. Urcite to bude swirl.
    • 41
  7. JaRoY

    swirl a jiné

    Da sa rozobrat, ale je potom nepouzitelny. Je tam membrana, urcite bude roztrhnuta. Je tam taky kryt ktory drzi na takych zubkoch. Neda sa to otvorit bez toho aby sa tie zubky polamali. Po otvoreni to uz nedrzi.
    • 41
  8. JaRoY

    swirl a jiné

    na tvoj VIN presne tento : 0363.94 Cislo 12 na obrazku [upravil dne 11/3/14 23:28 od JaRoY]
    • 41
  9. JaRoY

    C8 vůbec nereaguje

    tak co? Ako si vyriesil?
    • 32
  10. JaRoY

    C8 vůbec nereaguje

    Pozeral si poistky aj v motorovom priestore? aj v priehradke spolujazdca? Kontrolky musia zasvietit aj ked nemas alarm odkodovany. Asi to bude urcite positka a ak nie tak urcite baterka. Tam by nemal byt ziadny iny problem.
  11. JaRoY

    C8 vůbec nereaguje

    Praavdepodobne sa ti alarm neodkodoval a preto ti nedovoli ani nastartovat. Mal sa odkodovat aj ked si len klucikom otvoril, ale z nejakeho dovodu sa neodkodoval. Baterka v kluci asi dobra vsak? Skus vybrat poistku alarmu. Po nejakej minute skus dat naspat poistku a stlacaj tlacitko kluciku. Mozno sa chyti a bude fungovat vsetko ako predttym..
  12. JaRoY

    C8 vůbec nereaguje

    poistky si zkontroloval vsetky vsade?
  13. JaRoY

    swirl a jiné

    Su dva druhy 0363.87 a 0363.94 tak pozor. Neviem na com zalezi, ci na roku ci na type motora. Na moj 2,2 Hdi 2003 islo 0363.94.
  14. mam kryt aj sklo navyse. Predal by som.
  15. JaRoY

    swirl a jiné

    V kazdych autosuciastkach. Alebo v Citroene. Za nejakych 30€.
  16. Na citroenoch to mame presne v strede, aj packu aj tu poistku. Rukou sa ku poistke nedostanes. DLhym pravitkom to dokazes tu poistku otvorit.
  17. JaRoY

    Zamykání pátých dveří

    Ved ale to je samozrejmost na kazdom aute uz viac ako desat rokov.
    • 9
  18. JaRoY

    Zapojení USB Autolink k RT3

    Ja som riesil. A nedoriesil. Vysral som nato. Radsej som si kupil ine radio. Pozri tu:
  19. JaRoY

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    V original citroene za 11€ som to kupil cistonove.
  20. Do displaya ide opticky kabel. Mozno ho mas poskodeny. Odpoj kabel v radiu a uvidis ci v koncovke svieti nieco. Ak ano tak potom kabel zly alebo display.
  21. Zadne okna niesu vyhrievane.
  22. JaRoY

    new autoradio do 807?

    Chcel som spravit radio do odkladacej skrinky tak ako je tu, ale problem je ze opticky kabel z displeja je kratky a nedotiahne. Nevie niekto ci existuju dlhsie? Ci sa daju zohnat?
    • 31
  23. JaRoY

    RT3

    Najprv odmontovat kryt co je pod displayom medzi priehradkami. Najdes tam dve srobky. Po odkruteni vytiahnes von display s budikmi aj s plastom nad budikmi. Odpojis kabel a mas to. Budiky otvoris asi osmimi srobkami a vyberes display.
    • 17
  24. JaRoY

    RT3

    A mozno mas len display vypnuty. Tlacitkom DARK sa vypina.
    • 17
  25. JaRoY

    Hlavice řadící páky

    ale tu sa riesi 807 a nie 307
    • 29
×
×
  • Vytvořit...