Mám 206 sw 1,4 hdi najeto 150 000km. Minulou zimu spolehlivě zamrzal pod -17. V současnosti za studena silně klepe (plechový zvuk) na volnoběh, po zahřátí nad 70 C klepání zmizí.
Na netu jsem se dočetl, že naftový filtr pro model 2005 a více již nezamrzá a má jiné objednací číslo. Má to někdo odzkoušené? Kde naleznu naftový filtr? Zatím jsem ho nenašel. Jsem vděčný za každou radu. Filtr měněn před 20 tis. km.
Má někdo zkušenosti s klepáním motoru. Začal silně klepat na volnoběh za studena. Po zahřátí klepání mizí. Rozvody měněné při 120 000 km. Klepe nejvíce na pravé straně někde dole, plechový zvuk. Prosím o radu.