Přátelé a kamarádi, dneska sem navštívil muzeum Škodovky v MB (tímto se omlouvám Kačce že sem se nestavil, ale jel jsem se starcema, takže by to snad ani nešlo). Muzeum průměr, nicmoc zajímacího krom pár wrc, vládní škodovky, mbxka a feratu.
O hodně lepší byl depozitář s několika (nebo spíše mnoho) Škodováckými prototypy. Pěkně sem si to prohlédnul a nakonec se mi podařilo ukecat i velmi milou slečnu, která to tam měla na starosti a posadil jsem se do Škody Tudor (aka 3dv. SuperB), které se dle info vyrobil pouze jeden jediný exemplář. Paráda :-)
[upravil dne 4.6.10 kujon106]