Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Jo a fotek mam více, nahodim je
  2. V té době (rok 2002) by to byla levnější konkurence pro TT, jak jsem četl. Nicméně ofiko vyjádření bylo to, že by o Tudor nebyl zájem. Jeví se mi to jako píčovina, neb to auto je naprosto skvělý a naživo úchvatný. Pro mě je to asi nejhezčí škodovka
  3. Přátelé a kamarádi, dneska sem navštívil muzeum Škodovky v MB (tímto se omlouvám Kačce že sem se nestavil, ale jel jsem se starcema, takže by to snad ani nešlo). Muzeum průměr, nicmoc zajímacího krom pár wrc, vládní škodovky, mbxka a feratu. O hodně lepší byl depozitář s několika (nebo spíše mnoho) Škodováckými prototypy. Pěkně sem si to prohlédnul a nakonec se mi podařilo ukecat i velmi milou slečnu, která to tam měla na starosti a posadil jsem se do Škody Tudor (aka 3dv. SuperB), které se dle info vyrobil pouze jeden jediný exemplář. Paráda :-) [upravil dne 4.6.10 kujon106]
  4. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Na ebayi se vyplatí na auto kupovat naprosto vše, krom opravdovejch drobností.
  5. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Cardaaa> No jo, ale z toho jsou 2 gumy na odpis a 2 před smrtí, takže se těch zlaťáků moc nevrátí
  6. kujon106

    alu kola

    Dostal, ale proč bys to dělal?
    • 80
  7. Já měnil sklo na 106 nedávno a včetně práce to vyšlo zhruba na 4,3k kč.
    • 23
  8. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Hoši, to je fakt nahovno :-/ Tak ať to brzo zase jezdí. Pavliku, co ti něco v mot. prostoru, zapomněl si v tý věte sloveso.
  9. To černý má moc hezkej interiér
  10. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    To spíš bude jen nějakej šotek v el. instalaci
  11. kujon106

    Tak už i vozejček se dočkal ALU

    • 13
  12. kujon106

    IT - problem s torrenty

    Takže asi takto - žádné zvířecí péčko, ani nic podobného z torrentu nikdy nestáhneš, pakliže se v tom umíš orientovat a tedy sledovat commenty a review na torrent sitech. Btw - zvířecí péčko přejmenované kupříkladu jako Iron Man 2 můžeš stáhnout kdekoliv, na placeném rapidu, uloz.to, atd. Ohledně rychlosti je to pravda, ale je to zase něco za něco - rychlost vs. poplatky. Co se sdílení stažených dat týče, resp. jejich (ne)legálnosti spojené s následním sdílením týče, tak určitě znáte prostředky pro omezení/zamezení uploadu kamkoliv.
    • 32
  13. Gratulace Pavliku ale zajímalo by mě to na těch 400m, jestli sem nebyl daleko od pravdy, když sem tady někde tipoval :-)
  14. kujon106

    IT - problem s torrenty

    Co je na torrentech špatného? To si rád nechám vyprávět :-)
    • 32
  15. Takovýhle mk1 bych si nechal líbit hned [upravil dne 28.5.10 kujon106]
  16. kujon106

    Zelení pomatenci opět zvítezili

    Všechno tohle se totiž děje na objednávku pana Babiše, aneb toho, kdo na tomhle sajrajtu v palivech bude nejvíce vydělávat. Zajímavé jsou 2 fakty. Prvním je ten, že se schůze svolala den před volbami a také to, že si poslanci minulý týden odhlasovali prodloužení řádné schůze, protože asi věděli, o čem se bude hlasovat a prezidentské veto nelze přehlasovat na mimořádné schůzi. Jak chytré. Čerpáno odsud, aneb: Biopaliva jsou jako LTO. Jeden z největších tunelů na lidi a stát.
    • 41
  17. S tou Boleslaví, když už sme u toho - v pátek pojedu kolem a tak sem přemejšlel že se stavim ve škodováckym muzeu. Byl tam někdo, má to \"cenu\" tam stavět?
  18. Hoši hoši, to je ňáká nová móda ty rallye plechy?
  19. Podle kódu netřeba, mě to míchali podle víčka nádrže a trefili se přesně. Z těch fotek na minulý stránce to teda já nepoznám :-)
  20. Proč problém? To je to nejmenší. Když si to připravíš a seženeš barvu (no problem), tak je to taky za hubičku :-)
  21. Co sem tak v rychlosti pohledal, tak třeba tady u toho by se něco dílů našlo. S těma lemama to bude asi problém, co sem koukal, tak sem je našel jen nový za 5000kč
  22. No ono hlavně kdyby to bylo v původním stavu, tak by to enormně stouplo v ceně. A náklady přitom prd prd - předělání předku na mk1 počítám takovejch 5k kč, přední lemy 1000kč, zadní lampy za pusu...
  23. zhruba nějak takto :
  24. Ta mk1 je moc hezká, ale já osobně bych předělal předek na mk1, strhal všechny ty samolepky a chromy, doplnil rallye lemy, vyměil zadní discolampy, strhal a spálil zástěrky, zadní pruh na skle a také šachovnici
×
×
  • Vytvořit...