Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Nevypadá věru zle Hoď pak foto jak to vyzerá na autě.
  2. kujon106

    Co Vy na TO???

    Ono nějaká věc z teleshoppingu (nálepka \"znáte z TV, apod.) funguje? Možná tak CD Evy a Vaška, to funguje... ale jak... :D
    • 27
  3. kujon106

    spanie v aute

    Naprosto v pohodě My normálně spíme ve 106 (ve dvou) a je to lepší jak ve stanu
    • 27
  4. Kdyby to bylo něco většího, tak bych snad i přijel, ale při takovémto mini_srázku se nevyplatí jet taková dálka až do Mostu. Takže já nedorazím
    • 12
  5. kujon106

    Peugeot 508

    Pro mě osobně je to nezhezčí auto od Peugeotu od dob 307 před faceliftem. Všechno mezi tím se mi tuze nelíbí
    • 98
  6. kujon106

    Naše policie....

    Medvěde, nehledej ho, tady je :-) :
    • 26
  7. Byl jsem tam několikráte, doporučuji
  8. kujon106

    Naše policie....

    Já znám i takové lidi, kteří v opačném směru na této silnici jeli 200km/h+
    • 26
  9. kujon106

    Řidiči z povolání

    Zajímavé téma Kdyby náhodou někoho zajímalo jak se jezdí s truckem v USA, tak vcelku nedávno sem objevil jedno skvělé psané vyprávění. Link here Je to hodně rozvleklé, ale určitě to stojí za přečtení. Jo a kdyby Vám to při kliku na \"další\" vyhazovalo multiple choices stránku, tak stačí klik na takovýto link: * /17099_item.html.old (common basename)
  10. kujon106

    Webhosting - doporučte

    Zdarma - ic.cz Placené - http://www.hosting90.cz/
    • 10
  11. Ty světla jsou hodně zajímavý Jo a hoď víc fotek slečny :D
  12. Není tomu tak. Jeden rok navíc se neplatí, dva už ano. Dále se platí za studium na tomtéž stupni, to je můj případ. Studoval jsem 3 roky na FEKTu (Bc.), dále 2 roky tamtéž (Ing.) a po promoci jsem přešel na navazující 2letý Mgr. program na FBM (Ing.). Za rok takovéhoto (rok, ne semestr) je poplatek necelých 3000kč.
  13. Za 25vočí super
  14. kujon106

    Bye Peugeot

    Já mám s fordy jen ty nejhorší zkušenosti (staré - sierra, scorpio, i nové - focus II., C-max), ale třeba sem měl smůlu Ať slouží :-)
    • 40
  15. kujon106

    Další nehoda na D1 !!!

    Já nedávno normálně z D1 druhym sjezdem v Brně sjel, obkroužil to u Futura pod mostkem a napojil se na normálně na Vídeňskou, bez komplikací.
  16. Ha, takže místo jedné 106 rovnou dvě, pěkné :-) Co s těma nálapkama na boku, budeš je nechávat?
  17. kujon106

    Proč si nikdy nekoupit Renaulta

    nepíše se motokchár,ale správně je to \"GOCARD\"...zdá se mi tento topic přehnanej,už jen i reakcí lidmi....co kdybych Ravele řekl,že tvoje dcerka na fotce vypadá jako splácanina kozy s teletem ? Taky by se ti to nelíbilo. Jeho bych zas až tak nesoudil,je to až moc přehnané...ale to co udělal těm autům,mo potěš pánbůh chudáci zas na jednu stranu, ale jak psal předchozí kolega. Dar soudění dle fotky je super věc,taky bych se to chtěl naučit Správně je to \"Go-Kart\", samozřejmě :-) Go karty, neboli anglicky go cards, prodával kdysi Eurotel http://en.wikipedia.org/wiki/Kart_racing [upravil dne 7.7.10 kujon106]
  18. kujon106

    Další nehoda na D1 !!!

    Pro zajímavost: v .pdf D1: # max. 97,3 tis. aut./24 h (Praha-Chodov, 2007) # střed 34,7 tis. aut./24 h (Hořice – Koberovice, 2007) # min. 6,2 tis. aut./24 h (Mořice – Vrchoslavice, 2007) D11: # max. 38,7 tis. aut./24 h (Praha – Jirny, 2007) # střed 20,3 tis. aut./24 h (Poděbrady-východ – Dobšice, 2007) # min. 10,9 tis. aut./24 h u (Dobřenice – Sedlice, 2007) [upravil dne 7.7.10 kujon106]
  19. kujon106

    Další nehoda na D1 !!!

    D1 je sice svojí kvalitou hluboce podprůměrná, ale za sebe nemůžu říci, že by byla nějak zvášť nebezpečná. Kdyby byly ostatní dálnice využívány ve stejné míře, tak by tam bylo i stejně nehod.
  20. kujon106

    Další 106 GTI

    Hezké to je, hezké Jsem zvědav až to skouknu naživo
  21. Ta spotřeba určitě není normální. Zkusil bych výměnu ještě palivového filtru, svíček. No a pak lambda, tam bude dle mě zakopaný pes.
    • 19
  22. Proč by to mělo být alarmující? Však Sobotka má možnost vyjednávat o koalici s kým chce. Že se s ním krom komunistů nikdo nebaví je už trochu jiná písnička. To samé jeho možná menšinová vláda - při prvním hlasování o nedůvěře by se sesypala jak domeček z karet. Pyrrhovo vítězství v praxi. Současná situace je z tohohle hlediska nejrozumnější (úspora času, financí a nesmyslných nikam vedoucích tahanic), přičemž to pochopil Sobotka, celá Čssd, komunisté, ale jen ty ne :-)
  23. No jasně, ale to sem věděl už na začátku. Asi jsme si nějakým způsobem nerozuměli :-) Viz. kousek toho článku: Vláda hned v počátku zjistila, že by bylo protiústavní a rizikové státní podporu snížit přímo, tak k tomu přistoupila klasickou cestou české vychcanosti a tuto podporu se chystá zdanit drastickými 50 %. Neboli udělá totéž, jen pravděpodobně „legální“ cestou. Nově danit nové smlouvy proč ne. Ale nově danit staré smlouvy, kde jsou peníze vázány na určitý delší čas je dle mého opravdu vychcanost (pardon za tento slovník) :-)
  24. Jestli má strejda google pravdu, tak tam je tato formulace: Poskytovaná záloha státní podpory činí 15 % z uspořené částky v příslušném kalendářním roce, maximálně však z částky 20 000 Kč. Takže když si naspoříš tisícovku, tak dle mého Kalousek slíbil, že dostaneš 150kč. Když si naspoříš 20k kč, tak bys měl dostat ony maximální 3000kč.
  25. Kurte, já ten článek nepsal Sám stavebko nemám, takže nevím co je v jaké smlouvě. Ale kdyby sis přečetl i diskuzi, na kterou sem postoval link, tak bys našel jeden koment následujícího změní: Přeji dobrý den, já tedy také nevím - nejsem právník - ale na rozdíl od Vás (a na rozdíl od převážné většiny lidí) jsem si na Internetu našel citaci zákona o stavebním spoření a tam v par. 10 (zákon platný od 1.1.2004) je ta výše státní podpory dost přesně specifikována ... Nepřipadá mi dost dobře možné tuto částku změnit nebo zrušit - a tak nezbývá, než ji získat jiným způsobem. S pozdravem kbtm
×
×
  • Vytvořit...