Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jasně, objet zevnitř..
  2. kujon106

    Novy výfuk

    Teoreticky zvuk a tah, prakticky těžko říct Musíš to zkusit a uvidíš sám.
  3. kujon106

    Novy výfuk

    Já měl kat taky venku (svody - nic, nic, koncovej průchozí), ale nejelo to s tim, žralo a řvalo. Chvilku sem s tim laboroval a pak sem instaloval kat novej, střed opět nic a konec průchozí. Pro mě ideální varianta
  4. kujon106

    Teploměr v 106

    Ten můj měl samostatnou baterku, zapojený jsem měl pouze osvětlení - na klíček, po otočení do druhé polohy se to rozsvítilo. No a ta baterka tam byla asi 3/4 roku a pak sem auto prodal takže těžko říct jak dlouho vydržela.
  5. kujon106

    Teploměr v 106

    Že si to ty, tak sem našel ještě i fotky
  6. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    A kudyže to tam chčije, zvrchu skla? Nešlo by tam jen \"připlácnout\" více toho lepidla na skla?
  7. kujon106

    Tlumič nebo sání ?

    Ale nesmrdí. Konkrétně u Biffa bych se vrácení peněz neobával, ten vám to určo nezpronevěří
  8. kujon106

    Teploměr v 106

    Dodělával jsem si ho do minulý 106 a měl jsem ho přilepenej (suchej zip) na stropě v tom \"ohybu\" mezi anténou a předním sklem, venkovní čidlo bylo zespoda na spolujezdově zrcátku. Bylo to supr, ale ještě sem se nedokopal k tomu to samé udělat v gti No a byl to nějakej ten klasickej typ, takový to tesco_no_name, na jméno si teď nevzpomenu. Zobrazovalo to venkovní/vnitřní teplotu, hodiny a kdoví co ještě. Cena onehdá asi 300kč.
  9. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Nevím. Chce to zkusit. Btw - seš si jistej, že to teče kolem skla? Mně u bejvalý 106 zatejkalo dovnitř prostorem kolem antény, objel sem to silikonem a pohoda.
  10. kujon106

    Videa

    Tady se podívej kdo je Vatanen
  11. kujon106

    Názor na kola na 1,6 16V

    Ta cena u těch speedlinů nicmoc, ale nevypadají špatně.
  12. kujon106

    Názor na kola na 1,6 16V

    He, no já radši zůstanu u černý a stříbrnejch kol Schmidt space ve stříbrný nebo vyleštěný ale nejsou vůbec zlý http://www.powertuningstore.net/images/SchmidtWheels/Space_2883@85/Space-1-tlg-18c.jpg [upravil dne 17.1.11 07:21 kujon106]
  13. kujon106

    Výběr mobilu jaká koupit

    punkac> N900 je bezesporu super, má ale dvě nevýhody, z nihž je jedna katastrofální - tebou zmiňovaná výdrž a totální nezájem Nokie o Maemo. Podpora tudíž nula, aplikace nula, vývoj nula.
  14. kujon106

    Názor na kola na 1,6 16V

    Tak jak tak koukám, tak se opravdu dělají jen jsou nejmenší v 16\"
  15. kujon106

    Názor na kola na 1,6 16V

    Téda že by se Schmidt space dělaly ve 3díře a v matnym bílym laku s červenym okrajem, o tom slyšim prvně
  16. kujon106

    Názor na kola na 1,6 16V

    Všechno tu už víceméně padlo Jestli to máš na to co píšeš, tak kup 15\" - 195/45. 16\" nejsou taky od věci, dá se na tom normálně denně jezdit, ale 15\" budou rozumnější.
  17. kujon106

    svíčky

    Tak jestli dobře koukám, tak to jsou ty samé jako sháněl zakladatel tohohle tématu. Takže tu najdeš i odpověď
  18. kujon106

    Novy výfuk

    Za 4kila bych bral tenhle od 106ťáka. Ten by ti tam měl sednou jak prdel na hrnec, takže no problem. Jinak novej tu kdysi někde byl jakejsi odkaz na supersprint, kterej se prodával na aukru za pěknou cenovku.
  19. Jestli myslíš včetně pošty, tak jo Jestli ne, tak se pro něj někdy, až budu mít cestu, zastavím. Zase tak nutně ho nepotřebuju, takže mi ho případně rezervovat nemusíš.
  20. Tohle: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450812K30CE12QS nebo: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450812K30CE11A0
  21. O ten volant bych měl možná zájem, ale 400kč se mi zdá moc. Kdyby si ho nemohl prodat a byl ochotnej jít na 250kč, tak se domluvíme. Nemusí to být samozřejmě hned, třeba ho za ty 4 kilča prodáš.
  22. Hoď mi sem pls fotku toho volantu, dík
  23. kujon106

    cukání 1.6 16V Pug106

    16V nemá kabely ke svíčkám, má zapalovací rampu. V té by mohl být taky problém, ale se zjišťováním závady je celkem problém. Leda by ti někdo půjčil svojí. Mně to cukalo u 1.4, né u 16V. A bylo to o dosti horší, než jak je zde popisováno. Ale nevylučuju že to může bejt stejná závada. Víc se dočteš v servisu: Jestli můžu radit, tak já osobně bych pro začátek zkusil vyměnit palivovej filtr (jak zde zaznělo), vyčistit nebo vyměnit vzduchovej, prostříknout konkorem všechny konektory v motoru a taky konektory u čerpadla pod zadníma sedadlama. Pak mi ještě někdo onehdá doporučoval do benzínu nalejt totok: http://www.vitocom.cz/Velvana/velfobin.htm Mně to sice nepomohlo, ale tobě třeba může Pak napiš jak si dopadl.
    • 6
  24. kujon106

    Sokolov uz je taky pod vodou

    Je to hrůza Dotaz na paměťníky - dělo se tady v ČR dříve taky každou chvíli něco takového? [upravil dne 15.1.11 14:11 kujon106]
  25. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    2,5tdi byl, jestli se nepletu, 6 válec, nebo ne? K tomu půlmilionu km - to mě nepřesvědčíš ani za nic, že za takovou porci km byly na tdi měněny jen rozvody, filtry a oleje.
×
×
  • Vytvořit...