To ale žel bohu nejsou ony. Tyhle jsou z 206 a jmenujou se \"Bohème\", ty ze 106 gti se jmenujou \"Raptor\" a vypadají trošku jinak
http://cgi.ebay.ie/New-PEUGEOT-106-GTi-QUIKSILVER-RAPTOR-ALLOY-WHEELS_W0QQitemZ330123552379QQihZ014QQcategoryZ10406QQcmdZViewItem
No a jak tak koukám, tak kopíráci v Alessiu přidali 2 paprsky, čimž docílili možnosti instalace na 5x... vozy a začali to vesele prodávat :-)
http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis&zalozka=alu&idnabidka=5059&p=1&l=50&typvypisu=2
[upravil dne 16.2.09 kujon106]
Tak dneska sem hledal jednu foto v archivu a našel jsem jich malinko více Je z nich jasně vidět, že jsem k těm autům tíhnul už od mala
A jeden bonus, aneb srovnání co udělal kámoš
Rozdíl 19let a 70 koní, jinak absolutně to samé :D
Nenašel sem na netu ani jeden obrázek těch OZ, kterej by mi úhlově vyhovoval, takže sem musel jeden celkem dosti upravovat. Výsledek nicmoc, ale pro představu ti to snad postačí