Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Tyhle sem sem tušim ještě nedával, dneska sem je našel zahrabaný na disku, tak sem se musel podělit
  2. kujon106

    alu kola

    Však se nic neděje :-) bude tě to na sraze stát jen jednu rundu panáků :D
  3. kujon106

    alu kola

    Tady ty Bohème na lepšim obrázku:
  4. kujon106

    alu kola

    To ale žel bohu nejsou ony. Tyhle jsou z 206 a jmenujou se \"Bohème\", ty ze 106 gti se jmenujou \"Raptor\" a vypadají trošku jinak http://cgi.ebay.ie/New-PEUGEOT-106-GTi-QUIKSILVER-RAPTOR-ALLOY-WHEELS_W0QQitemZ330123552379QQihZ014QQcategoryZ10406QQcmdZViewItem
  5. Kua, už aby bylo jaro....
  6. kujon106

    alu kola

    No a jak tak koukám, tak kopíráci v Alessiu přidali 2 paprsky, čimž docílili možnosti instalace na 5x... vozy a začali to vesele prodávat :-) http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis&zalozka=alu&idnabidka=5059&p=1&l=50&typvypisu=2 [upravil dne 16.2.09 kujon106]
  7. kujon106

    alu kola

    Takovejmdle lidem bych svěřil maximálně plecháče
  8. Tak to by zas nebyl takovej problém, v létě to nafotim
  9. kujon106

    alu kola

    No ale když o tom tak přemejšlim, tak ta cena zas tak parádní není, mě vyšly na 7600kč nový :-)
  10. kujon106

    alu kola

    Ten jim teda dal co proto... Ale cena je parádní
  11. neboj, já si jí nechávám
  12. Tak dneska sem hledal jednu foto v archivu a našel jsem jich malinko více Je z nich jasně vidět, že jsem k těm autům tíhnul už od mala A jeden bonus, aneb srovnání co udělal kámoš Rozdíl 19let a 70 koní, jinak absolutně to samé :D
  13. Je to 8ventilový saxo, buďto 1.4 nebo 1.6. Hrůza
  14. kujon106

    Patek 13

    Krásně jsem se opil :D
  15. No vypadá to opravdu dobře
  16. kujon106

    Nový člen

    To se dělá, pomlouvat mě v sekci kam opravdu moc nechodím? Počkejte na sraze vy dva, na vás konkrétně se zaměřim a střízlivý z toho nevyjdete :D
  17. jj, 100lidí = 100chutí díkes
  18. Tak jestli chceš slyšet můj názor, tak mě se to teda nelíbí vůbec.. Těmhle racing kolům jsem nikdy nepřišel a určitě asi nikdy nepřijdu na chuť.
  19. dik,staci to i takhle. Myslite si,ze by ty OZ pasovali na cernou 106? [upravil dne 14/2/09 jan07] Nechápu, vždyť sem ti udělal VT s černou 106
  20. Tady ještě origo, kdyby jí náhodou někdo neznal :D
  21. Nenašel sem na netu ani jeden obrázek těch OZ, kterej by mi úhlově vyhovoval, takže sem musel jeden celkem dosti upravovat. Výsledek nicmoc, ale pro představu ti to snad postačí
  22. Adobe Photoshop CS2
  23. A me taky?? :D:D:D 406ky nekreslim :D
  24. až budu mít chvilku, tak ti to nakreslim
  25. Jojo, heslo sem vám vlastně zapomněl napsat
×
×
  • Vytvořit...