Můžu se zeptat proč si to myslíš? Já, když tomu nerozumím, a sháním se po P106 sport/rallye, bych šel asi do té modré, protože má 2x nižší cenu, má to posilovač a najeto málo km.
Jen mě to zajímá, proč se vám zdá černá lepší.
Díky za odpověd čus.
2x nižší cenu než ta černá nemá, to by stála 19500kč Co se kilometrů týče, tak jestli chceš, tak si myslim že by nebyl problém aby ses s tim bazarníkem domluvil na tom, aby ta černá měla od zítřka kupříkladu najeto 50500km, víš jak to myslim
Posilovač mají (nebo by měly z výroby) mít obě, akorát u té modré to nepíšou.
Zbytek argumentů tady už zazněl