Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Vypadají moc pěkně, pokličky na mě máš?
  2. Bez čepičky je to za 500,-
  3. kujon106

    ALU víčko nádrže

    U ČP se tomu fakt nevidim, jsou to hrozný p*če. Balík z UK přišel jednou dokonce za 3 dny a čp není schopná jen po čr to dodat do druhýho dne.
  4. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Takže opět update Víčko od Kačky dorazilo ke Kubovi do phy a dání do výroby je dohodnuto a naplánováno na tuto neděli
  5. Četl jsem na dfensu. Bohužel do prahy daleko, jinak bych se zůčastnil.
    • 36
  6. kujon106

    Auta našich snů

    Můj sen je alespoň jednou se svést v McLarenu f1 Zrovna nedávno se jeden prodal za £2 000 000 v nějaký UK aukci, ale nějak sem si nestihnul přihodit :D Když bych pak měl jmenovat nějaký \"normálnější\" sny, tak rozhodně Lotus Omega, BMW e46 m3, Nissan GT-R, Mini Cooper JCW, atd. :-)
    • 67
  7. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Já to chápu, jen ale říkám, že když bys chtěl auto v jakymstakyms použitelnym stavu, tak se ty ceny srovnají. No a já sem taky student
  8. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Jde o to co považuješ za \"o dost levnější\". Je to o 13k, černá má ale po rozvodech (cca 5000), není dle fotek pobouchaná (xkč za opravy) + náprava (jestli je ko) a seš nad cenou tej černej. Připomíná mě to to \"nejsme tak bohatí, abysme si mohli dovolit kupovat levné věci\"
  9. kujon106

    sviecky vs sanie

    Jojo, to už byla facelift... Asi tomu tak bude.
    • 52
  10. kujon106

    sviecky vs sanie

    Nač takové výrazy? Moje 1.4 z 96´ měla kabely, nepředpokládal sem že s tim motorem pak něco vyváděli. Ale od určitýho roku evidentně jo, tak proč ne
    • 52
  11. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Můžu se zeptat proč si to myslíš? Já, když tomu nerozumím, a sháním se po P106 sport/rallye, bych šel asi do té modré, protože má 2x nižší cenu, má to posilovač a najeto málo km. Jen mě to zajímá, proč se vám zdá černá lepší. Díky za odpověd čus. 2x nižší cenu než ta černá nemá, to by stála 19500kč Co se kilometrů týče, tak jestli chceš, tak si myslim že by nebyl problém aby ses s tim bazarníkem domluvil na tom, aby ta černá měla od zítřka kupříkladu najeto 50500km, víš jak to myslim Posilovač mají (nebo by měly z výroby) mít obě, akorát u té modré to nepíšou. Zbytek argumentů tady už zazněl
  12. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Vzal bych tu černou, vypadá daleko lépe než ta modrá.
  13. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    To je asi docela umělec
  14. kujon106

    sviecky vs sanie

    Rampu (nevim proč mě teďka napadnul Rampa McKvák z Kačerova :D ) maj jen 16v, ostatní motory mají normálka kabely. Ničeho se neboj, nech je tam a drandi
    • 52
  15. Ta poslední je bombová
  16. kujon106

    sviecky vs sanie

    Musíš si vybírat od koho na ebayi nakupuješ. Ale v nynější době je to prakticky jedno, protože tam jak na PayPalu, tak už i na ebayi samotný funguje tzv. \"buyer protection\". Třeba nedávno jsem něco objednával z hong kongu a ten uživatel to neposlal a zdekoval se s penězma. Po podání stížnosti a prošetření kauzy jsem za 20dní měl peníze zpátky na účtu. Takže prakticky není co ztratit. Radim dobře, v ČR nekupuj Co se filtru týče, tak ten jsem v ČR kupoval, neb na ebayi byl jen z améru a za ještě větší cenu (s poštou) než právě tady. Kupoval jsem ho u Dicompracing. Nooo a green tam jde, až přijdu z práce, tak ti hodím link jakej (mam to doma v pc v záložkách).
    • 52
  17. kujon106

    sviecky vs sanie

    Mám všechno, co si tady vyjmenoval Resp. asi tak před rokem jsem objednával NGK iridium svíčky - rozdíl asi těžko poznáš, ale vydrží dle výrobce 100t. km. Sání mám raceland + K&N ru-1760 filtr, ale bohužel jsem se ještě nedostal na jejich instalaci (zima, čas. vytížení). U tohohle řešení rozdíl poznáš. Co se koupí týče, tak zapomeň na ČR, jestli nechceš vykrvácet. Kupříkladu ty svíčky (4ks) mě stály 950kč včetně pošty! z UK.
    • 52
  18. kujon106

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    Crystaly ode mě prodával v inzerci Meky link [upravil dne 15.3.10 kujon106]
  19. kujon106

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    To má ale vzadu ty \"bonboniéry\", ne?
  20. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Já za dovoz taky platil nějakejch 10t. kč. Když jí miluješ, tak není co řešit
  21. Pěkné, pěkné
  22. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Dovoz počítej od 7-12kč/km.
  23. To abyste pak hoši začli taky hubnout, ne? Když je každý kilo dobrý :D
  24. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Takže malej update, abyste si nemysleli že sem s vašema penězma zdrhnul Byly odeslány Kubovi do phy, kterej to snad tento týden v dílně pošéfuje. Víčko (vzor) už je též na cestě od Keitynky do phy. Tímto oběma \"protagonistům\" děkuji za spolupráci :-) Jak bude něco nového, budu informovat.
  25. A já sem si řikal, že ta čárka je ňáko divně Za tu cenu ale dobrý (i když jsem nekoukal za kolik by se takovej dal sehnat na ebayi). Nicméně každopádně - jaký jsou výhody takovýdleho volantu? Vzhledově dle mě nicmoc (připomíná mi ten ze š105 nebo š120 ), možná se s nim lépe \"točí\"(nevim, nikdy sem ho v ruce neměl), ale zas ztráta bagu... Navíc ten origo v pugu je dle mého názoru super, jezdil sem ve spoustě aut a právě tenhle hodnotím asi jako nejlepší.
×
×
  • Vytvořit...