Tak u mě dneska proběhla první \"jarní\" jízda. Ráno, když sem viděl tu spoušť z okna, tak sem se zhrozil. Naštěstí to ale hnedle roztálo, tak se mohlo drandit o 106 No a rozdíly s tim sáním a K&N filtříkem - to auto jede lépe, celkem znatelně. Reakce na plyn je rychlejší, ostřejší. Zvuk to má teďka nepopsatelnej. Do 4tis. ot./min. je to klasika, nic hroznýho. Ale pak to má zvuk jako kdybych vyndal kulomet a začal sázet dávku