Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Pěkný pěkný. Ale 1/4míle za 14.26? To není zas tak super, když to obyč s16 má za 15s, ne? .)
  2. kujon106

    Moznost koupe GTI

    Cena je teda tristní, ale nevypadá zle. Jen nevim proč nemá zadní opěrky hlavy.
  3. Né lehce, ale těžce
  4. Martine, měl bych dotaz :-) Beru Míšu a budeme spát ve stanu, Béďa mi psal že v tom případě platí ceník dle jejich www stránek. Takže bych potřeboval posvětit výpočet :-) : Auto x 2 dny + Stan x 2 dny + Rekreační poplatek (tady u toho nevim, viz. tvůj post výše o jiných cenách pro Vás) x 2 dny x 2 osoby + příspěvek na ceny x 2. (Papu nechcem - svoje) 45*2+45*2+13*2*2+150*2 = 532kč OK? [upravil dne 10.4.10 kujon106]
  5. i já
  6. To není prach, to je čmoudek od gum, jak to pořád hrabalo :D Né, taky se mi tohle videjko líbí. :-) Škoda jen že tam ta silnice není delší.
  7. Tak dneska sem to taky trošku provětral a natočil new sound :-)
  8. No a já to dneska kapku umyl a udělal si výlet do přírody
  9. Ještě biffe to chce přední bílý boční blikače. Měl sem taky tyhle žlutý a po výměně to neskutečně prokouklo.
  10. Duo bělásků, stejně jako biifova new, oboje parádní Asi budu muset zainvestovat a pokoupit taky nějaký větší brzdičky, líbí se mi to moc
  11. ajooo vole, kryt baterky... Já věděl že sem na něco zapomněl Ve čtvrtek budu doma, tak mi někam písni, ať si to připomenu, a já ti ho blejsknu
  12. Já bych tam radši nezajížděl tak jako tak, co kdyby... :-) Jirko, spotřeba nebyla vůbec znát, je to asi dimenzovaný i na takovejhle náklad Koukám že to máš snad ještě níž než předtim, ne? BtW - budeš měnit ten zadní znak?
  13. kujon106

    vrtani kotoucu

    Každej svého stěstí strůjcem Já bych to rozhodně nevrtal, z ebaye jsou za opravdu \"směšný\" cenovky v porovnání s možnym rozbitim si huby (nebo nedejbože hůře). Ještě ale z jiného soudku - koupil jsem nedávno (před rokem asi) 247mm CRN drážkované kotouče + ebc green stuff destičky. Brzdný rozdíl tam sice nějakej je, ale nikterak markantní. Navíc to při brždění hučí a píská. Dneska už bych určitě šel do hladkejch kotoučů o větším průměru (266 nebo 283mm).
  14. Dneska nešlo odolat
  15. U kaufu? Dneska do hb jedu, tak se staivm to to tam očesat
  16. Tak u mě dneska proběhla první \"jarní\" jízda. Ráno, když sem viděl tu spoušť z okna, tak sem se zhrozil. Naštěstí to ale hnedle roztálo, tak se mohlo drandit o 106 No a rozdíly s tim sáním a K&N filtříkem - to auto jede lépe, celkem znatelně. Reakce na plyn je rychlejší, ostřejší. Zvuk to má teďka nepopsatelnej. Do 4tis. ot./min. je to klasika, nic hroznýho. Ale pak to má zvuk jako kdybych vyndal kulomet a začal sázet dávku
  17. Ta origo jednotka nevim jestli tuhle funkci podporuje (moje z 98´ určitě ne).
  18. Jasně že můžem http://www.peugeot-club.com/topic/34166-zapojeni-radio-centralu-aneb-cert-vyletel-z-elektriky-/
  19. Jojo, to je vychytávka, já to tam taky dělal (včetně radio centrálu s vystřelovákama)
  20. kujon106

    Nové bydliště

    To mi připomíná jeden velmi povedený článek z dfensu Resp. jeden článek a 2 pokračování. Minimálně za přečtení to určitě stojí. link 1 link 2 link 3
  21. kujon106

    Program pre externy GPS primac.

    Co to je za přijímače a s čim to spojuješ (pda, tel.,...) ?
  22. Ok, píšu si, 17.4.2k10, 13:30, hb letiště :-)
  23. bobek> Co by si pro sraz s náma neudělala, ne? BtW: ofiko sraz je teda na letišti? V kolik cca hodin?
  24. Co takhle 17.4.? :-)
  25. kujon106

    pug 106 1.4 zavodimee :)

    Hele, jen tak mimochodem, máš tu svoje vlákno 2x :) link [upravil dne 30.3.10 kujon106]
    • 39
×
×
  • Vytvořit...