Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Třeba to je předzvěst toho, co se dělo mně. Všechno to najdeš tady: Tehdá to vyřešila nová váha vzduchu za cca 1500kč. Jo a btw - oprav si tu nehoráznou hrubku v nadpisu - \"106sťákovi trable\" je samozřejmě špatně, správně je to \"106sťákovy trable\" [upravil dne 5.9.10 kujon106]
  2. Zajímala by mě spotřeba po takový úpravě
    • 29
  3. Ok, takže jen combi. Z toho prvního příspěvku to není moc zřejmé. Nicméně měl bych jeden dotaz, čistě ze zajímavosti a bez jakékoliv zášti ani ničeho podobného, na zdejší majitele kombíků - co vše a jak často v těch autech vozíte, že potřebujete tak velkej zavazadelník? Dík za odpovědi
    • 46
  4. Medvěde, chybí ti tam třeba Honda Accord: http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Honda/Accord-1.8-100KW.-Hatchback-1282725796322342.html Nissan Almera: http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Nissan/Almera-1.8-nove-v-Sedan-Limuzina-1280581184550488724.html Audi A4 1.8T: http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Audi/A4-1.8-iT-Sedan-Limuzina-127376980892113208.html SuperB první generace: http://www.skodaplus.cz/Car/24953?src_server_id=07&campaign_id=01 ... a určitě ještě hafo dalších, ale už se mi nechce hledat Co bych nekupoval já - Lancii, jakejkoliv Ford (vlastní zkušenosti), Omegu (starý), Mazdu 626, 306 (v tomhle případě), Berlingo (krabice), Civic (malý), Multipla (desing) a Matrix (to snad ani není auto, ale pokus o vtip).
    • 46
  5. Čoveče nevim, to může dělat sto a jedna věc. Začal bych palivovym filtrem.
    • 14
  6. kujon106

    stojíte na stopce?

    Tak to ten instruktor je s prominutím magor. V 90% případů má ta stopka na silnici opodstatnění (křižovatka kam není dobře vidět, třeba...) a když se někdo naučí takovou kokotinu, jako na ní nestavět, už v autoškole, tak je zaděláno přinejmenším na problém.
    • 58
  7. kujon106

    stojíte na stopce?

    Stavím a jedu velmi opatrně, jelikož stopky většinou bejvají na starších přejezdech, které jsou celkem vyvýšené a já si nechci zničit podvozek :-)
    • 58
  8. kujon106

    Sedadlo u spolujezdce

    Ty sedačky jsou shodné, stejně tak i kolejničky. Měly by býti shodné i s Citroënem AX.
  9. kujon106

    Pneu zima/leto

    Já tam mám také inside/outside.
    • 23
  10. kujon106

    Bydlení v Praze

    Ceny jsou opravdu.... vysoké :-) Já teďka přes rok bydlel v tomto, což je v podstatě starší verze toho co Kaláb v Brně staví nyní třeba tady. \"Moje\" bydlení bylo co by šutrem dohodil od centra a od nájezdu na D1 (Vídeňská), v dosahu vše na co si vzpomenete a cena za 2+kk nějakých 1,6mil. kč vč. DPH. Nevím jaký je rozdíl mezi prům. platem v Praze a Brně, ale rozhodně to nebude tolik, aby to kompenzovalo takovýto cenový rozdíl. [upravil dne 1.9.10 kujon106]
    • 42
  11. Jen tak mimochodem, některé soutěžící slečny se toho nebojí http://www.cas.sk/rubrika/2059/dievca-leta-2010?action=profil&id=1403
  12. kujon106

    Tlumič nebo sání ?

    Jo a green tam pasuje B865, kdyby to někoho zajímalo
  13. kujon106

    Tlumič nebo sání ?

    Filtr určitě kup, ten papírák co tam je k tomu prej nicmoc. A s tim K&N je to mazec :-) Pasujou tam dva, RU-1750 a RU-1760. To jen tak pro info :-) My sme to s poštou dělali tak, že to došlo mě dom a já sem to rozposílal, jestli si dobře pamatuju. Ale těch sání sem objednával mraky a několikrát, takže jednou se to řešilo tak, podruhý zas jinak.
  14. Coveče nevim, nějaký negativní ohlasy jsem na něj neviděl. Můžeš něco postnout?
    • 31
  15. kujon106

    Tlumič nebo sání ?

    Green nebo K&N
  16. Přesně tak, moje fotka je bez blesku ve tmě :-) Jinak - dneska sem nakoupil skoro vše potřebné. Ještě mi chybí gasket seal a můžu se do toho pustit
    • 31
  17. kujon106

    přední nárazník

    Tak buď bude vypadlej, nebo urvanej z uchycení. Držej ho 2 šrouby pod světlama (kousek vedle) zespodu a 2 z boku od podběhů. Na to musíš mrknout prvně.
  18. kujon106

    Zmizelo 306 Cabrio - vyřešeno

    No tak jestli ti v tom jiném servisu nabídli opravu a to, že následní vymáhání udělají za tebe, tak bych to vůbec neřešil a svěřil jim.
  19. kujon106

    bosal alebo starline

    Zlatý ne, to by se ti tam musela kondenzovat lučavka královská a to půjde těžko Co se dílů týče, tak mrkni i na ebay (jestli máš možnost tam nakupovat). Ceny některých dílů jsou tam oproti ČR jako z říše snů.
  20. kujon106

    Tlumič nebo sání ?

    Ještě k tomu vejfuku - osobně bych byl pro konfiguraci - kat, bez středu a průchozí koncák. A nebo popřípadě bez katu, střed a konec průchozí. První variantu mam já a ḿá tu výhodu, že to na emisích projde i jinak než ze známosti :-)
  21. Tak až vyrazíte do čech, tak dej vědět [upravil dne 31.8.10 kujon106]
  22. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Vodní pumpu? Nedělal si někdy v blízké minulosti rozvody a neopomněl jí?
  23. kujon106

    Tlumič nebo sání ?

    Sání rozhodně, výfuk v \"druhé vlně\" :-)
  24. Tak jestli ta úřednice odmítá toto zapsat, tak si to od ní nechat potvrdit písemně (což asi neudělá) a následně podat trestní oznámení.
  25. Dal sem další hlas. Vezmeš někdy dceru na sraz?
×
×
  • Vytvořit...