Hola, za celou dobu, co se se 106 setkávám, jsem zatim neviděl jedinou, která by právě v tom míst které popisuješ, neměla ony \"ofuky\"... Takže jestli tam nejsou, tak to je dle mého nějaký samodoma bastl Ale nahoď fotku, jestli můžeš, rád bych se na to podíval