Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. ja by som si ich aj od teba zobral. Co ale znamena normalna dlzka? Teďka si nejsem zcela jistej jestli to bylo 39mm závit, nebo 35. Ve čtvrtek, až budu doma, je změřim
    • 16
  2. Jo a teď sem si vzpomněl - kdyby si ty mcgardy chtěl, tak mam doma jedny navíc :-) - měl jsem je spolu s podložkou na změnu dosedačky na starejch 14\" origo alu, ale teď na těch 16\" potřebuju díky podložkám delší šrouby, tak se mi tyhle válej doma nevyužitý. Jsou to M12x1,25 (peugeot), normální délka. [upravil dne 17.3.09 kujon106]
    • 16
  3. Já mám McGard Stály něco kolem tisícovky a co jsem tak sháněl info, když sem je kupoval, tak by měly bejt na trhu nejlepší - nejdou sundat jinak (samo krom origo hvězdičky), než navařením trubky přímo na mě :-) Na ten šroub nejde nic narazit, ani nasadit, navíct ta hvězdička je v každý sadě kapku jiná, takže ani tou podobnou z jiný sady je nepovolíš. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=23855
    • 16
  4. Kubo Kubikulo, ten koberec je zajímavej Však už jsme si o tom povídali. Tak hlavně ať slouží :-)
  5. Tak gratulace k new vozu :-)
  6. Ten bodykit je v matný černý (plniči?), nebo mám špatnej monitor?
  7. kujon106

    hmlovky ci pridavne dialkove ?

    Jo, jsou to přídavné dálky.
    • 12
  8. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    Vemte si příklad z nás s Keytinkou, my se srazili dneska na vysočina srazu akorát se 106 sem tam byl jako klasicky jedinej, oni přijeli s Vojtou takovym bílym dovíčim, jezdícim na naftu :D
  9. Taktéž děkuji pořadatelům, vydařilo se to
  10. kujon106

    205GTi(Mi16) vs 306GTi

    Já bych to udělal přesně naopak, 205 na denní cukání do práce/školy/etc. a 306 na občasnou vyjížďku
    • 19
  11. kujon106

    Zadní náprava 106

    Jasně :-) http://www.suzukituning.com/PSA/Suspension/Lowering.htm?sub_category_id=25&cat_category_id=2 nebo: http://www.badgermotorsport.co.uk/
  12. kujon106

    Zadní náprava 106

    Zkušenost ne, ale návod ano :-) Jinak Kubo gratulace, sem rád že už ti to nebude rachtat
  13. Tak, pan jezevčík nainstalován :D
  14. kujon106

    205GTi(Mi16) vs 306GTi

    Určitě bych volil gti6
    • 19
  15. no jasně
  16. Vysoký jak koza to má :D
  17. No starej model, tak to jo, ty sem moc nezkoumal
    • 13
  18. Hola, za celou dobu, co se se 106 setkávám, jsem zatim neviděl jedinou, která by právě v tom míst které popisuješ, neměla ony \"ofuky\"... Takže jestli tam nejsou, tak to je dle mého nějaký samodoma bastl Ale nahoď fotku, jestli můžeš, rád bych se na to podíval
    • 13
  19. kujon106

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Já měl letní celou zimu Akorát auto na nich spalo v garáži :-)
  20. kujon106

    Zadní náprava 106

    Taky pěknej program, alespoň si z toho odnesly něco kačenky Jinak Kubo kubikulo sem na to zvědav
  21. Pakliže se neobjeví nic neočekávaného, tak milerád dorazím :-) Šebetov mám rád a pakliže bude možné tento rok využít letiště, tak budu ještě radši :-)
  22. kujon106

    Zimní \"vzkříšení\" :O)

    Studený to nebylo
    • 15
  23. Ale ono to hlavně není v Chotěboři, nýbrž jako tradičně v HB :-)
  24. webkamera here : http://www.ichotebor.cz/webcam.php
  25. kujon106

    alu kola

    já si myslel že to jsi ty, kdo mu tam odpovídal
×
×
  • Vytvořit...