Dřívávejc jsem jezdil s rodiči karavanem po ČR a mělo to svoje kouzlo. Nicméně dřívávejc ty kempy byly taky víceméně za hubičku, dneska už je bohužel situace někde jinde.
Rodiče jezdí ale pořád - mají oblíbené jedno místo (Fryšava - rybník u hotelu Medlov, možná někdo zná), kde se každopročně scházejí se svou karavan_partičkou :-) Je tomu věru už takovejch ... no ... 10let, takže už je to pro ně taková menší srdeční záležitost. A pro mě také, neboť na ty 2 měsíce o prázdninách, co jsou pryč, mám doma barák sám pro sebe
Ještě ale k tý jízdě - kupovali jsme minulej rok novej karavan a já sem ho vezl po d1 nějakejch 150km domů. Nepřeju ani nejhoršímu nepříteli tenhle zážitek. Fakt sice je, že to bylo s naší 47kW sdi fábií, nicméně ten karavan je z menších, váha do 750kg (přesně nevím). I tak bylo prakticky nemožné na dálnici překročit rychlostní limit stanovený pro jízdu mimo obec :-) Navíc ta \"souprava\" je hodně náchylná na boční vítr, cuká to, třepe to... zkrátim to - já sem tomu \"kouzlu\" nepodlehl :-) Ale věřím že někomu se to může líbit, zkus a uvidíš