Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Test rychlosti internetu

    Ale tady sem vyhrabal cca 3roky starý video, když jsem ještě bydlel na kolejích Je to ěpatně vidět, ale stahuje to 100MB soubor (a ještě to stahování běželo kapku pomaleji díky tomu screen_recoorderu).
  2. kujon106

    Test rychlosti internetu

    Změřim Vám to ve škole (vut), doma to nemá cenu
  3. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    A eště sem našel tohle: http://auto.bazos.cz/inzerat/4270079/Peugeot-106-16V-GTI-s16.php Jestli má fakt najeto 94k, tak je ta cena pěkná. Nicméně ty nárazníky, světla a ten děsnej nápis by musely pryč hned
  4. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Tady sem ještě našel původní inzerát http://www.ceskenovinky.cz/inzerce/zdarma/detail/peugeot-106-s16-87kw/1940/vse/
  5. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Tahle mi tehdá před těma 2 roky unikla o kousek :-/ A je zase na prodej http://tuning.sbazar.cz/peugeot-106-gti-s16-90kw-olomouc-o3237448.html
  6. kujon106

    Co pouzivate za IM klienta

    Jako klienty pro icq používám QIP (pod win) a Pidgin (pod ubuntu)
    • 23
  7. kujon106

    aktuálně o všem

    Teďka jedna docela funyn story s fordem - bydlim v Brně s kámošem na bytě a jeho táta nám tam vezl čak_norris_lavici. Přijel C-Maxem a tak sme se tak chvilku bavili ve stylu \"fordem tam, vlakem zpět\" , výprávěl sem mu historku o kámošově služebnim 1.6 Focusu II. (r.v. 2007, měl najeto cca 30-40tisíc, kdy museli měnit komplet motor :D a i potom ho to asi 3x nechalo někde na cestě -> odtah), zasmáli sme se tomu a on mi řikal, že na tomhle c-maxu má už asi taky těch 30k najeto a absolutně bez problému... Odjel, pohoda... A den na to volal, že ford se posral a dojezdil :D :D Já myslel že umřu smíchy :D
  8. kujon106

    aktuálně o všem

    Heh, ford a navíc cougar To radši drátem do oka :D
  9. Ty kolesa z předchozí stránky se povedly a toho světla škoda, ať to dobře dopadne.
  10. kujon106

    Kotouče?

    Kupoval sem drážkovaný CRN + EBC greenstuff desky, ale není to žádnej zázrak. Brzdí to lépe než nedrážkovaný (zas ale né o tolik), ale navíc to hučí a občas pískne... Takže příště jdu určitě do většího průměru bez drážek.
    • 7
  11. Bohužel, v 13sériích new TG (od 2002) nikdy takovejhle starší peugeot nebyl, viděl sem všechny díly http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Top_Gear_episodes Možná by to bylo v tom staršim vydání: http://en.wikipedia.org/wiki/Top_Gear_(1977_TV_series)
    • 20
  12. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Za ty prachy zadarmo... Jel bych se na to mrknout, ale když na to nemám, tak je to celkem zbytečný
  13. kujon106

    Sání

    Žel bohu už tak levně ne. Změnili kurýrní službu a poštovný je, místo 12.5eur, 24eur.
    • 23
  14. 106 gti :-)
    • 20
  15. kujon106

    Další 106 GTI

    Já bych teda imho nechal radši přešít ten tmavej, protože sport interier je o něco nižší než klasika ze 106, je tvrdší (nebo aspoň tak se mi to zdálo) a má lepší boční vedení.
  16. Máme na VUT takovou šikovnou vyfičuru, jmenuje se to \"online prohlížení závěrečných prací\" :-) Ohledně hydro pohonu jsem tam nenašel zhola nic, ale jedna práce je tam na téma: \"Návrh_okruhu_HSŘ_traktoru_Maxterra\". Nahrál sem ti to sem. Kdyby se ti z toho něco hodilo, tak ale hlavně neopisovat, citovat a zbytek vlastníma slovama ;]
    • 24
  17. Tak ať slouží
  18. kujon106

    Sání

    Teďka mam doma to Kubovo, dneska dorazilo. Takže kdyžtak můžu nafotit
    • 23
  19. kujon106

    Další 106 GTI

    Kubo kubikulo, tak sání dorazilo ke mě dom
  20. kujon106

    Další 106 GTI

    To je ten intros z tý cashmere (nebo jak se to píše) verze, ne? Ten tam chceš dávat? Mmm, to není zrovna můj šálek kávy... Ale hlavně že se líbí tobě
  21. kujon106

    Model Ferrari, brutalita

    Kupoval mu to prej kdysi ještě v NDR otec a pak se to léta válelo na skříni, páč se do skládání nikdo nechtěl odhodlat V tu dobu to nicméně prý taky nebylo nejlevnější :-)
    • 17
  22. kujon106

    Model Ferrari, brutalita

    Kámoš má doma stavebnici od Pocheru (nějakýho veterána) a je to to samý Dneska k němu jedu, tak když si vzpomenu, tak vám to nafotim.
    • 17
  23. Kupovat auto podle km je nesmysl, nechápu jak takhle může někdo uvažovat...
  24. kujon106

    Dovolená v karavanu??

    Dřívávejc jsem jezdil s rodiči karavanem po ČR a mělo to svoje kouzlo. Nicméně dřívávejc ty kempy byly taky víceméně za hubičku, dneska už je bohužel situace někde jinde. Rodiče jezdí ale pořád - mají oblíbené jedno místo (Fryšava - rybník u hotelu Medlov, možná někdo zná), kde se každopročně scházejí se svou karavan_partičkou :-) Je tomu věru už takovejch ... no ... 10let, takže už je to pro ně taková menší srdeční záležitost. A pro mě také, neboť na ty 2 měsíce o prázdninách, co jsou pryč, mám doma barák sám pro sebe Ještě ale k tý jízdě - kupovali jsme minulej rok novej karavan a já sem ho vezl po d1 nějakejch 150km domů. Nepřeju ani nejhoršímu nepříteli tenhle zážitek. Fakt sice je, že to bylo s naší 47kW sdi fábií, nicméně ten karavan je z menších, váha do 750kg (přesně nevím). I tak bylo prakticky nemožné na dálnici překročit rychlostní limit stanovený pro jízdu mimo obec :-) Navíc ta \"souprava\" je hodně náchylná na boční vítr, cuká to, třepe to... zkrátim to - já sem tomu \"kouzlu\" nepodlehl :-) Ale věřím že někomu se to může líbit, zkus a uvidíš
    • 34
  25. Fr3sh> Ta fotka je zrcadlově otočená
×
×
  • Vytvořit...