To víš, né vždycky je zrovna nízkoobjemovej motor záruka nejmenší spotřeby. Třeba já s tim 16ventilem umim jezdit pod 7, ale i za 12 :-) Záleží na stavu auta, zahřátí, délce trasy, velikosti kol, atd., atd. Ale 8,2 ve městě mě vůbec nepřekvapuje, 1.4 má v těchničáku mimo město 6, město 9.