Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Kujon by vám to klidně objednal, ale muselo by to bejt vystavený na ebayi. S placenim paypalem jinde mam špatný zkušenosti.
  2. Tak panáčku, našel sem doma přímo tu nálepku z tej ŘJ Je malinko smazaná, ale to podstatný tam je (vypadá takto): Magneti Marelli IAW 1AP.40 něco něco d´injection Chatellerault 9620578580 E 12V
  3. kujon106

    aktuálně o všem

    Jestli kape, tak to bude těsnění. Kup nový víčko (to se asi vyplatí pro to zajet přímo do Peugeotu nebo Citroënu) a bude po problému.
  4. jojo
  5. ŘJ magnetti marelli jsem měl v bejvalý 1.4ce. Někde ten štítek mam vyfocenej, tušim ale že v PC v Brně. Když si na to vzpomenu, tak ti to sem v neděli hodim.
  6. kujon106

    přední svetla 106 r.v. 1991

    Já osobně bych se do toho nepouštěl. Je to dle mého názoru moc málo \"muziky\" za moc peněz a námahy. Investoval bych do podvozku, kol, pneu.... To by byly imho daleko lépe utracené penízky
  7. kujon106

    přední svetla 106 r.v. 1991

    Hoši, stačí se podívat na tvar těch světel a je jasný že tam nepasujou Museli byste dopasovat x věcí, jak už tady padlo a to se imho nevyplatí.
  8. To sou zjevi, to svět neviděl, pes nežral :D :D
  9. kujon106

    aktuálně o všem

    Teďka po těch HIDkách jdou policajti jako blázniví, ne jako dřív, takže asi proto jsou tak levný :-) [upravil dne 14.1.10 kujon106]
  10. kujon106

    Spotřeba

    To víš, né vždycky je zrovna nízkoobjemovej motor záruka nejmenší spotřeby. Třeba já s tim 16ventilem umim jezdit pod 7, ale i za 12 :-) Záleží na stavu auta, zahřátí, délce trasy, velikosti kol, atd., atd. Ale 8,2 ve městě mě vůbec nepřekvapuje, 1.4 má v těchničáku mimo město 6, město 9.
  11. kujon106

    Strešná konzola

    Tak to buď rád že to vydrželo :-) Já sem s tim jednou u minulý 106ky zakroutil a rozletělo se to na milion kousků .)
    • 8
  12. kujon106

    Strešná konzola

    Je to senzor IrDA dálkového ovládání k zamykání/odemykání auta
    • 8
  13. Slečna hezká, auto taktéž Ale musíš se kapku odvázat, tady malej návod
  14. kujon106

    106 dv. kam reproduktory vzadu

    Bohužel, lepší místo těžko najdeš. Je to léty prověřená \"klasika\" :-)
  15. kujon106

    106 dv. kam reproduktory vzadu

    Normálka v zadnim platu
  16. kujon106

    Manuál na 106ku

    Někde tu bylo téma s dílenskou příručkou, aneb \"Jak na to, Citroën Saxo\" (stejné auto jako 106), od manuálu se liší hlavně obsahem (v díl. př. je i návod na GO motoru . Když pohledáš, tak určitě najdeš
  17. kujon106

    Hrozné období

    106sťák> Tak nějak tak sem to měl u tý mojí bejvalý 1.4 a když ta převodovka z ničeho nic rupla, tak sem to spravil, prodal a koupil s16 S tou je to zatim v rámci běžnejch oprav, víceméně, ťuk ťuk na dřevo.
  18. kujon106

    106 dv. kam reproduktory vzadu

    Pokud mne paměť nešálí, tak to měl i Michal (mino) vzadu v gti. Jestli by to prodal nevím, ale za zkoušku nic nedáš icq - 428250162
  19. kujon106

    aktuálně o všem

    Ale není to mpi, je to ten vw 16V http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=88&t=91034
  20. kujon106

    aktuálně o všem

    Vim zrovna včera sem na něj koukal
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    Hehe Jsou to dva naprosto odlišný motory, ten 8V má prapůvod kdovíkde a je v několika starších peugeotech, kdežto 1.6 16V s 118hp vytvořili v roce 96 pro první gti a najdeš ho jen ve 106 gti a saxu (s těmahle spec). Obrázky pro představu, nejsou ze 106 a malinko se lišej. 1.6 16V TU5 JP4 1.4 8V TU3 JP
  22. kujon106

    kontrolka air bagu

    Z toho druhého obrázku to není moc patrno, ale kam vede ten starej (modrej) drát? Máš tam zakroužkovaný červeně paralel. rozdvojení jednoho a toho samého kabelu (netuším proč) a vzadu něco modrého.
  23. kujon106

    aktuálně o všem

    Aktuálně mě dostalo videjko se 16V nákupní saxotaškou na severní smyčce
  24. kujon106

    aktuálně o všem

    Kuci, šak si to spočítejte (obvod, průměr, atd.) kola, jsou to kupecký počty Kdysi sem si na to naprogramoval v Javě takovej udělátor (konzolovku), která to počítala, ale kde je jí konec, to netušim Kdyžtak jí můžu spatlat znovu, až budu mít trochu času. Nicméně kalkulačka a trocha snahy a je to hned
  25. kujon106

    Koupě 106

    U peugeotu je maj, ale stojí asi 2500kč jedna, jestli si to dobře pamatuju Kuba je kupoval na inzerát za velmi pěknou cenovku, tak buďto tak, nebo tam tušim pastujou z 306, který jsou o dost levnější.
×
×
  • Vytvořit...