ahoj,nová baterka a žhaviče a stejnej problém,musim tak 3-4 nažhavit a je to lepší. A ty žhaviče bez vyndání motoru už bych neriskoval,pán to pos..l a pak mě to stálo 20litrů,ale ne všichni to tak dobře umí
baterkou to nebude,je tam bezpečnostní pojistka,která nedovolí aby se vyždímala uplně,vrovky,centrál atd,do toho někdo pokoušel vlézt,tak se ti auto zakodovala,kamarádovi to toho týpka zamklo v autě a je docela zajímavé že by odešla baterka 10ti autům v ulici:mrk:mrk:myslim
ahoj,chtěl jsem se zeptat,auto na rovině jede pěkně,řadim při cca 2200ot,ale sebemenší kopec a nejede to,musim točit až do cca 2700ot,aby se něco dělo,pc nic,myslel jsem na swirl,ale to by to netáhlo nikdy,nebo....?auto nekouří prostě vše ok,jen se to bojí do kopce. Ještě,když dám nohu z plynu a je tam kvalt tak je to jako bych měl motorovku,asi podtlak. neměl někdo takovej prýma problem?díky za rady
tak po výměně všeho co šlo se zjistilo,že je špatná elektrika,čímž neotvírá vstřik,sranda je,že záleží na tom,jak se to při jízdě,zastavení, uklepe,tak sem zvědavej co najdou