No, nejspis bych sundal kolo, zkontroloval desticky, jestli uz nejsou jen \"kov na kov\". Rovnou bych zkontroloval i kotouc, neni-li uz moc \"ohoblovany\" Pokud budes menit desticky, stejne bych rovnou i rozebral celej trmen a zkontroloval pohyb pistku uvnitr, tedy presne, jestli se sam vraci. A ikdyby jo, tak stejně bych ho celej rozdelal a poradne vycistil pistek i vnitrek trmenu. Zkontroloval bych i tesneni na trmenu, jestli neni deravy.