Paneboze ... normalne slusne som sa opytal na sposob, akym si niekto dorobil xenony a zrazu tolko urazlivych a drzich reakcii, bez trosky ucty a slusnosti ... cudne, nikdy by som nekomunikoval s niekym takymto sposobom, pokial ho aspon trochu nepoznam.
Nepovedal som, ze to tam musim mat, ani ze to je spravna volba, alebo ze to svieti urcite lepsie ... jednoducho som pocul, ze ta ma svietit lepsie, ale ze su s tym problemy, tak som sa spytal.
Nikdy som HIDy nemal, takze s tym skusenosti nemam a oslnuju ma jedine blbci s HIDmi v parabolach, co by som asi nikdy nespravil ...
Patko, dakujem za triezvy a nestranny pohlad bez emocii ...