Přejít na obsah

Balachar

Uživatel
  • Počet příspěvků

    693
  • Registrace

Vše od uživatele Balachar

  1. Ahojte, nikde som to nenašiel, tak zakladám novú tému. Na prednej spolujazdcovej slnečnej clonke, ktorá je nad čelným sklom mi po odkolopení a otvorení krytu zrkadielka nefunguje osvetlenie a poistkami to nieje, aspoň som o tom presvedčený, pretože vodičova funguje. Zrejme sa pokazil ten mechanizmus, ktorý ju spúšťa. Otázka znie, ako ju demontovať, nakoľko do nej určite idú nejaké kábliky?
  2. Balachar

    zpětná zrcátka

    Ahoj Judes, ako si dal dole ten farebný kryt?
  3. Balachar

    Zrcatko

    Ahoj Stepkao, aky sposobom si vybral to zrkadlo? Tiez sa na to chystám ...
  4. Balachar

    vnútorné klučky

    Ahoj Judes, paci sa mi tvoj upgrade osvetlenia, ze nielen klucky, ale aj odkladaci priestor, urcite sa pri meneni repra a vytlmovania dveri pustim aj do toho ... chcem sa spytat aky velky odpor si tam daval a ci je potrebny, aby to fungovalo? Dakujem :-) Prema, mohol by si sem hodit nejake foto ako si si to osvetlenie spravil ty :-)
  5. Ahoj, to Coupe je fakt nádherné auto a je úplne jedno z akej strany sa naň pozriem ... toto bude moja ďalšia stanica:-) Veľmi sa mi páči koncovka na výfukovom tlmiči ... nevieš aké má rozmery? Ďakujem
  6. Ahojte, mam RT3 ... slo by na to nahodit aj prednu az zadnu cuvaciu kameru?
    • 45
  7. Balachar

    Parkovacie senzory PREDNÉ

    Ahojte, mne sa pačia tie origo park. senzory vzadu pretože sú vo farbe a na vrakovisku mozem kupit este jednu taku sadu aj s RJ, len neviem, či sa budú dať nainštalovať dopredu, teda samotné čidlá určite, ale neviem či aj RJ. Riešil to už niekto?
    • 41
  8. Balachar

    Repro P 407

    OK, takze som to našiel ... je to 4x35 W:papa
  9. Balachar

    Repro P 407

    Vdaka Judes, co sa tyka toho JBL zosilovaca, tak to som vedel. Ja som mal na mysli ten, ktory je priamo v RT3 pre vybavy bez JBL.
  10. Balachar

    Repro P 407

    Nazdar, neviete nahodou ake parametre ma zosik v RT3? 4x?? watt
  11. Balachar

    Dorobenie JBL

    Super ďakujem
  12. Balachar

    Dorobenie JBL

    Ahojte, vedel by mi niekto poskytnúť schému zapojenia JBL? megela.peter@gmail.com Ďakujem:)
  13. Balachar

    Úprava na xenony

    OK, dajme tomu, ze sa stale vozim sam pripadne spolujazdec ... nastavim si vyhovujucu vysku ... bude to lepsie riesenie ako dorobená HID sada?
  14. Balachar

    Úprava na xenony

    Tak to je v prdeli ... myslel som, ze autoleveling je vo svetlach ...
  15. Balachar

    Dorobenie JBL

    Ahoj chlapci, vasu pracu som uz videl, vsetko co sa na fore dalo precitat som precital. Marcel00: pekny koment:D presne preto to chcem vymenit za nieco ine, pokojne s trocha mensim magnetom ako je ten tvoj:-) a presne kvoli zosiku a tube sa mi pozdava to JBL, cize rozmyslam nad origo zosikom a tubou a repro by som si dal aj tak ine. Lada78: tak ty to mas spravene uplne tak ako by som to chcel ja, len ty si to vylepsil o ten 5 kanalovy zosik a mas zapojene vsetky repro ... ja som v muzike uplny hnup a natahanie kablov, vytlmenie a osadenie repro by som zvladol, no zapojenie urcite nie. Raz som si robil audio do 207 a zosik som napojil na signal zo zadnych repro a nan pripojil 3-pasmove ovaly a to bolo vsetko ... ziadny kabel od baterky:D:D:D Inak ten zosik si tam dal uplne genialne, vyzera to super:-) Este otazka ... co ak by som to spravil na styl JBL a ten zosik by som dal tam, kde sa dava ten origo a tak by som si ulahcil kablovacku? Bolo by to OK, alebo tie origo kable su onicom? Na napojenie samotneho SUB ty stacilo toto?: http://esupport.sony.com/LA/p/model-home.pl?Change_Template=1&session_id=057c1ec117688f14ba93a25d0c315ae9&mdl=XM222MK2&LOC=3
  16. Balachar

    Úprava na xenony

    Tak dnes som nasiel toto: http://allegro.pl/peugeot-407-lewa-i-prawa-lampa-xenon-europejskie-i3058383380.html na komplet origo xenony s balastmi je to skvela cena a este ked potom predam tie svoje s halogemni, tak uz celkom. Myslite, ze to v sebe ma aj autoleveling? Potom by uz stacilo len dorobit ostrekovanie.
  17. Balachar

    Dorobenie JBL

    Ahojte, keď tak čítam, aké ste s tým mali starosti a koľko práce, tak uvažujem, či by mi nestačilo vymeniť origo repro za nejaké Hertz, alebo niečo iné a hodiť do kufra origo SUB a neorigo zosilnovac ... :-/ Čo vy na to?
  18. Balachar

    Úprava na xenony

    ... inak krásne auto:super
  19. Balachar

    Úprava na xenony

    Paneboze ... normalne slusne som sa opytal na sposob, akym si niekto dorobil xenony a zrazu tolko urazlivych a drzich reakcii, bez trosky ucty a slusnosti ... cudne, nikdy by som nekomunikoval s niekym takymto sposobom, pokial ho aspon trochu nepoznam. Nepovedal som, ze to tam musim mat, ani ze to je spravna volba, alebo ze to svieti urcite lepsie ... jednoducho som pocul, ze ta ma svietit lepsie, ale ze su s tym problemy, tak som sa spytal. Nikdy som HIDy nemal, takze s tym skusenosti nemam a oslnuju ma jedine blbci s HIDmi v parabolach, co by som asi nikdy nespravil ... Patko, dakujem za triezvy a nestranny pohlad bez emocii ...
  20. Balachar

    Úprava na xenony

    To: bart.lbc - odpoved, ze to mam vyskusat a uvidim, za odpoved nepovazujem, nakolko v inych vlaknach a tiez v tomto, pisali uzivatelia ze to spravili napriamo od baterky, ale nenapisali aky bol vysledok, takze som skor cakal na ich reakcie. preto 3x ta ista otazka. To: Adisek - neislo mi az tak o ten pekny modry efekt, ale skor o svietivost, vraj osvetlenie xenomni je omnoho ucinnejsie, bohuzial origo xenony nemam a prestavba by ma stala 1/3 sucasnej ceny auta:-) takze musim hladat alternativu.
  21. Balachar

    Úprava na xenony

    Pozdravujem, tak aby sme to nejako zhrnuli:-) Pokiaľ napojím HID priamo na baterku a samostatnú poistku so spušťaním cez seriové rele, malo by to ist bez problémov, alebo aj tam je riziko ze to zlikviduje motorček stieračov? Ďakujem:-)
  22. ahojte, neviete nahodou aky je rozdiel medzi verziou 6.62 a 6.63? mam tu 6.62
  23. Balachar

    Úprava na xenony

    Pozdravujem, tak aby sme to nejako zhrnuli:-) Pokiaľ napojím HID priamo na baterku a samostatnú poistku so spušťaním cez seriové rele, malo by to ist bez problémov, alebo aj tam je riziko ze to zlikviduje motorček stieračov? Ďakujem:-)
  24. Balachar

    Úprava na xenony

    Pozdravujem, tak aby sme to nejako zhrnuli:-) Pokiaľ napojím HID priamo na baterku a samostatnú poistku so spušťaním cez seriové rele, malo by to ist bez problémov, alebo aj tam je riziko ze to zlikviduje motorček stieračov? Ďakujem:-)
  25. Balachar

    407 SW ako napojit zosilovac?

    Super Lada, dakujem. A ako je tam potom pripojeny ten Tweeter?
×
×
  • Vytvořit...