Přejít na obsah

rondob

Uživatel
  • Počet příspěvků

    190
  • Registrace

Vše od uživatele rondob

  1. Áno je to demontovateľné, keď dáš dole zrkadlo uvidíš pár malých torxových šrubiek ktoré keď uvoľníš tak sa ti ta časť uvoľní. Aspoň na mojom Breaku to tak je:)
  2. rondob

    brzdy po rannom štarte

    nemáte nejaké foto ako vyzerá ten diel? ale dnes ako sa oteplilo už to šlo normálne.
    • 7
  3. Zdravím, mám taký divný problém. Na mojom Peugeote 2.0 Hdi 66 kw, mi občas ráno po naštartovaní motora akoby nefungoval posilovač bŕzd. Robí to len na 1 zabrzdenie. Musím riadne stlačiť pedál aby som zabrzdil ako keby som nemal naštartovaný motor potom už ide celú cestu ok. Robí to hlavne vo vlhkom počasí. Myslíte že to je nejaká závada? Alebo len vlhkosť na kotúčoch. Po prvom takomto zabrzdení je to ok. Kvapaliny mám plno inak to funguje. Aj keď v minulosti mi sem tam ostávali visieť doštičky vpredu. Ale keď som silno šliapol na brzdu tak boli ok. Čo to prosím vás robí?
    • 7
  4. dá sa nejako rozpojiť elektrina pri pántoch dverí? niekedy mi totižto nefunguje central tak by som skúsil prečistiť kontakty. Ide ako sa mu chce. čo s tým?
    • 7
  5. rondob

    Pípání po zhasnutí motoru

    ak dám panel dole tak nepípa ale keď na rádiu ostane panel tak to pípa. Tak ak máš iné rádio ako origo mohlo by to robiť to.
    • 6
  6. rondob

    Pípání po zhasnutí motoru

    nooo mne to robí panel autorádia nemám ho tam origo a ked motor vypnem a vyberiem kluc tiež 2 x pípne
    • 6
  7. a nerozpadne sa ten karton od vlhka ked prší a ked je zlé počasie? Nie že mi tam všetko zase..e. Alebo je to ok?
  8. prosím Vás mám takú otázočku, môžem teraz v zime zakryť chladič kartónom na mojej 406 ke 2.0 hdi 66 kw? Ide totiž o to že momentálne jazdím hlavne po meste a kým zohrejem motor aspon na 70 stupnov tak ho už vypínam. Ako to mám urobiť ak je to teda vhodné? Veď pred chladičom je ešte ventilátor. Ďakujem za rady:)
  9. rondob

    ramienka stieračov

    preco? oni mi síce ostanú hore na skle keď vypnem zapalovanie ale aj tak ich nevyklopím lebo na tom držiaku je taká ploška ktorá ich nepustí. Je to nanič lebo ani ľad neoškriabem pod nimi. No čo už asi sa s tým musím zmieriť.
    • 21
  10. Ahojte, všimol som si že na mojej ke po facelifte neviem zdvihnúť ramienka stieračov z čelného skla viac ako o 5 cm. skúšal som ich nechať aj zdvihnuté ale aj tak ich neodklopím. nie je to divné?
    • 21
  11. rondob

    dveřní gumy zamrzají

    Na felícii mi zamrzali bežne všetky dvere a aj zámky na tom neboli o nič lepšie. A tak sa často stávalo že som liezol do auta cez kufor. Na peugeote luxus, kúri to nezahmlievajú sa okná no proste super
    • 38
  12. rondob

    Jaké disky na 406 New

    Prepáčte ale mám jednu asi blbú otázku, mám Peugeot 406 Break 2.0 HDI,66 kw r.v 2001 a potreboval by som plechové disky na zimu, v techničáku mám uvedené 6.Jx15,6.5Jx15 ale nikde som sa tam nedočítal aké má mať to ET? čo to vlastne je? Ozaj a nemá niekto zvyšné 4 disky? som Z Košíc :mad: [upravil dne 5/12/12 20:22 od rondob]
    • 23
  13. Prosím Vás viete mi poradiť, či sa nedá nejako upraviť palubný počítač aby mi ukazoval dojazd až do nuly? Pri 50 km mi totiž ukazuje už len čiarky --- Nie je to možné nejako upraviť? Nedá sa to prerobiť? Na felícii som mal palubák a ten mal kopec funkcií a ukazoval až do nuly, no bola to jediná super vec ale fungovala skvelo..... Mrzí ma že Peugeot to nemá..... inak mám 2.0L HDI 66kw. Ďakujem za rady.
    • 6
  14. Prosím Vás ako sa volá ten diel čo je na foto? Netuším či je to komplet alebo sa dá vymeniť len ten diel..... Opraviť sa to dať asi nebude čo? A koľko to prosím Vás cca stojí? Zdola to mám deravé tak preto sa pýtam. Len ma mrzí že to nezistili pri plnení. Pár dní mi klíma šla teraz už je prázdna. Asi musím zmeniť servis. Ďakujem za rady. Ozaj a oplatí sa ten diel zhánať aj starý? Ako to je?
    • 37
  15. pokr.
    • 37
  16. Tak našiel som asi únik naspodku pri chladiči čo je taký hliníkový šúľok je vidno takú zelenú stopu po náplni. Klíma mi už nefunguje vôbec..... Je drahá tá súčiastka alebo sa to dá opraviť? Ja mám 66 kw verziu 2.0 HDI
    • 37
  17. Chlapi ako je to možné? Na mojej 406 - ke Hdi 2.0. 66kw je neskutočné kúrenie. Stačí mi naštartovať motor a po chvíľočke už kúri. A ja som bol presvedčený že diesel kúri mizerne. Je tam nejaký predohrev? Mal som predtým benzínovú felíciu a tá sa ohriala po oveľa dlhšom čase.
  18. Prosím Vás prestala mi svietiť žiarovka na palubovke v mieste kde ukazuje teplotu motora. Ako ju prosím vymením? Máte niekto návod poprípade fotonávod ako na to? Je to model 406 r.v. 2001, 2.0 HDI, 66kw Nie je to moc zložité? Nerád by som niečo pobabral....:nevim
    • 14
  19. rondob

    Zpětné zrcátko

    Fúúúú tak neviem, ja som dnes dával dole to moje na ľavej strane r.v. 2001 a mal som tam takú kovovú strunku na spodnej strane zrkadla..... tú treba stlačiť a posunúť do zadu celé sa to potom vysunie. Inak ja som tam mal sklíčko bez ohrevu, aj keď káblik tam mám a predchádzajúci majiteľ dosť poničil ten systém keď ho chcel a nevedel vykliknúť.... Takže ak by mal niekto celé natáčanie zvyšné........ dohodneme sa
  20. Tak a znova mám ten istý problém, dva týždne mi fungovala klimatizácia bez problémov alebo len s minimálnimy výpadkami a už je to tu zas. Diagnostika neukazuje žiadnu závadu ale ja si myslím že to bude niečo v elektrike. Ono to totiž blbne hlavne vo vlhkom počasí. Už si neviem dať rady, ozaj pozeral som relátka na chladiči, už tam bolo niečo opravované a našiel som tam jeden kábel odizolovaný tak som ho omotal izolačkou. Viete mi poradiť ale ako to zaizolujem vodotesne? A takisto aj pri kompresore mám jeden káblik predretý od tej čiernej bužírky čo ho kryje.... Ozaj nepoznáte dobrého mechanika čo sa tomu rozumie niekde v okolí Prešova alebo Košíc? Ďakujem
    • 37
  21. prepáčte zadal som svoj dotaz zle.... tak ešte raz : Prosím Vás viete mi podľa vinka zistiť výbavu môjho auta? Vin je VF38ERHYF81169970 ďakujem pekne:)
  22. rondob

    Vin kód

    Ahojte dá sa podľa vin zistiť čo obsahuje moje auto? Aké má komponenty? viete to niekto? VIN je VF38ERHYF81169970 ozaj a aj 66 kv verzia hdi-čka má dvojhmotový zotrvačník? Lebo som si nie istý Ďakujem
  23. Prosím Vás o radu, ako čo najlepšie a najúčinnejšie premazať otváranie zadných dverí? Na mojej 406 ke sa otvárajú ťažko a pri otváraní v nich praská ako na starej škodovke. Skúšal som tam streknúť WDčko ale nič. Asi by to chelo niečo poriadnejšie.
  24. tak super, odpozoroval som len toľko že akonáhle je zima klímu nezapne. Môžem ťukať tlačidlom ako chcem a nič. Ale akonáhle vojdem do podzemnej garáže alebo sa oteplí ide klíma výborne...... Ozaj Nie ste niekto z okolia Košíc alebo Prešova kto máte diagnostiku na Peugeot? Lebo moj mechanik má univerzálnu a žiadnu poruchu mu neukazuje.....:(
    • 37
  25. Tak potom asi bude niekde chyba lebo klíma mi raz ide raz nie. Na čo sa zamerať? Keď som ešte nemal naplnený systém tak som bol na diagnostike a tam mi nevyhadzovalo žiadnu chybu.
    • 37
×
×
  • Vytvořit...