Prepáčte ale mám jednu asi blbú otázku, mám Peugeot 406 Break 2.0 HDI,66 kw r.v 2001 a potreboval by som plechové disky na zimu, v techničáku mám uvedené 6.Jx15,6.5Jx15 ale nikde som sa tam nedočítal aké má mať to ET? čo to vlastne je? Ozaj a nemá niekto zvyšné 4 disky? som Z Košíc :mad:
[upravil dne 5/12/12 20:22 od rondob]