Zdravím, pripájam sa, presne ten istý problém mám aj ja niekoľko dní. Keď auto ráno naštartujem, ťahá normálne, akonáhle sa však motor zohreje, výkon je preč. Teraz keď niekde dlhšie stojím s pusteným motorom, tak teplota začne stúpať až do červeného pola. Na počítači nezobrazuje žiadne chyby ani upozornenia. Jediné upozornenie zobrazí až keď je teplota v červenom poli, asi v takomto znení: \'Engine Temperature Too High\'. Tiež by ma veľmi zaujímalo v čom môže byť problém.