Přejít na obsah

Key-Six

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35
  • Registrace

Vše od uživatele Key-Six

  1. Už som si od užívateľa \'Pan_Vetvicka\' stiahol aj ten PDF tutorial. S jeho návodom a tvojimi radami to hádam nejak zvládnem.
    • 16
  2. Key-Six

    moja 607 nemá výkon

    Stopy oleja by mali byť viditeľné, keď otvoríš uzáver na dolievanie vody do chladiča, keďže olej \'pláva\' na hladine vody a na spodku mierky oleja by malo byť vidno stopy vody. Možno sa však mýlim, idem na to len logikou, nie praxou
    • 35
  3. Ešte raz ďakujem nejak nad tým už pomaturujem, len mi nejde do hlavy prečo dávajú labilné plasty na také ťažké okná.. Asi ide o obchodný ťah.. PS: Dám vedieť ako som to (ne)zvládol, keď príde sada.
    • 16
  4. miko-art: Ďakujem za podrobný návod. Pustím sa do toho akonáhle mi príde opravná sada. Dovtedy ešte musím zohnať nitovačku.
    • 16
  5. Pred chvíľkou som sa na to dôkladnejšie pozrel - lanká sú pravdepodobne v poriadku, v dverách som našiel padnuté tieto časti. To sú tie \"legendárne\" biele kocky?
    • 16
  6. Rozumiem, len si nejak neviem predstaviť ako tam ten mechanizmus napchám, keď bude zložený.. Sú tam veľmi malé otvory na manipuláciu.
    • 16
  7. Key-Six

    moja 607 nemá výkon

    Ďakujem za odpovede, voda je čistá, olej tiež, čiže podľa všetkého to budú vetráky - skúsim zistiť, či ich zopína. Ak áno, tak dia je istá.
    • 35
  8. Je ich tam relatívne dosť. Vedel by si mi poradiť ktoré presne?
    • 16
  9. Zdravím, akurát včera sa mi z predných pravých dverí pri sťahovaní okna ozvalo rupnutie - po desiatich rokoch sa roztrhlo lanko a okno zapadlo dovnútra. Motorček aj naďalej funguje. Z dverí som dal dole tapacír a okno, ktoré vypadlo z kolajničiek, som podoprel dvomi doskami ako dočasné riešenie. Teraz čakám na dodanie opravnej sady. Moja otázka je: Ako z dverí vytiahnem celý mechanizmus, keď je pod tapacírom všetko zanitované? Vopred ďakujem za akúkoľvek pomoc.
    • 16
  10. Key-Six

    moja 607 nemá výkon

    Zdravím, pripájam sa, presne ten istý problém mám aj ja niekoľko dní. Keď auto ráno naštartujem, ťahá normálne, akonáhle sa však motor zohreje, výkon je preč. Teraz keď niekde dlhšie stojím s pusteným motorom, tak teplota začne stúpať až do červeného pola. Na počítači nezobrazuje žiadne chyby ani upozornenia. Jediné upozornenie zobrazí až keď je teplota v červenom poli, asi v takomto znení: \'Engine Temperature Too High\'. Tiež by ma veľmi zaujímalo v čom môže byť problém.
    • 35
×
×
  • Vytvořit...