Ďakujem za zlúčenie témy.
Čo sa týka katalyzatoru, netuším v akom stave je, ani neviem ako sa to dá zistiť. Mam urobené fapp of uz skoro rok.
Co sa týka oleju s , vždy somal problém s unikom oleja, turbo ho tlačili cez inercoolerazaž tak , ze som bol nuteny kupit repasovane turbo, teraz mi unika olej cez ventily- davkovace vzduchu, ale nie je to velky únik, takze olej mi nepribuda.
Čo sa týka vytacanua motora, raz za tyzden výročím trojku do 4000 ot a a 4ku do 4000 ot , čo sa týka bežnej jazdy rýchlosti nevytac nad 2500 ot, iba ked je to nutné.
Sorry za pravopisne chyby, ale píšem z mobilu