Caute, aky je Vas nazor na vymenu intercoolera v 2,2 HDI za novy?
Menil ho uz niekto? a po vymene bolo citit narast vykonu?
Mam najazdene pomaly 250 000 km, originalne km neviem, ale viem, ze intercooler je originalny a spodom mi vytlaca trochu oleja, takze je deravy, ale nie je to nic hrozne, pri starom turbe mi tade tiekol velmi olej, teraz pri repasovanom, je ten unik ztade zanedbatelne mensi.
Rozmyslam nad kupou noveho, nakolko som nasiel na tejto stranke http://www.autodielymt.sk/peugeot/406/406-8b-10-95-05-04/2-2-hdi-2179ccm-98kw-133hp-03-00-05-04/chladice-vzduchu_45_93/chladic-vzduchu-intercooler_2533614.html za 76,80 € co je dobra cena, na to, ked som ho chcel kupit pred par rokmi tak jeho cena bola okolo 160 €.