Přejít na obsah

Palldo77

Uživatel
  • Počet příspěvků

    135
  • Registrace

Vše od uživatele Palldo77

  1. Palldo77

    otvírání kufru

    Tak som to zadne sklo pozrel a vyzerá to byť v poriadku. Čo mi potvrdilo aj to, že keď som demontoval mikrospínač a odmeral či to má šťavu tak všetko OK. Predpokladám správne, že ten spínač má zopnúť tie dva kontakty a tým sa otvorí zadné sklo? Po spojení sa mi mal otvoriť zámok, ale bez odozvy. Pravdepodobne to bude niekde pri zámku. No dnes už na to nebol čas. Zase to budem musieť pozrieť neskôr
  2. Palldo77

    otvírání kufru

    zajtra vletím na to.
  3. Palldo77

    otvírání kufru

    Rozumiem, zajtra to pozriem a dám vedieť čo som zistil. Len ma napadlo či som to nemohol nejako vypnúť skratenou voľbou, ako napr. zamykanie dverí po rozjazde. koblih69 ďakujem
  4. Palldo77

    otvírání kufru

    Myslíš na rozmrazovanie? To by malo byť v poriadku. Rozmrazuje aj odrosuje ako aj predtým.
  5. Palldo77

    otvírání kufru

    Ahojte, chcem sa opýtať čím to môže byť, keď mi už nejde otvoriť zadné sklo vypínačom pod stieračom. Cez kľúč ho otvorím. Mohol som to nejako vypnúť nechcene? Mám rd4 s jednozonovou klímou. Ďakujem...
    • 16
  6. Palldo77

    žárovky H1

    Ja ich tam mám tiež nejaký ten piatok a zatiaľ spokojnosť.
  7. Nerád oponujem takej kapacite ako si ty no videl som to čistenie na vlastne oči. Chalan nalial nejaku chemiu do demontovaného fapu a potom na druhý deň to striekal vapkou. Čistil to kamošovi. Zase otázka je do akej miery to vyčistil a na ako dlho to neviem,(auto predal) ale išiel riadny bordel z toho filtra.
    • 48
  8. Keby si tam mal malo aditiva, písalo by to: particle filter aditive level too low Jednoducho sa ti zaniesol fap filter a buď ho vymeniš, alebo vyčistiš. Zabudol som, alebo vykucháš. [upravil dne 16/3/14 16:34 od Palldo77]
    • 48
  9. Palldo77

    Topení hřeje, nereguluje

    Oproti spolujazdca na palubovke sú výrezy za nimi je teplomer ktorý môže byť pokazený. No najskôr by som odmontoval motorček či sa otáča a skúsil pohnúť klapkou či nieje ulomena.
  10. Aj to je možné.
  11. Možno ten rozdiel v spotrebe by bol aj väčší no keď som šiel domov som mal trošku ťažšiu nohu Chcel som prefúknuť výfuk.
  12. Tak dnes za velkej pomoci Majo0777 som pre TECoval a zatial spokojnosť. Priemerna spotreba cesta za Majom 5,8l. domov 5l. Tak to vyzerá, že pomohlo. Majo0777 ďakujem a aj všetkým čo sa mi snažili pomôcť.
  13. Palldo77

    Buchanie prava predna strana

    To že si ty nič nenašiel neznamená, že uloženie tlmiča je v poriadku či samotný tlmič. Ono nemusí to byť vymlátené do takej miery aby sa to prejavilo pri nejakom pokývaní. Skús si dať otestovať tlmiče čo by nemala byť taká velká položka. U nás to stojí cca 5euro.
  14. Palldo77

    Buchanie prava predna strana

    Že by tlmič odchádzal
  15. Palldo77

    Rozmery letnych pneumatik

    Tiež som zastánca origoš, tak ako píše koblih69 a Lukas.407. Trpí tým podvozok a na tie naše cesty
  16. asi by som mal isť k očnému... to je presne to čo som potreboval vidieť ĎAKUJEM Páni
  17. Sorry, asi som bol malo zrozumitelný
  18. MirekCC: Ďakujem, posunulo ma to ďalej. No zase je tam foto z 2,0litra. koblih69: Píšeš o pridaní čerpadla no straki007 o žiadnom čerpadle nepísal ani čiarku. Ideálne by bolo nejaké foto z 1,6ky a popis takto som to robil. Na 1,6ke nieje taký prístup k pal.filtru ako u 2,0litra. U 1,6ky je pal.filter pod saním.
  19. koblih69 veď práve že som to tu nenašiel na 1,6tku. Na 2,0je toho ako maku, aj na YouTube.
  20. Tak ma napadá, nemá náhodou pal.čerpadlo 1,6hdi v nádrži? Ako sa to potom dá prečistiť? Keď to rozpojím pri pal.filtri ako to bude tlačené do vstrekov?
  21. Má niekto skúsenosť s prečistením 1,6hdi? [upravil dne 22/2/14 12:49 od Palldo77]
  22. Palldo77

    EK - chybné vstreky

    Judes, to neviem či to zohriali. Chcem len vedieť, že ak to aj bolo zohriate čo to naznačuje. Aký problém. Ďakujem
  23. Palldo77

    EK - chybné vstreky

    Ahojte, nechcel som zakladať nové vlákno, tak to napíšem aj sem. Dnes som bol na STK a Emisnej. No všetko je OK. Iba by ma zaujímalo, pri emisnej sa mi výrazne zmenila jedna hodnota oproti predchádzajúcej a to rozptyl hodnôt dymivosti. S pred dvoch rokov som mal 0,07 a teraz 0,49 čo je v norme. Môže to byť spôsobené tým že som musel na STK čakať a auto vychladlo? Vopred Ďakujem za koment.
×
×
  • Vytvořit...