MirekCC: Ďakujem, posunulo ma to ďalej. No zase je tam foto z 2,0litra.
koblih69: Píšeš o pridaní čerpadla no straki007 o žiadnom čerpadle nepísal ani čiarku.
Ideálne by bolo nejaké foto z 1,6ky a popis takto som to robil. Na 1,6ke nieje taký prístup k pal.filtru ako u 2,0litra. U 1,6ky je pal.filter pod saním.