to jsem taky zkoušel, vyměnil jsem budíky,a stejně mi to dělalo. zdá se mi, že jak se to tam dává, tak se nějak poškodí náhon, nedovedu si to nijak vysvětlit
tak to mě docela překvapilo, neuměl jsem si představit jízdu na sněhu.tento automat už nemá režim sníh vid??už má jen režim sport.nemáš jí nahodou v modrý barvě??jedno taxi tu potkávám.
tak to by se celkem dalo, víš já jsem tento model chtěl pořád, jenže jsem se začal dozvídat, že nestojí za moc, problémy s blokem motoru s že to auto často vaří. jaký máš rok??
odpověděl si mi úplně na všechno, aspoň mám obrázek. mě jde teda spíš o automat 6 rychlostní s motorem 2.7 hdi tak doufám, že bude kvalitní jako ten tvůj.