Přejít na obsah

martin.grif

Uživatel
  • Počet příspěvků

    264
  • Registrace

Vše od uživatele martin.grif

  1. tak tuhle závadu bych viděl na čerpadlo.u těhle modelů čerpadlo odchází.
  2. martin.grif

    Povinné ručení

    to by mě taky zajímalo jak platit na 2.2 pojistku 2900kč
  3. martin.grif

    chipovanie

    tohle auto bych nečipoval, pokud chceš aby ti ten motor něco vydržel tak to nedělej
  4. martin.grif

    EGR jednotka

    hele nějak sem neumím vkládat fotky.tak pokud to chceš poslat, tak mi napiš email a já ti to pošlu
  5. martin.grif

    EGR jednotka

    čus.tak vypadá to dobře mám to pro tebe mafocený
  6. martin.grif

    Sekundární baterie v P607

    hlavně si nenechávej klíče v autě může se ti to zamknout.když vyndáš tu hlavní pojistku, tím nic neskazíš.
  7. martin.grif

    tachometer

    ukazovalo si to jak chtělo já to nepřepočítával
  8. martin.grif

    tachometer

    ukazovalo si to jak chtělo já to nepřepočítával
  9. martin.grif

    Povinné ručení

    to já platil za 607 18tis měl jsem v tom havarijku, pojištění skel do 25tis a povinny.tedka uvažuji o 2.7 tak sem zvědav kolik to bude tam...
  10. martin.grif

    Sekundární baterie v P607

    zablokovat by se ti nic nemělo, aspoň mě se nic nestalo, pouze se mi vymazala pamět rádia a palubního počítače(hodiny a datum)
  11. martin.grif

    tachometer

    to jsem taky zkoušel, vyměnil jsem budíky,a stejně mi to dělalo. zdá se mi, že jak se to tam dává, tak se nějak poškodí náhon, nedovedu si to nijak vysvětlit
  12. martin.grif

    EGR jednotka

    zítra odpoledně jedu k rodičům a tam méme jednu 605 tak se mrknu, kdyžtak ti to vyfotím
  13. martin.grif

    EGR jednotka

    rád bych ti pomohl,ale to už si přesně nepamatuju je to 5let co jsem měl 605
  14. martin.grif

    tachometer

    už to nešlo dát dohromady,zkoušel sem všechno
  15. martin.grif

    EGR jednotka

    tak to už si přesně napamatuju,ale mu z toho vést kabel myslím, že konektor byl hnědý
  16. ty mlhovky jdou sehnat jen nové, nebo zkus v německu
  17. martin.grif

    tachometer

    mě ten tachometr na 605 taky zlobil jako tobě, začlo to přesně když sem stáčel kilometry
  18. martin.grif

    zkušenost s automatem

    tak mám představu jak to funguje,díky..a v černý je asi nejhezčí
    • 8
  19. tak to je pohoda, ty kladky jsou normální, dávaj o sobě vědět v každém peugeotu.takže asi koupím 2.7 hdi.díky za info
  20. martin.grif

    zkušenost s automatem

    tak to mě docela překvapilo, neuměl jsem si představit jízdu na sněhu.tento automat už nemá režim sníh vid??už má jen režim sport.nemáš jí nahodou v modrý barvě??jedno taxi tu potkávám.
    • 8
  21. tak to by se celkem dalo, víš já jsem tento model chtěl pořád, jenže jsem se začal dozvídat, že nestojí za moc, problémy s blokem motoru s že to auto často vaří. jaký máš rok??
  22. martin.grif

    zkušenost s automatem

    odpověděl si mi úplně na všechno, aspoň mám obrázek. mě jde teda spíš o automat 6 rychlostní s motorem 2.7 hdi tak doufám, že bude kvalitní jako ten tvůj.
    • 8
  23. martin.grif

    zkušenost s automatem

    děkuji ti za info, prosím tě ještě by mě zajímalo, jestly v tý převodovce měníš olej nebo ne??a jaká je stím jízda na sněhu, neumím si to představit.
    • 8
  24. martin.grif

    EGR jednotka

    je to přesně jak uvedl pastorek, jo je na bloku motoru nad setrvačníkem, nemůžeš to minout.
  25. martin.grif

    EGR jednotka

    počítej, že starší bude stát tak kolem 500kč
×
×
  • Vytvořit...