Ahoj,
nikoho přeci nenutíme, aby si na auto dával to, co se mu nelíbí. Je pravda, že to není zrovna "dyzajnově" vyladěné, ale když to Emani ve Francii neumí udělat, aby to pořádně svítilo, je nutné dopomoci si samodomo. U mě zvítězila praktická stránka před estetickou. Raději něco uvidím, než abych do něčeho nacouval a třeba načechral Pražákovi sloupek
Tyto světla mám na autě už rok a zatím jsem je nikde nenechal