Přejít na obsah

Drtikoll

Uživatel
  • Počet příspěvků

    194
  • Registrace

Vše od uživatele Drtikoll

  1. Ahoj všem! Zase Vás tu votravuju a to konkrétně s předníma mlhovkama. Řešil tu už někdo z vás jejich přemístění u starého modelu např. do mřížky nárazníku? A co v kombinaci denní svícení/mlhové světlo? Kulaté či obdélníkové? Díky za vaše názory. Votrava
  2. Ahoj všem! Chtěl bych se Vás zeptat, zda máte v zadních světlech nějaké LED žárovky a pokud ano, tak jaké? Díky za Vaše zkušenosti.
  3. Drtikoll

    307SW - parkovací senzory

    Ahoj, já jsem mám taky takové. Jen tu kapličku, co ukazuje vzdálenost od překážky mám na palubce úplně vpravo před spolujezdcem. Takže když couvám, tak nejvíc používám pravé zrcátko a ta kaplička je při pohledu od řidiče přesně vedle. Kabel od displeje je dost dlouhý a protažení není nijak složité (pod koberec, krycí plasty prahů, spoj v palubce). Napojené to mám z levého světla (kostra + světlo zpátečky) a protažené ven přes gumovou průchodku, co je v oblině levého světla. V zadní traverze opravdu jsou otvory na čidla. Já to vrtal směrem ven, jako zevnitř auta malým vrtáčkem a potom zvenku tou frézkou. Mnoho štěstí při montáži
  4. Drtikoll

    sedacky 307 sw

    Co třeba zkusit Bazoš?
  5. Drtikoll

    Tycoon

    Díky za odpovědi. Na uložto jsem byl, Open TTD vím, jen to nejsou ty správné verze. Ale i tak díky za nápady.
  6. Ahoj Pežoťáci! Nemá náhodou někdo z Vás hru na PC Transport Tycoon De Luxe v původní verzi?
  7. Drtikoll

    U které spol. tankujete?

    A co říkáte na naftu bez biosložky od EuroOilu?
  8. Ahoj, chci se Vás zeptat, odpojujete autobaterii o auta, když jí připojíte na udržovací nabíječku? A lze ji také dobíjet přes zadní zásuvku (u verze combi by měla být stále pod proudem)? Díky za vaše postřehy.
  9. Ahoj! Máte někdo na své 307 plynové vzpěry kapoty? Rád bych si je pořídil a tak hledám inspiraci, návod a zkušenosti. Díky za vaše postřehy.
  10. To JakobR Ahoj, styl jízdy mám hodně podobný, normální silnice 90-110 km/h, dálnice 110-120 km/h. Jezdím ale cca 25% kopcovité město a 75% ostatní. Průměrná spotřeba se pohybuje kolem 5,3 - 5,4 l nafty na 100 km. Vstřikování Bosch, více na: http://www.ceskybenzin.cz/index.php?akce=ukaz_auto&id=642
  11. Drtikoll

    Radio - slabá citlivost tuneru

    Já patici antény vyměnil za jinou a stejně nemám stále čistý příjem. Je to lepší, než s původní, ale dříve to hrálo jak víno
    • 53
  12. Drtikoll

    Nádobka ostřikovače

    Ahoj, taky mi ukapává nádobka na ostřikovače. Je děravá v lemu u motorku, asi 5cm od spodu. Dnes jsem jí podruhé lepil, ale raději bych jí vyměnil. Problém je, že jí nedokážu vyndat. Když povolím tu jedinou 6ku matici, co drží jí drží, tak mi to stejně nejde vyndat z toho oka v držáku. Nevíte jak na to? Díky.
    • 14
  13. Drtikoll

    Převodovka

    Ahoj, také jsem kupoval pár drobností u pana Hrdiny a mohu potvrdit zkušenosti, jako má Zemla703. Za mě teda dilypeugeotcitroen OK.
    • 6
  14. Ahoj, nikoho přeci nenutíme, aby si na auto dával to, co se mu nelíbí. Je pravda, že to není zrovna "dyzajnově" vyladěné, ale když to Emani ve Francii neumí udělat, aby to pořádně svítilo, je nutné dopomoci si samodomo. U mě zvítězila praktická stránka před estetickou. Raději něco uvidím, než abych do něčeho nacouval a třeba načechral Pražákovi sloupek Tyto světla mám na autě už rok a zatím jsem je nikde nenechal
  15. Drtikoll

    Radio - slabá citlivost tuneru

    Také mám za sebou výměnu patice antény. To je porod, radši bych 8 hodin produkoval měrné teplo kopáče , něž opět měnit patici!!! Stačilo by, kdyby soudruzi z Francie použili o cca 15 delší kabely a vše umístili nad stropní světlo
    • 53
  16. Ahoj, přikládám pár slíbených obrázků přídavných couvacích světlometů. Mě tato úprava maximálně vyhovuje, leč dle zákona to takto nelze. Zatím jsem s tím však neměl problém a i na STK byli uznalý. Kdyby však bylo potřeba, světlomety lze jednoduše dementovat. U verze combi je zadní nárazník zespodu přichycen na třech místech šrouby M6. A právě tyto jsem nahradil delšími a na jejich konce umístil světlomety.
  17. Foto bude, ale až v sobotu.
  18. Já dal na kombi pod zadní nárazník dvě klasický hranatý couvací světla cca za 200 Kč komplet (lampy, žárovky, el. vedení). Přidělaný to mám k origo úchytům nárazníku, tzn. žádná díra, žádná nestandartní úprava. El. vedení jsem zapojil přes průchodku do levého zadního světla - na parkovací asistent. Svítí to dobře, světla se nešpiní, jsem s tím spokojen. V případě potřeby (např. STK) lze demontovat a uvést do origo stavu.
  19. Drtikoll

    Radio - slabá citlivost tuneru

    Ahoj, a jak rozdělám to zadní vnitřní světlo? Díky.
  20. Ahoj, tak nádobka je zalepená a zdá se to být OK
  21. Ahoj, tak nádržku na ostřikovače se mi vyndat nepovedlo. Jak jsem zjistil, je prasklá a zrovna v dost blbém místě. Je to v tom ohybu, co je vybrání pro motůrek ostřikovače.Takže lepeno na autě. Snad se to povede ...
  22. Ahoj, už z Vás někdo demontoval nádržku ostřikovačů na starém modelu? Vím, že musím přes levé přední kolo a podběh. Je nutné sundávat ještě něco? Díky za Vaše postřehy.
  23. Ahoj, podívej se do servisboxu, kde se ti po zadání VIN zobrazí profil tvého vozu a po výběru příslušného skupiny dílů i P/N číslo dílu přímo pro tvůj Peugeot. Potom můžeš hledat třeba na autokelly, kde do "rozšířeného hledání - kod OEM" vložíš P/N číslo dílu (sady). Budou ti vyhledány sady pro tvůj vůz. Já teď kupoval sadu od SKF za 2500.
  24. Ahoj! Chtěl bych se vás optat, jak vyměním tlačítko ESP ??? Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji za vaše postřehy.
  25. Ahoj, xenony přímo nemyslím. Spíš mám na mysli takové ty čočky, ve kterých je klasická žárovka. Dělá se to vůbec na 307 před faceliftem? Jinak vím, že lampy na nový model nejdou na ten starý.
×
×
  • Vytvořit...