Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    loučení se 106 :(

    To je dobrej april
  2. Mno mozna se taky ukazu........ Uvidime.....
    • 53
  3. agresssor

    406 coupé by tom406

    Tome parada nadherny auto krasna barva a ty byli kola k tomu :super:super:super:super:super:super:super
  4. My prijedem :D:D:D:D
  5. TEBE??????? :D:D:D:D:D to pochybuju No jen aby se nepřihlásila KeiTynka a tys nečuměl :D :D He no to mas recht to byc asi jako cumel no , ale ty pak taky :bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:D:D:D:D:D
  6. TEBE??????? :D:D:D:D:D to pochybuju
  7. agresssor

    jaké tlumiče zvolit?

    Kde je sezenu
    • 18
  8. hoj chci se jen optat ktery tlumice by byli na zadni napravu na 406 ku esli plynovy, kapalinovy, ci plynokapalinovy:) změněno - dodržuj pravidla fóra! 4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis \"Chladič\" nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji. Béďa [upravil dne 26/3/2009 Béďa]
    • 18
  9. agresssor

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    toyo neni spatna volba takze tomu verim kdypak mi ji privezes ukazat?? na Melnik se nechystas?? heled privezu,někdy určitě jak to pujde,neboj;) do mělníka bohužel nepojedu,promin...už sem slibil účast na sraz ve Vysokém Mýtě,snad jindy Jako bych to nerikal :D:D:D:D:D přestan se do mě navážet,sem zvědav kam pojedeš ty,hochu Aaa pan je nejakej vaznej No u me to vypada na Mejto....... To chce klid a nohy v teple
  10. agresssor

    Křídylko na P406

    No je to jen jako nandany este si s tim musim pohrat...... Takze este docela dost prace no... ale chtelo by to vice zasunout to uznavam i ja....
    • 76
  11. agresssor

    Křídylko na P406

    Jinak pro pripadne rejpaly:) auto je zasvineny jako prase:) a lizo je pouze v zakladu .) nejdriv napasuju pak se bude strikat Jinak v realu to vypada kupodivu docela dobre
    • 76
  12. agresssor

    Křídylko na P406

    2:
    • 76
  13. agresssor

    Křídylko na P406

    tak je to tu mam volno a tak sem se rozhodl napasovat do lizo tady jsou fotky jak by to zhruba melo vypadat
    • 76
  14. agresssor

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    toyo neni spatna volba takze tomu verim kdypak mi ji privezes ukazat?? na Melnik se nechystas?? heled privezu,někdy určitě jak to pujde,neboj;) do mělníka bohužel nepojedu,promin...už sem slibil účast na sraz ve Vysokém Mýtě,snad jindy Jako bych to nerikal :D:D:D:D:D
  15. agresssor

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    Ahoj mám je pořád nově nazutý na elektronech v garáži a čekám na počasí až dovolí je obout na káru. Jinak vzorek vypadá moc hezky akorát jsou Made in portugal což se drobet kříží s mou filosofií podpořit českou ekonomiku v době krize Jinak já měl na mondeu taky dřív ty bravurysy1 a vydržely mi neuvěřitelných 50tis km a to je u těžkého mondea co říct. Ale díky šípovité konstrukci dost hučeli. Už se těším až je obuju a budu moci vyzkoušet, pak dám vědět jinak cena 1580kč/ks je super. Bravurky sem mel a vrele doporucuju:) stejne jako continental premium contact :super
  16. agresssor

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    no nekoho by tam znal, treba jeste zmeni nazor.. Ver mi znam ho a to az moc dobre nejdriv rekne mozna bych jel, pak pojedu, a nakonec ze nic nesliboval a ze se mu nechce a co by tam delal.... Ale nechame to na nem :D:D:D:D Jinak zpatky k tem gumam musim uznat ze prezouvat na letni tak si zacinam myslet ze sem v klidu mohl par dni pockat jeste
  17. agresssor

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    toyo neni spatna volba takze tomu verim kdypak mi ji privezes ukazat?? na Melnik se nechystas?? Ten se na zadnej sraz nechysta.... Je na to moc linej.... A navic taky \"by tam nikoho neznal, a nemel by tam co delat\" ... Uz sem ho zval nekolikrat
  18. agresssor

    Folie

    tak tady sou fota: Jina dle stitku o atestu mam minimalni propustnost svetla 78% takze zatmaveni 22 ??
    • 47
  19. agresssor

    Folie

    fakt????? chystam se do nemec
    • 47
  20. agresssor

    Folie

    A vypada to nejak takhle....
    • 47
  21. agresssor

    Folie

    ja mam od bruxsafolu a 22% a sem spokojenej je to decentne zatmaveny a pritom mam atest na komplet vsechny skla
    • 47
  22. agresssor

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    NEzapomen si dat na dvere nalepku TOYO TIRES :D:D:D:D:D a taky RIEGER GTS a EXCALIBUR EVO IV jo a este šachovnici na haupnu :DD Jojo a taky KN filters apod a budes mit nalepka tuning ale zpet k tematu :xvul:xvul:xvul
  23. agresssor

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    NEzapomen si dat na dvere nalepku TOYO TIRES :D:D:D:D:D
  24. LUXUS :super:super
  25. agresssor

    ukažte svoji 406

    Taky ne. Tam by to chtělo něco tichýho, decentního. Třeba jako mám já. Uvidime az se proda tohle...
×
×
  • Vytvořit...