toyo neni spatna volba takze tomu verim kdypak mi ji privezes ukazat?? na Melnik se nechystas??
heled privezu,někdy určitě jak to pujde,neboj;) do mělníka bohužel nepojedu,promin...už sem slibil účast na sraz ve Vysokém Mýtě,snad jindy
Jako bych to nerikal :D:D:D:D:D
přestan se do mě navážet,sem zvědav kam pojedeš ty,hochu
Aaa pan je nejakej vaznej No u me to vypada na Mejto....... To chce klid a nohy v teple