Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. Cece kouka ze ty jezdis po cele CR
  2. agresssor

    aktuálně o všem

    To jsem minule, Vojto, v alkoholovém rozpoložení vymslel geniální věc - nechtělo se mi jít po tmě od kámoše z chaty, tak sem podumal a přišel na to, že když půjdu až ráno, tak už si nebudu muset svítit mobilem :D Hmm panecku kdo by to byl rek preci jen je to jednodussi ze . Az budu mit volnej vikend tak me cekej
  3. agresssor

    aktuálně o všem

    ta posledni fotka je dobra spravny a slusny clovek chodi domu az za svetla a tobe se to dari
  4. agresssor

    Nový Peugeot- 406 short

    Ale mas to tam hezky srovnany a uklizeny
    • 20
  5. agresssor

    aktuálně o všem

    Ti dam traktorem :D:D:D:D:D nooo neco takoveho ale nesli po me
  6. agresssor

    aktuálně o všem

    On uz zadny jatra mit nemuze jinak nechapu jak je mozny ze takhle muze nekdo chlastat:D
  7. agresssor

    no nekupte to s tolika km

    dyk je to jak pohrebni auto v zivote bych si to nekoupil :blicismajlik
    • 22
  8. agresssor

    aktuálně o všem

    To je asi to nejdulezitejsi
  9. agresssor

    aktuálně o všem

    Hmmm Chuck noris je velkej silnej a fousatej to Kujon neni takze rozhodne ne
  10. agresssor

    aktuálně o všem

    Aha no tak to pak jo :D ty si mi to vlastne slibil vid :D:D:D:D:D:D:D Nad alkoholem nelze zvítězit,pouze moraváci umí remízovat No neznas Kujona ten vzdycky alkohol porazi
  11. Budu vedet po nedeli jak to hraje
    • 42
  12. Ne ne v ridic jednotce, ale tam pod sou dve zastrcky a v ty jedny sem mel 4 piny vyrezly no.... melo by to byt videt i od bitronu
    • 44
  13. agresssor

    aktuálně o všem

    OOO dekuju tak to si udelam volno mel bych zacit trenovat s pitim Abych ti vubec stacil
  14. Nejak sem se k tomu nedostal no jediny co sem si privez bylo pekny spaleni na rukou :D:D:D:D ale jako cumel sem jak to tam drazdil sem a tam
    • 18
  15. agresssor

    aktuálně o všem

    Tak to pak oslavime ne :D:D:D:D:D:D:D Teda esli se budu moci pridat
  16. jinak nemusi to byt jen bitronem treba muj pripad byl ten ze ja mel vyhnily pinby v zastrcce co sou u RJ motoru na levy strane. Zjistil to kamos kdyz to vsechno prolejzal.... Tak se mrkni i na to..
    • 44
  17. Ze by to bylo to svezeni tim porsakem?
    • 18
  18. Hele myslim si ze pokud to teda neriznes cely ale jen nejakou tu cast tak by to snad nic nemelo udelat ale kdo vi:myslim:myslim:myslim
  19. agresssor

    aktuálně o všem

    No ja radsi ani nebudu posilat co me jeste ceka ale ma to 500 stranek a je to jen 1/12 .......
  20. s1600: ztratis tim pevnost toho cela a bude se ti kroutit....
  21. agresssor

    aktuálně o všem

    Cece Kujone z tebe mozna i jednou neco bude :D:D:D:D:potlesk:cool:
  22. agresssor

    aktuálně o všem

    Na ropu ja myslel ze jezdis na benzin bo si presedlal na ropaka BTW sem ti rikal ze me nekdy cekej na ty tvy party Tak když už bysme měli šťourat, tak z ropy se dělá jak nafta, tak i benzín, chichi :-) http://cs.wikipedia.org/wiki/Ropa#Vyu.C5.BEit.C3.AD_a_zpracov.C3.A1n.C3.AD_ropy Tady je videt co si delal o vikendu jiny se bavili a ty se ucis , a pak se snazis delat ze sebe chytrejsiho nez my :D:D:D:D:D:D:D. Treba JA sem to vedel ze se to dela z ropy
  23. ja tam byl taky a jak rikal cakom malej sraz P-C cakoma sem videl ale Boba sem si nejak nevsim....
    • 18
  24. jiri106xs : mno na to ze ma o 33 kw tak to docela fakt jde
  25. no nadrzka tam dost prekazi to je fakt me spis stvalo ten bordel co mi padal do oci :bacha
×
×
  • Vytvořit...