To jsem minule, Vojto, v alkoholovém rozpoložení vymslel geniální věc - nechtělo se mi jít po tmě od kámoše z chaty, tak sem podumal a přišel na to, že když půjdu až ráno, tak už si nebudu muset svítit mobilem :D
Hmm panecku kdo by to byl rek preci jen je to jednodussi ze . Az budu mit volnej vikend tak me cekej