Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. jak to Bohous hezky vyrovnava.. To víš, je to zkušenej pilot, roztáhne křídla a letí.... hop hop a letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :D:D:D:D:D:D:D
  2. Tak by to chtělo nějak oživit. tak to nejak ozivime:D az zejtra budu doma tak vam sem soupnu foto mojeho velkeho auta:P:P:P:P:P:P:P Abyste vedeli co to vlastne auto znamena:D Tak Vojto, teďka sem normálně vyprsknul smíchy svačinu na monitor :D:D:D:D tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ty si prase :D:D:D:D:D:D:D:D:D
  3. Este ze na tebe ty kameny nespadly:D:D:D:D:D:D
  4. Tak by to chtělo nějak oživit. tak to nejak ozivime:D az zejtra budu doma tak vam sem soupnu foto mojeho velkeho auta:P:P:P:P:P:P:P Abyste vedeli co to vlastne auto znamena:D
  5. Že to říkáš zrovna ty:D:D:D Nedávno jsi psal tohle: \"no je fakt ze ja s tou svoji kravou velkou zezacatku jezdil za 6... posledni pocitani spotreby mi vyslo na nejakejch 8.. ASi mi po tech vanocich taky ztezkla noha za to muze top cukrovi :D:D [upravil dne 20.1.2009 jiri106xs] Pravda, pravda. Tak jak to s tebou teda vlastně je?? [upravil dne 20.1.2009 KeiTynka] jinak s tou spotrebou, obcas tomu naloyim no.....:mad::mad: ale sanyim se opatrne;)
  6. Že to říkáš zrovna ty:D:D:D Nedávno jsi psal tohle: \"no je fakt ze ja s tou svoji kravou velkou zezacatku jezdil za 6... posledni pocitani spotreby mi vyslo na nejakejch 8.. ASi mi po tech vanocich taky ztezkla noha za to muze top cukrovi :D:D [upravil dne 20.1.2009 jiri106xs] A navíc máš v podpisu tohle: Peugeot 306 1.8 16v/1999-bourané :D:D:D k tomu bourane>D auto jsem pujcil bzvale pritelkzni a ta skoncila na D1ce pri prejiydeni y pruhu do pruhu....Takye v tomhle sem nevinne....
  7. kluci to ce jezdit hlavou ne tezkou nohou...... Myslet na nasledky.....
  8. Jsem vyvolený?????:D:D:D:bacha:bacha:bacha
  9. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    ze by játro??? a ty taky delas u CSA??? [upravil dne 20/1/09 agresssor]
  10. coto? kdoto? jakto??
  11. agresssor

    jak spravne zazimovat auto??

    ale vsak ano, vzdyt pisu \"treba to nekoho inspiruje na pristi zimu\" Cece sorry sem si toho nevsim
  12. agresssor

    jak spravne zazimovat auto??

    Bedo tehle clanek je pro par lidi, mezi kterymi si i ty :D:D:D:D me se tohle treba vubec netyka.... Ja auto pouzivam celorocne
  13. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    No tak o zase ta 737 je teda oproti nokii velka:D
  14. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    paráda, co to bylo za stroj? Letadlo ci telefon?? telefon nokia 6300, a letadlo boeing 737 400 díky, říkala jsem si, že to bylo něco většího 737 neni moc velka:)
  15. u 1.9 td to taky konci ve 3500
  16. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    paráda, co to bylo za stroj? Letadlo ci telefon?? telefon nokia 6300, a letadlo boeing 737 400
  17. 1. Jestli si myslíš, že jsi tlustá, asi budeš - neptej se nás. 2. Nauč se ovládat záchodové prkénko - jestliže je nahoře, dej ho dolů. 3. Nestříhej si vlasy, nikdy. 4. Jsou chvíle, kdy na tebe nemyslíme. Nauč se s tím žít. 5. Neděle = sport. 6. Cokoliv máš na sobě je hezké, opravdu. 7. Máš příliš mnoho bot. 8. Pláč je vydírání. 9. Žádej to, co chceš - mluvení okolo nepomáhá. 10. Označ výročí na kalendáři. 11. Močení ve stoje je těžší než Váš způsob, máme právo občas minout. 12. Ano a ne jsou naprosto postačující odpovědi. 13. Bolest hlavy trvající 17 měsíců je problém - navštiv doktora. 14. Nepředstírej - radši budeme zklamáni než podvedeni. 15. Cokoliv řečeného před 6 měsíci je nepřípustný argument. 16. Jestliže cokoliv řečeného může mít dva významy a jeden z nich vás může rozesmutnit či naštvat, pak to bylo myšleno tím druhým způsobem. 17. Když se nebudeme dívat na jiné ženy, jak můžeme ocenit Vaši krásu? 18. Řekněte nám buď že chcete, abychom něco udělali, nebo řekněte, jak chcete, aby to bylo uděláno - ne obojí najednou. 19. Kryštof Kolumbus nepotřeboval směrovky, ani my je nepotřebujeme. 20. Máš dost oblečení. 21. Nic neřekne \"miluji tě\" lépe než sex.
  18. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    dalsi;)
  19. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    tak tady neco ode me.. je o foceny mobilem;)
  20. je to foceno mobilem, a tam je to daleko mensi tady sem to este musel zmensovat jako fotku no...
  21. 2.
  22. 1. [upravil dne 19/1/09 agresssor]
  23. kdyz se tu probirali ty tapety na telefen tak ja mam tyhle
  24. U me vis jak to je:)
  25. agresssor

    Kde srovnat alu kola

    V praze sem pecenej varenej
×
×
  • Vytvořit...