Mno, i když těžko říct... ten druhej motor je z nějaké novější s16, ne? Já mám r.94 a ten modrej r.97. Oboje 1,6. Moc se stydím, ale vim prd, jak se tam poznává, kolikati je to V...??? Známí říkali 16V, ale podle těch obrázků to spíš vypadá na 8V. Ale možná je to tím, že na 2. foce je o dost novější auto. No, ale už se radši na nic ptát nebudu, páč si tu připadám jak hrozná blbenka:D
[upravil dne 7/2/09 Petasiki]
Pokud mas fotak vyfot ten motor a kluci ti to tu zhodnoti .)