Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. Tak me se zatim podarilo domu dostat vzdycky do 10 vecer
  2. teto , vzhledem k tomu že z Vysočiny se vždy vracím po pulnoci tak jako fakt bez dětí. Po pulnoci az tak??
  3. Jojo my do sebe s Kujonem sijem porad :D:D:D:D a kor co se tyce 406 vs. 106.:D:D:D:D
  4. Sup sem s nima :D:D:D
  5. Ze by takova mensi tour:D de Hospoda????????:D:D:D:D:D:D:D:D:D Taky se občas povede :-) Cece si myslim ze tobe se to dari porad kdyz vidim ty fota a tohle vlakno:D:D:D mi rekni kde na to beres silu Síla je vždy, s penězi je to ale horší [upravil dne 7.2.09 kujon106] A kde beres na to chlastani penize?? ze ty si udelal nejakou banku :D:D:D:
  6. No jo no to asi vetsina tady muzskeho osazenstva ze :D:D:D jj naprostý souhlas...... Jejda... co na to říct? :mad:Snad jen: děkuju moc pánové A příště, až půjdete z hospy, tak rovnou do hajan a né na fórum? Ale né, jsem ráda, že se téma tak dobře ujalo:D sakra jak víš že jsem přišel z hospody ??? :myslim Taková pokročilá doba, a když tě ještě tak straším z fotky, tak to je už jasný Nerekl bych ze ho strasis :D:D:D:D:D:D
  7. Mno, i když těžko říct... ten druhej motor je z nějaké novější s16, ne? Já mám r.94 a ten modrej r.97. Oboje 1,6. Moc se stydím, ale vim prd, jak se tam poznává, kolikati je to V...??? Známí říkali 16V, ale podle těch obrázků to spíš vypadá na 8V. Ale možná je to tím, že na 2. foce je o dost novější auto. No, ale už se radši na nic ptát nebudu, páč si tu připadám jak hrozná blbenka:D [upravil dne 7/2/09 Petasiki] Pokud mas fotak vyfot ten motor a kluci ti to tu zhodnoti .)
  8. Japato?? no abych neco takovyho nechtela taky... Nj
  9. agresssor

    stroboskopy

    No pro efekt to radsi delat nebudu :D:D
  10. \' Nééé, jen bysme se asi zasmáli :D No jo ty \"mladej frajirku s nadupanou karou\" :D:D:D:D:D Nevidim duvod proc se mi smat :D:D:D:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha
  11. agresssor

    stroboskopy

    Jen blikaji, a blikaji a kdyz je mas zaply tak lakaji policajty. Je to jen pro efekt osobne se mi to taky libi:)
  12. Japato??
  13. taky bych vam dal motor meho stroje ale to byste me zase zdrbli ze kujone :D:D:D
  14. Ze by takova mensi tour:D de Hospoda????????:D:D:D:D:D:D:D:D:D Taky se občas povede :-) Cece si myslim ze tobe se to dari porad kdyz vidim ty fota a tohle vlakno:D:D:D mi rekni kde na to beres silu
  15. No jo no to asi vetsina tady muzskeho osazenstva ze :D:D:D
  16. Ze by takova mensi tour:D de Hospoda????????:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  17. hodna teta AKA:D:D:D:D:D:D:D
  18. Pekne
  19. a proc nepojedes s nim?? kdyz teda s nim bydlis On te rad veme někdo musí hlídat děti Aha to pak joooooooooooo
  20. a proc nepojedes s nim?? kdyz teda s nim bydlis On te rad veme
  21. agresssor

    Prosba pro ty co bydlí v Praze

    taky nevidim problem klido ti tam sjedu
  22. Ty jo tak to jsem rad ze me tam teda chcete :D:D:D:DD:) hned jak se dostanu do prace napisu si na ten den dovcu
  23. No tak jo ze ste me dlouho nevideli tak ja ve,mu tu dovcu a zastavim se tam u vas
  24. agresssor

    taxi taxi

    No ja ted resim predni desticky, zadni napravu komplet jako tycky stabu , no a pak i ten vejfuk ale vsechny dily uz mam sehnany, cekam jen na teplo no...
  25. agresssor

    taxi taxi

    decentně 17 jsou akorát. možná by to chtělo podvozek 40/40 ale uvidíš až tam dáš kola;) No je tam spousta jinejch možností na finance než zrovna podvozek to až někdy časem třeba. Napřed je potřeba to dát uplně do pořádku a co budes davat vsechno do poradku??? na zev napoví:myslim ze by brutal spojler?? brutal kridlo a nadechy na strechu??? Jo a este ty vysouvaci tycky z podlahy??? to neeee :D:D:D:D:D
×
×
  • Vytvořit...