Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    Nový člen

    hehe :D sem zvedav... Agresssore, nevíš o kom to Kujon mluvil????? To vubec netusim :D:D:D:D:D. My dva ho tu preci nepomlouvame takze onas to asi nebude Jen jestli Kujon nepovažuje pravdivé informace o něm jako pomluvy:myslim No pro jistotu bych měla začít trénovat to pití alkoholu:aut, přece jen se jarní sraz blíží.....a nebo se modlit, že na nás zapomene:mrk Vis jak se to rika pro pravdu se clovek zlobi:D:D:D:D:D No ja myslim ze na to urco zapomene jarni sraz je preci jen daleko :)
  2. agresssor

    Nový člen

    hehe :D sem zvedav... Agresssore, nevíš o kom to Kujon mluvil????? To vubec netusim :D:D:D:D:D. My dva ho tu preci nepomlouvame takze onas to asi nebude
  3. agresssor

    Noční hlídání

    OO vitej aspon me tu muzes vystridat :D:D. Taky cumim kolik lidi tu je pres noc.. Dle rozkazu, do 16:00 tu budu No ja mozna dnes az do 24:00 :D:D:D
  4. agresssor

    Noční hlídání

    OO vitej aspon me tu muzes vystridat :D:D. Taky cumim kolik lidi tu je pres noc..
  5. kuk:D Mno koukam ze se zase kamaradi projevili :D:D:D:D:D víš jak jsme se zapotili :D:D Ale nejvíc na Neonovi:aut Chudak falco :D:D:D
  6. kuk:D Mno koukam ze se zase kamaradi projevili :D:D:D:D:D
  7. agresssor

    Noční hlídání

    toz ja se tu opet zase znova
  8. Bonedaddy je mel nekde v chrudimi je tu o tom moje vlakno...
  9. agresssor

    Nový člen

    hehe :D sem zvedav...
  10. agresssor

    ukažte svoji 406

    Mnooo muze to byt moje protoze bydlim na dejvicky a parkuju v thakurovskym parku
  11. A me taky?? :D:D:D 406ky nekreslim :D :o:o:roll:roll:roll:bacha:bacha:bacha:blicismajlik:blicismajlik:blablabla:blablabla:blablabla Dekuju kojone vecer ti poslu foto
  12. A me taky?? :D:D:D
  13. agresssor

    Noční hlídání

    Já věděla, že je na Tebe spolehnutí, jinak Tobě taky hezkej víkend:papa a v pondělí po sedmý jsem tu jak na koni:D O vikendu si budu hrat na blbecka ale dekuju v pondeli te tu tedy cekam jako vymenu strazi :D:D:D:D
  14. Nechces to zkusit na mou 406 ku??? foto je nekde v galerii na 406kach Dostal bys za to ode me pivo Tady mas kdyztak odkazek a muzes si vybrat i za jake strany :D:D:D:D pls pls [upravil dne 13/2/09 agresssor]
  15. Nikdo neni dokonaly a nebo i mistr tesar se nekdy utne :D:D:D:D:D:D:D:D
  16. agresssor

    Noční hlídání

    No a to už jako dneska budeš mít padla:myslim,a kdo bude hlídat místo tebe? když nemáš doma na čem,já tě nemůžu zaskočit,jedu prič Jo jo jo, už se mi to krátí:mrk Tak snad agresssor by sem mohl zaskočit a nebo by se už mohli vzbudit ty noční hlídači, vždyť je jedna pryč Trošku mi to tady připadá jako hra Čekání na Godota:D, jsem zvědavá jestli nás Kurt za denní hlídání pochválí a nebo spíš Bezproblemu Peto ja to tu vosefuju a vobcas se sem na to odpoledni hlidani mrknu :D:D:D:D::D:D;):papa Jinak preju hezkej vikend
  17. Rejpale :bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha
  18. agresssor

    Noční hlídání

    No já si taky říkám, že půjdu v deset, ale málo kdy se mi to podaří.........víkendy milujůůů a ke všemu už je pátek a to končím dřív:P Ale že jsme jim to tady přes den taky pěkně pohlídali:D:D Nekdo hlida pres den a nekdo v noci . Me ceka pracovni vikend pro zmenu az do pondelka.. Takze uplny uzo.....:bacha:bacha Já už tu budu \"hlídat\" jen dvě hodinky:aut Ja az do sesti
  19. agresssor

    Noční hlídání

    No já si taky říkám, že půjdu v deset, ale málo kdy se mi to podaří.........víkendy milujůůů a ke všemu už je pátek a to končím dřív:P Ale že jsme jim to tady přes den taky pěkně pohlídali:D:D Nekdo hlida pres den a nekdo v noci . Me ceka pracovni vikend pro zmenu az do pondelka.. Takze uplny uzo.....:bacha:bacha
  20. Kujone vratime se zase na zem ju??? :) tohle by bylo uz moc
  21. agresssor

    Noční hlídání

    No já právě už taky ne, vstávám 5:00 někdy v 5:30, takže jsem ráda, když se dostanu do jedenácti do postele, abych se trochu vyspala. Ale o víkendech si to zase otočím podle svýho, ponocuju a pak dopoledne vyspávám:super Tak to ja vstavam v 5:00. a kdyz se dostanu do postele v 11 takl to uz je na me dosti pozde... ideal je kolem desate . A jelikoz vikendy pomalu uz anio neznam tak si nemam co otacet
  22. agresssor

    Noční hlídání

    To jsem dělala, když mi bylo kolem dvaceti. Než abych šla po tahu spát na dvě hodiny a byla akorát rozespalá, radši jsem nešla spát vůbec. Pak jsem, ale přišla z práce a šla rovnou na kutě Kdybych měla doma PC, tak bych o víkendech mohla taky \"hlídat\". Zrovna minulej víkend jsem šla spát v 6:30, nějak mě chytlo uklízení a za noc jsem vygruntovala byt:roker Bych taky potreboval doma uklidit:) ale jako soused bych te asi miloval kdybys zacala kolem druhe ci treti rano treba luxovat :D:D:D:D. Jinak jim docela zavidim ze nemusej vstavat Jako že bych mohla zaskočit uklidit i Tobě, tak to mě to zas tak nechytlo:P My to máme doma rozdělený, já neluxuju.......já vytírám. Jinak to pozdní vstávání jim taky závidím, jsem noční typ.....jenže náš říďa je ranní :(:( Hold si tam budu muset uklidit zase sam :( nevadi obcas me to i bavi ale to uz musi bejt . No ja od te doby co chodim do prace tak teda moc nocni typ uz nejsem.....:myslim:myslim:myslim
  23. agresssor

    Noční hlídání

    To jsem dělala, když mi bylo kolem dvaceti. Než abych šla po tahu spát na dvě hodiny a byla akorát rozespalá, radši jsem nešla spát vůbec. Pak jsem, ale přišla z práce a šla rovnou na kutě Kdybych měla doma PC, tak bych o víkendech mohla taky \"hlídat\". Zrovna minulej víkend jsem šla spát v 6:30, nějak mě chytlo uklízení a za noc jsem vygruntovala byt:roker Bych taky potreboval doma uklidit:) ale jako soused bych te asi miloval kdybys zacala kolem druhe ci treti rano treba luxovat :D:D:D:D. Jinak jim docela zavidim ze nemusej vstavat
  24. agresssor

    Noční hlídání

    Teda kuci kde berete pajk sily na ranni vstavani?:myslim:myslim:myslim
  25. agresssor

    repro 406

    sorry nevedel sem ...
×
×
  • Vytvořit...