Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    aktuálně o všem

    Na ropu ja myslel ze jezdis na benzin bo si presedlal na ropaka BTW sem ti rikal ze me nekdy cekej na ty tvy party
  2. s1600: V klidu ja kdyz poprve sundaval na 306 ty naraznik tak sem tyhle srouby taky povolil . A pak sem si rikal proc to je cely volny
  3. agresssor

    aktuálně o všem

    Za pade (50000kč) ti nechám svůj, chceš? :D to bych musel prodat mladou..:Dnechce nekdo? Uka jí, zrovna nemam do čeho píchnout :D :D Teda Kuone ze se nestydis:D si na nejlepsi ceste do pekla Zensky a chlast
  4. s1600 esli je to podobny jak na 306ce tak to drzi tu chladicovou stenu.....
  5. No jo hondice no.. Ale tak i to jde ne
  6. Jak si dopadl na sprintech?
  7. super tak uz vim co budu delat pac mam to samy v cudu a novy se mi to po precteni clanku fakt nechce:)
    • 35
  8. agresssor

    Vymena pruzin 406

    Koukam ze ty musis mit vzdycky neco extra za znacku :D:D:D:D:D:DE:D
  9. jo jeste sem zapomel, libi se mi i 807 ka
  10. no osobne bych volil 306 kamarad ma focusa a po pul roce se ho s velkou slavou zbavil...... Ale rek bych ze je to na kazdem jedinci...
  11. agresssor

    Peugeot 405 - zpozdilek

    Sorry za ale toto tema trosku nechapu...... Na ukazani svyho auta tu mame galerii esli se nemylim...
  12. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    že jo ?? je to focené z hráze.... učil jsem se tam 3 roky,tak to bylo abych to nepoznal,ale člověk nikdy neví...... Ja tam byl na vejletu, a rekl bych ze to je
  13. tak zejtra uz to mam doma jipi:cool::cool:
  14. Jojo pravdu dis
  15. No ja k nicemu ze ale tak stejne
  16. nerika se tomu diskriminace nas muzskych????? Proc oni maj tak hezky sprchy a my ne:myslim:myslim:myslim
  17. U me 306, a 406
  18. agresssor

    aktuálně o všem

    Citovani prispevku neni zakazano, teda alespon ne ve smyslu reakce na nektery z predchozich prispevku. Je zakazano citovat pul stranky prispevku kteri XXX clenu napsalo a odcitovalo pred tebou, tudis by si mel mit v citaci pouze jeden predchozi prispevek na ktery reagujes. Snad je to srozumitelny. Aha ted uz to chapu tak to pak jo:)
  19. agresssor

    aktuálně o všem

    koukam ze s toho mas opravdu poradny trauma, no kdyz jsme u dodrzovani pravidel tak ted je treba porusujes, vis jak? 6. Při odpovídání na příspěvek se vyhněte používání citací (tlačítko |QUOTE|). Zcela nepřípustné je citovat předešlý příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete. za kazdym prispevkem Te neopravuju, takze bud v klidu, o zadnou krivdu se ve vasem pripade nejedna.. Tomu teda vazne nerozumim tak tady je zakazano citovat, ale kazdy tu citaci pouziva tak proc to teda je povolene?? No to j jedno neresim
  20. agresssor

    aktuálně o všem

    Tak až budeš pospíchat, bacha na radary panáčku, víš jak často chodiš podávat vysvětlení:D:D:D:papa Tsss u me ridi vzdycky osoba blizka takze pohoda .) Nemam strach .)
  21. agresssor

    aktuálně o všem

    Jo eště Vojto, k tý naší někdejší diskuzi ohledněvá toho, že 106 je malý auto a větší lidi se do ní nevejdou - mrkni na totok video, co se tady dneska objevilo: ... a vzhledem k tomu, že Jeremy Clarkson měří bez 4cm 2metry (http://en.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Clarkson), tak je nasnadě odpověď, že je 106 je opravdu nafukovací :-) ..... No? Nemáš slov, co? Mam zakazano rejpat a vyjadrovat se k tomuto tematu takze nebudu mluvit.... [upravil dne 28/4/09 agresssor]
  22. agresssor

    aktuálně o všem

    Jo eště Vojto, k tý naší někdejší diskuzi ohledněvá toho, že 106 je malý auto a větší lidi se do ní nevejdou - mrkni na totok video, co se tady dneska objevilo: ... a vzhledem k tomu, že Jeremy Clarkson měří bez 4cm 2metry (http://en.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Clarkson), tak je nasnadě odpověď, že je 106 je opravdu nafukovací :-) .....
  23. No sam sem zvedavej a uz se nemuzu dockat az to bude zapojeny, coz bude nekdy pristi tyden
  24. takze vybral sem tu prvni variantu tak uvidime myslim si ze za tu cenu to neni zase tak spatne .) uvidime jak to bude hrat
  25. agresssor

    aktuálně o všem

    Clovek je chvili v praci a uz se zde o nem mluvi to sem tak slavnej???:myslim Ja prijedu po praci... to jest tak na 7 kdyz budu rychlej....
×
×
  • Vytvořit...