To jsem dělala, když mi bylo kolem dvaceti. Než abych šla po tahu spát na dvě hodiny a byla akorát rozespalá, radši jsem nešla spát vůbec. Pak jsem, ale přišla z práce a šla rovnou na kutě
Kdybych měla doma PC, tak bych o víkendech mohla taky \"hlídat\". Zrovna minulej víkend jsem šla spát v 6:30, nějak mě chytlo uklízení a za noc jsem vygruntovala byt:roker
Bych taky potreboval doma uklidit:) ale jako soused bych te asi miloval kdybys zacala kolem druhe ci treti rano treba luxovat :D:D:D:D. Jinak jim docela zavidim ze nemusej vstavat
Jako že bych mohla zaskočit uklidit i Tobě, tak to mě to zas tak nechytlo:P
My to máme doma rozdělený, já neluxuju.......já vytírám.
Jinak to pozdní vstávání jim taky závidím, jsem noční typ.....jenže náš říďa je ranní
:(:(
Hold si tam budu muset uklidit zase sam :( nevadi obcas me to i bavi ale to uz musi bejt . No ja od te doby co chodim do prace tak teda moc nocni typ uz nejsem.....:myslim:myslim:myslim