Měl jsem JVS a teď mám Pioneer, tomu při horším příjmu při jízdě kolísá zvuk, to JVS nedělalo, to hrálo pořád hlasitě ale zase tam byl slyšet přerušovaný šum který Pioneer zeslabí.
Stanice se silným signálem hrají dobře pořád, já ale poslouchám rádio Beat a to má v okolí Písku horší signál takže mi to takhle kolísá. V ostatních autech ale hraje dobře.