Přejít na obsah

Ice-man

Uživatel
  • Počet příspěvků

    155
  • Registrace

Vše od uživatele Ice-man

  1. Zdravím. Mám takovej dotaz. Nevíte jaký je rozdíl mezi snímači č.: 6160 24 a č.: 6160 70. Nešli by mezi sebou zaměnit?
    • 8
  2. Ice-man

    206 netopí

    Jestli blbne jen ventilátor tak by to taky mohla dělat spínací skříňka. Zkus zahýbat klíčkem, jestli to začne něco dělat. Dělalo mi to už na dvou pažoutech a vždy to byl špatný kontakt na spínačce.
  3. Ice-man

    přepínací páčka

    V Kelly jsou pod kódem 16.25.680 páčky s OEM kódem 6239Q0, ale ty potřebuješ páčky s OEM kódem 6239AE jako je na tom obrázku podle VIN.
  4. Ice-man

    P 406 Špatný signál autorádia

    Tak jsem vyměnil krátkej prut antény za 80cm prut co se mi válel v garáži a už to krásně hraje. Automatický ladění teď najde o hoodně víc stanic než předtím. Prostě paráda
  5. Ice-man

    P 406 Špatný signál autorádia

    Písek je v údolí to je blbý... asi nezbude než to zesílit, nebo nahradit anténou s předzesilovačem. Ještě mě napadlo zkusit tam našroubovat dlouhou anténu ze 106tky, tam je dvakrat delsi. Zítra zkusím.
  6. Ice-man

    P 406 Špatný signál autorádia

    Měl jsem JVS a teď mám Pioneer, tomu při horším příjmu při jízdě kolísá zvuk, to JVS nedělalo, to hrálo pořád hlasitě ale zase tam byl slyšet přerušovaný šum který Pioneer zeslabí. Stanice se silným signálem hrají dobře pořád, já ale poslouchám rádio Beat a to má v okolí Písku horší signál takže mi to takhle kolísá. V ostatních autech ale hraje dobře.
  7. Ice-man

    P 406 Špatný signál autorádia

    Takže to asi vypadá, že tu anténu předchozí majitel vyměnil za anténu ze staršího modelu bez zesiku.
  8. Ice-man

    P 406 Špatný signál autorádia

    Jo je to stejná patice jako u 106tky a 806tky ale je tam nasroubovaná 40cm antena.
  9. Ice-man

    P 406 Špatný signál autorádia

    A dá se to nějak poznat pohledem, jestli tam skutečně je? to by ten zesik musel byt opravdu malinkatej. Patka té antény vypadá úplně stejně jako na staré 106tce a 806tce, ty mají akorád delší anténu a v service boxu nic o anténě nepíšou. To fantomový napájení bych klidně vyzkoušel, ale nevím kde to v okolí Písku vůbec sehnat.
  10. Zdravím. Vím že se to tu hoodně řešilo a pročetl jsem spoustu topiků na tomhle fóru, ale nenašel jsem odpověď na moji otázku. Zkoušel někdo z vás rozebrat patku antény ze 406tky? V service boxu je napsáno že mám anténu s předzesilovačem. A když mám neorigo rádio, neměla by se ta anténa napájet zvlášť? Díky.
  11. Ice-man

    P806 - Nefunkční topení

    Takže problém vyřešen. Ten vtipálek co to měl předemnou ten motůrek vymontoval . Takže ta klapka byla pořád přepnutá na studenej vzduch, ale předělal sem to na táhlo a už to maká.
    • 14
  12. Ice-man

    P806 - Nefunkční topení

    No kouknu se tam, ale nevim jestli to poznam. Zatim dík za tvůj čas
  13. Ice-man

    P806 - Nefunkční topení

    dobře, ale pořád nevím kde to mám hledat. dostanu se k toku ze spodu, když sundam ten spodní dekl? Bude to někde u ventilátoru co je pod kaslíkem?
  14. Ice-man

    P806 - Nefunkční topení

    No a nemělo by to fungovat úpně stejně jako s táhlem, jen s tim bude hýbat motorek?
  15. Ice-man

    P806 - Nefunkční topení

    To sem si taky myslel, tam ale táhlo není. Je tam odporová dráha takže se to ovládá elektronicky.
  16. Ice-man

    P806 - Nefunkční topení

    Na service box se dostanu taky. Nejsem mechanik a není mi jasný jak to funguje, proto píšu sem. Jak se přepíná mezi radiátorem topení a výparníkem klimy. Podle toho obrázku tam jsou dva ventilátory? To je jeden na studeny vzduch a druhy na teplý, to je blbost ne? Když pohnu s ovládánim s tim šoupátkem tak co se má stát, nemá se otočit klapka a vzduch by tak proudil přes radiátor a ne přes výparník? Nechci to hned vztekle rozebírat abych něco nezmrvil.
  17. Zdravím. Mám problém s topením. Nastavím \"šoupátkem\" na panelu teplý vzduch, ale stále fouká studený. Asi je tam nějaký motůrek co hýbe klapkou, ale nevim kde je a ani vlastně nevim kde je radiátor (nejdřív bych vyzkoušel jestli do něj jde teplá voda). Může mi někdo poradit? Je to Peugeot 806 2.0i benzín rv. 1996 VIN: VF3221RB212137008
×
×
  • Vytvořit...