Přejít na obsah

ajvens

Uživatel
  • Počet příspěvků

    56
  • Registrace

Vše od uživatele ajvens

  1. kupil som palivovy filter na Peugeot 206 1,4 hdi a zistil som ze nema snimanie vody vo filtri - 3 pinovy konektor . Tak som zacal prehladavat katalogy a bohuzial ziadny vyrobca to neprehana ani s informaciami ani s fotkami filtrov kde by to bolo vidno viete mi niekto prosim poradit ktore filtre maju ohrev + snimanie vody pripadne nejaky dobry e-shop ?
  2. ajvens

    206 1.4HDI a mráz

    takze pre pobavenie fotka preco mi tuhla nafta pod - 17 stupnov ......pre tych co nerozoberali filter to je vyhrevne teliesko ( teda bolo) z filtra . Niekto pisal ze to odpali poistku ale ta ista poistka pokial viem napaja aj cerpadlo a kopu dalsich veci takze keby odisla poistka to auto by nenastartovalo . [upravil dne 9/2/12 17:51 od ajvens] [upravil dne 9/2/12 17:53 od ajvens] [upravil dne 9/2/12 17:55 od ajvens]
  3. ajvens

    206 1.4HDI a mráz

    Aj ja si myslim mne to startovalo na prvy tuk aj ked bolo -22 u nas len to po par kilometroch zhaslo ale aj potom startovalo na prvy sup
  4. ajvens

    206 1.4HDI a mráz

    Takze ma pravdu automobilka ze je vina v nekvalitnom palive ? Mne to skor pripada ze to nie je uplne v poriadku konstrukcne .
  5. ajvens

    206 1.4HDI a mráz

    ospravedlnujem sa ze ozivujem taku staru temu ale mam peugeot 206 1,4 hdi a mal som ten problem teraz aky je vlastne zaver toho celeho ? Vsetci ktorym tuhne nafta maju odpalene ohrevne teliesko alebo je to zanesenym filtrom ? Filter som vymenil auto vyzera ze slape ale nezhasla kontrolka autodiagnostiky motora - zhasne sama alebo sa bude musiet resetnut ?
  6. Peugeot 206 1,4 hdi r.v 2003 najazdene 66 000 km dnes rano bolo -17 a zrejme mi prituhla nafta pretoze mi auto niekolkokrat zhaslo nechal som ho zohriat pridal do nafty aditivum ale problem je ze mi odvtedy svieti kontrolka autodiagnostiky motora inak som ziadny problem nepostrehol
×
×
  • Vytvořit...