Přejít na obsah

ajvens

Uživatel
  • Počet příspěvků

    56
  • Registrace

Vše od uživatele ajvens

  1. ajvens

    206 Přední repra

    Ja mam vpredu http://www.prva.sk/detail/pioneer-ts-g1722i/kk159d97358.aspx a vzadu http://www.prva.sk/detail/pioneer-ts-g1321i/kk159d86242.aspx a hraje to v pohode a kym sa nevyhras s dverami viac sa investovat neoplati podla mna .
  2. ajvens

    ET16 nieje to veľa?

    Ja mam elektrony 14x6 ET16 na aute . Co sa tyka kastle nerobi to ziadny problem . Po zime ked ich nasadim miesto plechacov je dost citit zlepsenie tych par cm navyse robi svoje . Asi trochu viac trpia loziska a capy ale to mi nevadi . :-)
  3. ajvens

    original repro ?

    To zalezi kolko chces investovat . Komponentne su drahsie . Trojpasmove sudrahsie ako dvojpasmove tie su drahsie ako sirokopasmove . A 206ka ti aj tak poriadne hrat nebude kym nevytlmis dvere . Vpredu je len taka plastova krabica na repro a vzadu nie je vobec nic . [upravil dne 13/4/13 12:47 od ajvens]
  4. ajvens

    original repro ?

    Tak som ich dnes vyhodil boli sice koaxialne s papierovou membranou (co by az tak nevadilo ) polske ( co by tiez nevadilo ) ale evidentne nie prave kvalitne . Ale zaujalo ma nieco ine . Neviete mi niekto povedat preco mi do laveho zrkadla idu 2 kable cierne a do praveho zrkadla idu 4 kable 2 cierne a dve hnede . Dva su asi na snimac teplomera ale tie zrkadla su vyhrievane ? nemam ziadny vypinac na vyhrievanie zrkadiel alebo je to ten isty co na zadne sklo ?
  5. ajvens

    original repro ?

    Oktavie nemaju dobry zvuk . Paradoxne Fabie hraju pekne na originalnom repro .
  6. ajvens

    original repro ?

    Jop vyzera to tak ze to budem musiet rozmontovat a pozriet sa .
  7. Ahojte neviete mi niekto povedat ake repro daval Peugeot do prednych dveri konkretne 2003 ? nechce sa mi to len kvoli tomu rozoberat . Nemyslim teraz rozmery tie su jasne .
    • 17
  8. ajvens

    peugeot 206 konektor dveri

    Tak dik za odpoved a uz mi prosim neodpovedaj...
    • 9
  9. ajvens

    peugeot 206 konektor dveri

    bol som tam minuly tyzden . Prave preto to zhanam na nete
    • 9
  10. ajvens

    peugeot 206 konektor dveri

    už 15 rokov milujem na internete ludi ktori dokazu napisat mnoho prispevkov k teme bez toho aby odpovedali na otazku .
    • 9
  11. ajvens

    peugeot 206 konektor dveri

    to je presne rada ktoru som potreboval , my v Humennom tych pobociek Peugeota mame...
    • 9
  12. Zdravim neviete mi niekto poradit kde by som objednal tie piny part 6542R1 na doosadenie konektora pre zadne repro ?po stlpik mi ide origo kabel potrebujem to potiahnut dalej k reprakom . Ked to hladam na nete kvanta ceskych obchodov to predava ale na Slovensku nic , Repro uz mam kupene a zahala mi v pivnici . tu su obrazky : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1288929.html [upravil dne 1/2/13 13:54 od ajvens]
    • 9
  13. ajvens

    denne svetla 1,4 HDI 2003

    dobry napad ale uz neskoro :-) napojil som to na kabel ktory napaja snimac vody vo filtri takze v 2 polohe kluca sa to rozsvieti a po zapnuti parkovaciek zhasne tak ako ma [upravil dne 22/4/12 09:01 od ajvens]
    • 7
  14. ajvens

    denne svetla 1,4 HDI 2003

    ja uz mam svetla kupene takze toto mi je nanic
    • 7
  15. ajvens

    denne svetla 1,4 HDI 2003

    tak ty mas nejake namakane svetla ja mam jeden kabel cierny na kostru druhy zlty na parkovacky a treti biely ked pripojim priamo na baterku tak sa svetla rovno rozsvietia
    • 7
  16. Mozete mi prosim niekto poradit odkial najjdenoduchsie napojim +12 voltov pre LED denne svietenie ? Ide o 1,4 hdi r.v 2003
    • 7
  17. ajvens

    display peugeot 307 help

    Ok diky si mily :-)
    • 7
  18. ajvens

    display peugeot 307 help

    fakt by mi stacilo keby niekto odfotil alebo aspon napisal cislo displeja z 307 ktory mu funguje v 206 ke aby som si vypytal presne rovnaky od toho dealera
    • 7
  19. ajvens

    display peugeot 307 help

    jj chcem to do 206 a tiez som ziadne cisla neriesil ale ten dealer to chce asi kvoli nejakym reklamaciam
    • 7
  20. Clapi mam na vas velku prosbu mam dodavatela ktory tvrdi ze mi doda akykolvek display z 307 ale chce fotku zo stitku na display alebo aspon to cislo na nom . Aby mal istotu ze mi dodal to co chcem . mozete mi niekto odfotit stitok displaya ktory vam funguje alebo aspon napisat to cislo z toho stitku ?
    • 7
  21. Prepacte mozno blba otazka ak tam necham display typu A spojazdnim packu zapnem pp v riadiacej jednotke co bude ukazovat ?
  22. ajvens

    palivovy filter

    Trochu nasilia nikdy nezaskodi ?
  23. ajvens

    palivovy filter

    Na to som tiez myslel pretoze ten otvor zo zavitom tam je ale na konci je uzavrety inak by zrejme vytekala nafta .
  24. ajvens

    palivovy filter

    skor som mal zaujem o konkretne skusenosti uzivatelov s presnym nazvom filtra pretoze tam kde som kupil ten filter bol tiez pod tymto kodom a nema senzor vody takze nemam kam pripojit ten 3-pinovy konektor
  25. ajvens

    palivovy filter

    VF32A8HXF43261431
×
×
  • Vytvořit...