Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. Pozri TU najdes schemy .Packu nacvaknes rovno do modulu paciek COM. Konektor do displeja ja iny. [upravil dne 5/9/13 14:18 od pito.za]
  2. Na 206-ke sa da vymenit iba airbag spolujazdca nie cela pristrojovka.A v peugeote ani orig diagnostikou jednotku nereaktivujes len najst niekoho kto to vie. [upravil dne 1/9/13 14:29 od pito.za]
  3. A nemas problem s airbagom v palubovke.Neviem ci ten vypinac odstavuje aj bocny airbag.A v sedacke sa da vymenit nemusis menit celu sedacku.
  4. pito.za

    Rádio a displej RT3

    Radio presne ako pises a displej neviem ja som to kupoval spolu , ale predpokladam ze bude iny.
    • 9
  5. pito.za

    FAP filtr

    A niekto pisal ze je spokojny
  6. pito.za

    Rádio a displej RT3

    Vsetko zalezi od toho kolko do toho chces investovat. Da sa to, potrebujes na to ale RT3 VAN verziu. Ja som si tym presiel a vsetko funguje ako ma.
    • 9
  7. pito.za

    Dodelani tempomatu do 307

    na 206tke mi ide od trojky
  8. pito.za

    diagnostika - Valašsko

    Zilina alebo nikedy cez vikend aj Makov.
  9. pito.za

    konektor diagnostiky

    V odkladacom priestore pod popolnikom pod tou gumou.
  10. A problem bol kde? Mozno by to niekomu pomohlo.
    • 69
  11. pito.za

    Dorobenie senzorov

    Na dia mozes prist aj ku mne.
    • 48
  12. pito.za

    Výměna baterie RT 4

    No musis vytiahnut radio a baterka je umiestnena na boku.
    • 9
  13. pito.za

    Výměna baterie RT 4

    Presne tak ta bateria tam nieje na udrziavanie casu.
    • 9
  14. pito.za

    Dodelani tempomatu do 307

    ak je toto tvoj vin VF33CRHSB83650201 tak v SB je dvojity
  15. pito.za

    Dodelani tempomatu do 307

    daj vin pozriem
  16. pito.za

    Dodelani tempomatu do 307

    bud su dva spinace a dva konektory ,alebo jeden dvojity a tym padom aj jeden konektor.
  17. pito.za

    Dodelani tempomatu do 307

    je to to iste len inac riesene.
  18. pito.za

    tempomat

    no ale to sa jednalo o auta okolo rv 2003 kde bol vobec problem tempomat spustit. Okolo roku 2006 sa dala 206-ka uz kupit aj s tempomatom.
  19. pito.za

    tempomat

    No vidis ako malo stacilo .Nech sluzi.
  20. pito.za

    tempomat

    Nakolko mas 2007 malo by ist aj zobrazovanie, niekto mal ten isty problem ze mu to blikalo, ale po uspati BSI uz bolo vsetko ok.
  21. pito.za

    tempomat

    Skus nastavit v BSI aj zobrazovanie, a este aj v pristrojovke nastav zobrazovanie tempomatu .
  22. Ano ide.
    • 21
  23. pito.za

    Holender + sitko

    Auto je dovezene z Fr na tacho malo cca 120t co urcite nieje pravda, olej netusim ...
    • 51
  24. pito.za

    Holender + sitko

    Ono je dobre pozriet aj na saci kos v akom je stave,ked mas podozrenie na zaneseny motor.Ja som ho nasiel v takomto stave.
    • 51
×
×
  • Vytvořit...