Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. pito.za

    Úprava na xenony

    keď si ho vyberieš tak ti ho opravím.
  2. pito.za

    Radar s automatickým brzděním

    mala ukazka ochrany chodca http://www.mojevideo.sk/video/11c3d/ked_zlyha_technologia_volvo_city_safety.html,alebo http://www.mojevideo.sk/video/9185/revolucny_protikolizny_system_volva.html a dolezite je si vybrat spravne vozidlo http://www.mojevideo.sk/video/23dbc/volvo_xc60_test_systemu_city_safety.html
  3. pito.za

    Zmena kilometrov na palubnej doske

    Možno po prvom zapojení ukázalo km z budíkov, ale po chvíli by tam už boli km z bsi . Pomôže ti jedine úprava km v BSI a budíkoch.
  4. pito.za

    Zmena kilometrov na palubnej doske

    Moja nemá.A ani neviem či u mňa niekedy bude mať jedine že by som vyskúšal iné budíky.
  5. pito.za

    Zmena kilometrov na palubnej doske

    A na koniec budú mať všetky 206-ky 200 000.
  6. pito.za

    Zmena kilometrov na palubnej doske

    Keď to strčí do auta s nižším počtom km tak bude mať ďalšie s 200 000 .Vždy sa pre píše nižší stav .
  7. pito.za

    Zmena kilometrov na palubnej doske

    Km su v BSI a v budikoch a vzdy sa prepise nizsia hodnota vyssou bud v BSI alebo budikoch.
  8. pito.za

    206cc clarion aux?

    Tu mas navod http://www.peugeot-club.com/topic/72269-lepsie-ako-original/?hl=%2Brd3+%2Bmp3#entry1117905
  9. Odpustit vodu z filtra .Na spodu filtra mas srob na vypustenie.
    • 6
  10. pito.za

    tempomat

    Ak by si prišiel do Žiliny tak by som ti na to pozrel u tvojho auta by to malo ist.
  11. pito.za

    Tempomat P206

    Na brzde by si mal mat dva spinace alebo jeden tzv. dvojity idu do neho styri kable.
  12. pito.za

    Neznamy konektor

    nie, to je vypnutie ultrazvuku ked nechas v aute napr. psa aby nespustil poplach.
  13. pito.za

    tempomat

    Ty budes mat potom problem v RJ motora ,lebo tam sa to musi dat povolit bez ohladu na to co mas nastavene v BSI.Mne tempomat ide bez zobrazovania na budikoch.
  14. pito.za

    Displej 206

    Bude treba nakofigurovat PC v BSI.
    • 75
    • 6
  15. Skrinka s poistkami pri motore.
    • 6
  16. Problem bude v BsM jednotke pri motore pravdepodne zlepene rele na svetla.Skusit po nej poklepat mozno sa odlepi.
    • 6
  17. Mux ma taky isty mechanicky spinac s gulickou.
    • 23
  18. Je potrebné vymenit radio a antenu plus kabel k antene a konfiguracia bsi.Cena zalezi od toho za kolko zozenies potrebne veci.Mne sa podarilo za cca 230€.
    • 9
  19. pito.za

    Displej 206

    Schemu paciek nezozenies je to cely modul a schema pripojenia paciek ti je na nic lebo komunikuju po datovej zbernici.Cize iba rozchodit tlacitko na packe.
    • 75
  20. pito.za

    Displej 206

    Zdruzeny pristroj je tachometer a potrebujes natiahnut iba datovu linku 9004 a 9005 cize dva vodice a je jedno ci z BSI alebo z radia alebo z tachometra (budikov).A neviem ze by bol volny pin v budikoch pripaja sa to priamo na vodice 9004 A a 9005B.
    • 75
  21. pito.za

    Nádržka na aditivum

    No neviem ja som pozeral do SB a na moje auto v ponuke je Referenčné číslo Označenie Množstvo Cena bez DPH Cena s DPH 00001500GX PRUŽNÝ ZÁSOBNÍK NA PRÍSADY 75,58 EUR 90,70 EUR 9678080680 PRUŽNÝ ZÁSOBNÍK NA PRÍSADY 138,26 EUR 165,91 EUR
    • 9
  22. pito.za

    Nádržka na aditivum

    kupuje sa iba ten sáčok s kapalinou
    • 9
  23. Ale ved ten displej bude fungovat
    • 20
  24. si si isty a ako ze tam davaju radio RD3 ?
    • 20
×
×
  • Vytvořit...