Ano ,skoda ze som to necvakol.Na nej to ide flexibilnym pasikom (4vodice) na plosny spoj .Z toho jeden bude asi ta kostra ten 4pin na sedom konektore ,dalsi na stierac, dalsi na ostrekovac a dalsi na palubny pocitac. Cize vsetky sa spinju o ten co je vyvedeny na ten stvrty pin na sedom konektore.