Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. Na tychto fotkach su starsie. starsi COM ked rozoberies tak packy zostanu drzat vnom na novsom vypadnu packy novsie foto hore .
  2. A ten posledny diel by mal byt rovnaky na novsej aj starsej packe.
  3. Das tam aj s tlacitkom len musi byt ten druhy typ nie ako je na fotke aj ten byval s PC.
  4. Teoreticky staci vymenit len ten posledny diel na packe ten by mal pasovat.
  5. Aha ty mas tu starsiu packu co sa neda zhodit ten klobucik dole?Jasne packa by isla vymenit ,ale z rovnakeho typu na fotke je ta novsia tu tam nedas.
  6. A este packa
  7. Nasiel som neake fotky pre predstavu je to ten druhy pasik nie ten zakruzkovany [upravil dne 13.12.11 22:25 od pito.za]
  8. Ano ,skoda ze som to necvakol.Na nej to ide flexibilnym pasikom (4vodice) na plosny spoj .Z toho jeden bude asi ta kostra ten 4pin na sedom konektore ,dalsi na stierac, dalsi na ostrekovac a dalsi na palubny pocitac. Cize vsetky sa spinju o ten co je vyvedeny na ten stvrty pin na sedom konektore.
  9. Hm ale toto je packa predpokladam zo 407 ze.
  10. Nie to by mala byt kostra len nemam moznost teraz overit v scheme to je vlastne ten kontakt o ktory sa to spina.A rozobratie paciek ziadny problem teraz som ich koli tebe rozobral aby som to premeral a uz su aj zlozene a odlozene
  11. Nie ten kontakt sa pripaja na ten 4pin a ten sa mi javy ze je kostra, a samozrejme ostatna komunikacia ide datovo to by si musel zvnutra paciek natihnut jeden vodic aby si to mohol spinat mimo paciek.
  12. Momentalne nemam moznost nahliadmut do schemy,ale na 90% je to na kostru .Ak mas po ruke schemu je to pin cislo 4 na sedom konektore na packach.
  13. Predpokladam ze chce menit cele zrkadlo a to je prisrobovane.
    • 26
  14. Z vnutornej strany na dverach daj dole plast co je pri zrkadle ,je tam len nasunuty a pod nim su sroby.
    • 26
  15. pito.za

    Jak vyndat páčku pro rádio (MUX)

    zo zadu packy zatlacis taku poistku a potom vytahnes ,je tam len zasunuta
  16. na MUX senzoru nic nesvieti
    • 17
  17. na celnom skle ,je to aj senzor pre stierace ,pri zrkadle
    • 17
  18. pito.za

    podivne konektory v RC

    pravdepodobne priprava na vyhrev sedaciek
  19. Pozri ale aj na tu vodu a brzdovku videl by som problem skor tam. [upravil dne 19.8.11 od pito.za]
    • 6
  20. pito.za

    Automaticka klima P406 je OFF

    Poda mna bude problem v spinakcej skrinke,budu tam ohorene kontakty.
  21. Podla mna bude stacit len konfiguracia cez diagnostiku.
  22. pito.za

    206 - snimac zapnutych pasu

    Dostanes sa v pohode bez demontaze.Staci prepojit, odpor tam netreba.Ked budes mat nastavene cez dia zobrazovanie nezapnutych pasov ,hned sa ti rozsvieti kontrolka.To ale pisem o MUX verzii.
    • 6
  23. pito.za

    206 - snimac zapnutych pasu

    Konektor je pod sedackou,a ked je rozpojeny tak to berie ze pas je zapnuty. Ked sa vodice spoja signalizuje nezapnuty pas.Ja som mal konektor vyvedeny ale nezapojeny.
    • 6
  24. pito.za

    prehrivací chaos

    Taketo spravanie teploty som riesil na jednej 206-tke a bolo vadne cidlo teploty.Po vymene vsetko ok.
  25. Ano mozes dat dole remen a uvidis ci to bud piskat dalej,ale mas dost malo km na to aby odisli kladky alebo remen.
×
×
  • Vytvořit...