Přejít na obsah

kléma

Uživatel
  • Počet příspěvků

    59
  • Registrace

Vše od uživatele kléma

  1. kléma

    nefunkční centrál

    Taky mi nejde centrál dálkou-jestli to není náhodou ono- jak se to páruje (ulysse 2.1td 1999). dík kléma
  2. kléma

    Spotřeba....

    Tak se taky pochlubím. Mám na ulysse nově (letos) mech. čerpadlo bosh. Letos jsem jel chorvatsko (2400km) ve 4 lidech na max povolených limitech (90/130) za 5.8l/100km. Měřeno dotankováním -super. Minulý rok s elektronickým 6.5-nechápu ale je to tak.
    • 10
  3. Ahoj . Nevíte někdo kde je problém. Nechal jsem si dát mechaniku Bosche místo Epicu 2.1Td a otáčkoměr jde jen do 3 tisíc otáček a pak spadne a musím to znovu nastartovat aby naskočil-dík kléma.
  4. Ahoj . Nevíte někdo kde je problém. Nechal jsem si dát mechaniku Bosche místo Epicu 2.1Td a otáčkoměr jde jen do 3 tisíc otáček a pak spadne a musím to znovu nastartovat aby naskočil-dík kléma.
  5. To zadní je na pravé straně(spolujezdcova) -je to černá krabička velikosti cigarek a je na kastli nad uložením zadní nápravy-vede k tomu viditelný kabel. Jinak prý stojí cca 3000 tisíce a pouze originál. kléma
    • 31
  6. Ahoj -je to ještě aktuální a kolik je cena.Dík za odpověď-kléma. 777269910, email. janjuki@seznam.cz Nebo písni kontakt nasebe
  7. Já mám taky 2.1 najeto cca 80 tisíc a teď jsemho měl teké po druhé potkaný. Pokaždé díky mikrořemenu-poiprvé vletěl do rozvodu a skočilo to o jeden zub a jen to nechytalo-teď opět, ale kolo na vačce na hadry-4 koníci v pr.. a jeden ventil. Sehnal jsem hlavu na díly a oprava komplet cca 5 tisíc. Ponaučení hlavně dobrou napínací kladku na mikrořemen a ten řemínek-jakmile začne ta kladka trochu drnčet a vybrovat- hned to řešit-jinak se časem škubne mikrořemen a je to. kléma
    • 16
  8. Kontrolní je na rozvodovce směrem dozadu k výfuku nad vypouštěcím šroubem. Plej dolévám spínačem na spátečku který je zhora převodovky pod vzduch. filtrem.
  9. 2003 2.2 benzín/plyn (116KW) Posledních 8000km (zima) průměr 12.5 l (LPG)+0.7l benzín na 100km provoz 45%město(5km tam a zpět) a 45%dálnice(100km tam a zpět pravidelně 125km tempomat)- zbylých 10%okresky. Teď jak je tepleji leze to dolů(oboje plyn i benál)-doplním později.kléma
  10. kléma

    topeni ventilator

    Za mě správně je až po nastartování motoru-měl jsem dvě tyto auta a ani u jednoho to nešlo jen s kontrolkami.
    • 8
  11. kléma

    Oprava/odstranění FAP

    Ahoj lidi, využiji že se o tom bavíte-sám mám benzín, ale kolega koupil 807 rok 2007 2.0hdi tuším 88KW a žádný filtr pod autem nemá- je to tak? To se do těchto motorů vůbec nedávali-nebo už ho někdo vyndal. Prodejce mu tvrdil, že je to originál a když jsme na to koukali je tam malý kat. a pak už jen trubka v kuse k poslednímu dílu výfuku.
  12. Ahoj lidi- jen poznatek pro benzíňáky. Doufám, že to někomu pomůže- dnes jsem se rozhodl vyměnit napínací kladku plochého řemenu (začala mi pískat).Dá se sehnat a vyměnit samotná kladka (kolečko), ale to jí musíte z toho napínacího mechanizmu odšroubovat- a né jako já utrhnout- má totiž obrácený závit -toť můj poznatek-doufám že pomúže . Takže místo kolečka za 300 mám celý mechanizmus (drží na dvou desítkách a ke všemu přístup po sundání kola) za 1000- ale napíná jako nový kléma
  13. kléma

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    JoJo přesně tohle je taky na 2.2 benzín -jestli se můžu zeptat kolik je cena. Jo a nevíte někdo v čem je rozdíl od té nafty-ty vypadá totožně akurát nemá nahoře tu baňku- jde mi o to jestli by tam šla použít . kléma
  14. kléma

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    No myslím (Na tom eBAy) že se jim jen nechtělo tak složitě ten výfuk tvarovat-jinak to uchycení by bylo odpovídající, ale nejsem si jist. Vůbec netuším jak vypadá výfuk na 3.0-ale když vezmu tak je tam (eBay) i na mojí 2.2 a podle toho usuzuji. Jinak ještě jsem to nezkoušel-ale když jsem se na výfuk ptal (zatím drží) u Peugeota tak mi vyjeli z katalogu poslední díl na 2.2 HDI a je rozměrově,uchycením a vývody stejný Jak 2.2 benzín a ani nebyli schopni vysvětlit v čem je rozdíl. A ten se dá v druhovýrobě sehnat do 3 tisíc- tak leda risknout toto.
  15. kléma

    807 spotreba

    To je mi vcelku jasné- ale jde mi o to co myslíš tou proteklou naftou-kde je ta měřena. Protože bufík si bere přímo z nádrže-ne? Takže jestli to palubák ví a za běhu motoru to sčítá-nebo ta spotřeba bufíku je plus(navíc aŤ je jakákoli) to co je na palubáku?
  16. kléma

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    Taky jsem rád že tu jsou nějaké benzíny . Fotky ještě dodám -zatím s tím zápasím. Jinak plyn mi přepíná teď v zimě po cca 1km (rekord je 1200m při -24C) při další v ten den jízdě už po cca polovině. Do dvou hodin po zastavení to většínou jede hned na plyn.Obalil jsem řádně reduktor hadrem . Ukazatel paliva (myšleno plynu ) mám je to řešeno 4x diodou a jak je tu psáno je to orientační-člověk se orientuje podle km(dojezd teĎ cca 350km).Spotřeba benzínu mi vychází do 1L na 100km ujetých takže + 12-13L plynu. Je to teď v zimě- v létě jsem to pořádně nestihl změřit, ale přepínání bylo po cca 200m a spotřeba plynu odhadem o litr menší.Jak jsem psal jediné negativum je ta spotřeba oleje. Ale to je spíš o dojmu-ono když se to rozloží do těch km je to v halířích na km-asi 3haléře-prostě jen divný dojem .Ale co jsem četl na různých forech tak peugeot motory na to trpí (1.8, 2.0, 2.2) ale je to od kusu-někomu to žere více a někomu méně. Ale prý je to nemoc i jiných automobilek a moderních 16V. A další co bych viděl jako negativum-(opět o zvyku a dojem)-je dojezd-byl jsem u diesela tankovat po 1000km-ale už si zvykám. Volil jsem benzín/LPG po těch story co jsem o mederních dieselech (HDI a jiné) a snimi spojenými vychytávkymi (vstřiky, setrvák a .....) slyšel a četl. Tak doufám že to byla šťastná volba. Proto jsem zvolil taky 2.2-ten má alespoň nějaký točivý moment. S nafty mi benzíny připadaly strašně líné-alespoň okolo 2 tisíc ot/min.Tenhle motor se dokáže obstojně už s této hranice sbírat. Uf to jsem se rozepsal . Takže ať nám to jezdí ku radosti )) kléma
  17. kléma

    807 spotreba

    Takže palubní počítač dle tebe počítá s provozem bufíku a připočítává tu jakous. normovanou spotřebu bufíku . Já jenom že jsem měl teď pučenou 807 (88KW-nafta r.2006) a ukazovala 7.5-což by na zimu s bufíkem bylo dle mě slušné. Ale nepočítal jsem to-bylo to jen dle palubáku.
  18. kléma

    807 spotreba

    Další chytlavej.Vůbec mi FAP nevadí - ba naopak. Kdyby ho jen některé automobilky rychle nezastavěly do starších motorů, které na to nebyly plně připraveny (na tu regeneraci, ale zas pravdou je- nějak se to vyzkoušet musí)- prostě je pak zdrojem drahých a zbytečných problémů. Jinak skvělá myšlenka, která bohužel tomu vytvořila kult odpůrců- škoda.To jenom k mému příspěvku a končím s FAP-já ho stejně nemám a svůj kat. bych si taky nevyndal. [upravil dne 8.2.12 13:15 od kléma]
  19. kléma

    807 spotreba

    Ten FAP je neštěstí. Nejhorší je ,že už jsem zaznamenal v souvislosti s přistoupením na kontroly STK v rámci unie, že se bude kontrolovat přítomnost a funkčnost těchto filtrů-mimo jiné dále propustnost skel atd). Nejenom že ta technická bude díky tomu stát ranec, ale ještě budou lidi mít s filtry hoňku (potěž kdo ho kuchal). Ale nevím od kdy to má platit- v návrhu bylo 2013.
  20. kléma

    807 spotreba

    Chlapy mam benzín -ale chci se Vás zeptat-berete ty spotřeby podle palubáku-nebo počítáte s tankování. Palubák asi nebude zohledňovat přídavné topení- ne . Kolik si ten bufík může pápnout? kléma
  21. kléma

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    Ahoj. Já mám C8-2.2 benzín/LPG -máj ji tedy zatím 8 měsíců a najeto cca 11 tisíc a zatím spokojenost. Když jsem sháněl jezdil jsem i v 2.0 ,ale zdálo se mi to líné.Jak se zde psalo spotřeba nebude menší-mušíš na to více šlapat. Já jezdím kombinaci 50/50 (město/mimo-dálnice 130) a jezdím mezi 12 až 13 litry LPG.Teď v mrazu to chytá a hned topí . Jediné co zatím pozoruji jako negativum je že tožere olej-na to jsem nebyl zvyklí (asi litr na 4 tisícekm) a zjistil jsem,že se na to nedá sehnat výfuk ve druhovýrobě- nebo mě někdo opravte. Ale to jsou v porovnání s problémy co tu čtu u HDI asi drobnosti . Jinak LPG tam mám Prins-nádrž pod autem-už to tam bylo .kléma
  22. Ahoj lidi. Tak jesm novým majitelem C8 (doufám že zde neurazím ale na citroenu to moc nežije). Koupil jsem 2003 2.2 16v (116KW) s LPG. Mám ho dva dny a zatím se seznamuji a vše se jeví jako fungující. Mohu Vás poprosit jak zde děláte to vyjetí údajů dle WIN. Moje Winko je VF7EB3FZC13072627. Děkuji Kléma Havlíčkův Brod
  23. Ahoj lidi. Všem pěkné svátky. Ještě bych se Vás rád zeptal jak poznat na kupovaném autě že funguje ESP a ASR (ABS kope). Jo a ještě nechápu že jednou píšou že auto má 6, 8 a dokonce 10 airbagů-mají všechny stejně nebo se to liší. kléma
  24. Tak u Peugeota chtejí za displej cca 5 tis. A prý se to nechá opravit za cca 1500-záleží co tomu je.
    • 15
  25. Jinak Vám fakt tohle auto nic neříká(koho bylo)-bylo hodně polepené samolepkami fora
    • 34
×
×
  • Vytvořit...