Přejít na obsah

vejce

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele vejce

  1. Měl jsem ten samý problém ... po cestě i v rychlosti 130km/h se mi vypl motor a musel jsem úplně zastavit ... vyměnil jsem filt, vyčistil sýto v nádrži ale pořád to dělalo. Nakonec to bylo těsnění pod filtrem. Bylo staré a opotřebované.
×
×
  • Vytvořit...