Přejít na obsah

FiFa_cze

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 651
  • Registrace

Vše od uživatele FiFa_cze

  1. FiFa_cze

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Jj do té pujdu taky, až budu kupovat
  2. FiFa_cze

    Pug 206 1.4 8v (2007)

    Stříška vypadá super Kola sháníš 15ky nebo 16ky? O zápis do TP se nestarej, to je to poslední čeho by ses měl bát Stačí napsat do ronalu a máš to
  3. FiFa_cze

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Za 30 je to fakt škoda prodávat Jinak tady máš SW s pořádnym motorem http://www.sportovnivozy.cz/32178-peugeot-206-gti-136-pskuzealu-16top-stav-prostejov
  4. FiFa_cze

    virtual tuning

    odee: Tak to je luxus Jsi fakt machr mohl bys mi hodit auto jak jsou lišty v barvě auta, ale s bílyma kola? Samože taky sníženy Protože lišty v barvě se mi líbí hodně, ale taky se mi líbí bíly kola, tak bych to chtěl viděl v celku Díky ti
  5. FiFa_cze

    virtual tuning

    odee: Tak to je luxus Jsi fakt machr mohl bys mi hodit auto jak jsou lišty v barvě auta, ale s bílyma kola? Samože taky sníženy Protože lišty v barvě se mi líbí hodně, ale taky se mi líbí bíly kola, tak bych to chtěl viděl v celku Díky ti
  6. FiFa_cze

    virtual tuning

    Ahojte, měl bych takovou složitější prosbu myslíte, že by jste mi tohle http://imageshack.us/f/6/sdc10413ug.jpg/ mohli dát do těchto variant? 1,Lišty nárazníků+lízátko na lesklou černou, bíly kola a snížit to (v reálu cca 3-4cm) 2,to samé jako první jen kola v titanové nebo grafitové barvě 3,to samé jako první jen lízo v barvě auta 4,to samé jako první jen lišty+lízo v barvě auta Já vím jsem vybíravej, ale nemám představivost, tak bych to chtěl vidět alespoň cca na obrázku Jestli se vám nebude chtít, tak stačí ta první varianta, ale kdo to zmákne má u mě na nějákym srazu panáca
  7. FiFa_cze

    Zajímavé koupě 106

    http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/11574267?goFrom=list taková škoda kdyby někdo sháněl pružiny http://auto.bazos.cz/inzerat/18773694/Peugeot-106.php [upravil dne 29/10/12 21:44 od FiFa_cze]
  8. FiFa_cze

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Byla by to škoda prodávat ale SW schvaluju...do toho bych šel taky mít peníze
  9. FiFa_cze

    206 SW Quiksilver ECO

    Parádní SWčko Strašně se mi tyto auta líbí...Jednou jsem se svezl v 1.6HDi a musím říct, že paráda na to že to je kombál Snad se ho taky dočkám Třeba nějákyho takovyho
    • 80
  10. FiFa_cze

    angel eyes

    Stačí hledat, je toho tady napsany mraky o žárovkách a né jenom v sekci 106tek Za mě Osram Night Breaker...
  11. FiFa_cze

    angel eyes

    Stačí hledat, je toho tady napsany mraky o žárovkách a né jenom v sekci 106tek Za mě Osram Night Breaker...
  12. FiFa_cze

    Rally plechy?

    Taky se mi zdá, že rally plechy jsou ze 106tek..jak psal go.play na s1 byly akorát užší o půl palce a myslím, že jsou dokonce jedny tady na bazaru, zrenovovany, ale nevím to jistě EDIT: Tak tady jsem našel dvoje, ale jestli jsou inzeráty aktuální to nevím [upravil dne 27/10/12 11:00 od FiFa_cze]
    • 21
  13. Když se tak líbí, tak modrá S1 podruhé Uploaded with ImageShack.us
  14. Tak jsem projel bulharskej pežo klub a objevil pár kousků Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  15. FiFa_cze

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Krása krása Ty kola jsou fakt pecka! Taky jsem chtěl něco nafotit s podzimní atmosférou, ale nakonec jsem na to při přezouvání na zimáky zapomněl
  16. FiFa_cze

    206 RC by ericc64

    Rejty má naprostou pravdu Regni se na tuning forum a tam vznes dotaz, nebo si tam o tom čipování něco přečti..je tam toho hafec.. Já kdybych bral 7 tisíc za nic, tak se to taky budu snažit lidem cpat a dělat všechno pro to, aby mi to věřili Jinak s těma irid svíčkama je to zrovna tak Ale musí se jim nechat, že když jsem dal iridiovou svíčku na motorku, tak chytá vždycky po zimě na drb, což se mi s obyčejnou nikdy nepovedlo
  17. FiFa_cze

    206 RC by ericc64

    No dobře Věř si čemu chceš a když ty peníze máš, tak to zkus...ale spíš to vidím na placebo efekt. Já mít volně 7 tisíc a mít 206RC, tak je 100x radši projezdim než abych je nacpal do nesmyslnyho čipu
  18. FiFa_cze

    206 RC by ericc64

    No nesmysl vidím v tom, že tak něják není jak těch 11 koní navíc z toho dostat...nebo ať mi někdo řekne jaká změna se tam provádí, že se z toho dostane dalších 11hp a pak se dá uvažovat o tom, že bych tomu mohl i věřit..samozřejmě záleží, co za kravinu si ten člověk vymyslí Navíc bych věděl lepší varianty, jak s takovyma penězma naložit
  19. FiFa_cze

    206 RC by ericc64

    Rejty má pravdu...Chipovat jakoukoliv atmosféru bez nějákých větších úprav je nesmysl... Z holaprdu nic nevyždímeš. Možná ti zvýší tlak vstřikování, takže ti to může pak malinko líp táhnout, ale je to asi takovej rozdíl jako když na 1.1 dáš vstřiky z 1.4 nebo na 1.4 vstřiky z 1.6...A těm videím bych taky moc nevěřil, je to spíš taková reklama na firmu. Chipovat se vyplatí auto s turbem, kde je základ zvýšení tlaku turba a tam už je ten nárust výkonu znatelný
  20. FiFa_cze

    aRJay's 206 1.1

    Na vstřiky se vybodni..za tu spotřebu, která se zvýší o víc než výkon to fakt nestojí..kup si radši pořádny kola s těma naděláš víc parády, jak se vstřikama
    • 38
  21. FiFa_cze

    Aktuálně o všem II.

    Chlapci nevíte někdo, co to je za gumy na tom \"červenym\" saxu?
  22. Joo taky bych se tak chtěl nudit Vypadá to fajnově...Škoda té chybky
  23. FiFa_cze

    16V Rallye JP4 + R1 carbs

    Paráda Konečně se o tom autě něco dozvím. Vypadá fajnově. Jsem zvědav na úpravy EDIT: Ještě jsem se chtěl zeptat na tu černou střechu To je lesklá fólie, nebo lak? A na kolik to přijde? [upravil dne 23/10/12 20:54 od FiFa_cze]
  24. FiFa_cze

    Peugeot 106 Rallye

    Podle mě jde jen o design Maximální rozdíl může být v tom, že sport může mít navíc oproti rallye přídavny dálky Ale to asi pravidlem nebude
    • 17
  25. FiFa_cze

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Jj, díky moc Taky to vidím spíš na bazarovou na dolekopu to sleduju, tak snad se tam něco zajimavyho objeví Rámy nejmladší nejsou, ale sloužili kámošum jako přibližovadla do hospody, takže toho moc za sebou nemaji A zdvih přes 100mm neplánuju Jinak díky
    • 41
×
×
  • Vytvořit...