Tome já bych řekl, že tam nepůjdou..protože ET u 14\" je sice 34, ale šířka disku je třeba jen 5,5J a u těch 16\" má 7,5, což je dost velkej rozdíl. To ET se bere z šířky disku, takže bych to podle TP, kde jsou jen 14\" moc nebral.
Ferry: s tou spotřebou a výkonem to zas není tak horky já jsem přecházel ze 165/65 r14 na 185 v 15\" a to mám 1.1 a spotřeba stejná a ten malej výkon je pořád stejnej Otec má fóbii v kombíku s 50kw a má na ní gumy 205/45 r16 a spotřeba se mu taky nezvedla oproti 185kám ve 14\"
http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/10383006?goFrom=list Nevíte někdo z jakyho auta je ten zadní bezramínkovej stěrač? Někde jsem myslim četl, že pasuje z nové fábie, ale nejsem si jistej. Docela se mi to zamlouvá
Hoši tady je 106ka na staváku s pneu 195/45 r14 a mezery tam nejsou http://www.sportovnivozy.cz/27665-peugeot-106-xsi Se stavákem se to dá shodit tak, aby tam ty mezery nebyly.
Krásny kolečka http://auto.bazos.cz/inzerat/16730919/kopmletni-letni-kola-AEZ-Xylo-65x15-4x108-ET15.php škoda těch pneu, ale třeba by je pustil bez nich
http://auto.bazos.cz/inzerat/16748400/Peugeot-106-11-44kw-Sport-verze.php
[upravil dne 19/6/12 21:55 od FiFa_cze]
Chlapci bacha na to. To ET je hodnota braná z šířky disku, takže jestli máš teď plechy 14x6 s ET 34 tak exipy 15x7 ET13 budou o dost víc trčet ven než třeba kole 15x6 ET13 chce to vypočítat nebo rozměřit na papír.
Chlapci bacha na to. To ET je hodnota braná z šířky disku, takže jestli máš teď plechy 14x6 s ET 34 tak exipy 15x7 ET13 budou o dost víc trčet ven než třeba kole 15x6 ET13 chce to vypočítat nebo rozměřit na papír.
Parkovací senzory na 206ce? No když myslíš Jinak klima může být taky prázdná, ale měl bys to poznat i tak, že když zmáčkeš čudlík pro zapnutí klimy, tak by ti teoreticky měly zakolísat jemně otáčky na volnoběhu (měly by lehce spadnout). Jde to lehounce pozorovat i při zapnutí světel, ale to je jen moje teorie
Tak kola budou se lvama vypadat zas uplně jinak Motor vypadá pěkně, ale krytku na baterku bych já nedával. Nemám rád moderní zakrytované motory a kdo ví co ještě plastama a jinyma krytkama, ale to už je na vkusu
Bude pasovat lízátko z Renaul Megane Scenic? Auto mají rodiče od přítelkyně a je to takovej vrak, tak uvažuju, že bych se zeptal a zkusil ho tam dopasovat I když se mi to moc nepozdává na těch sportech, tak alespon na zkoušku
Tak aktuálně jsme se s otcem dnes pokusili vyměnit pružiny a když jsme ohly dvě T z goly a pak málem zničili i ráčnu, tak jsem usoudili, že to bude chtít momenťák, takže se snižování přesouvá na další víkend
Jimmy: Za 25 tis. už seženeš sporta, nebo xsi. Ale je té tvojí škoda.
Seatek pěknej tak ať slouží Kamarád ji má ve verzi FR s 1.9 TDi 96kW a neni to vyloženě špatny auto, ale nepohodlny. Akorát bych tam dopasoval alespoň přední nárazník z verze Cupra Vypadá to o dost líp http://photos.evo.co.uk/images/front_picture_library_UK/dir_48/car_photo_24276_7.jpg
Já jo ale mám je i s kolama z druhé ruky, takže nevím, jak s něma jezdil ten předchozí majitel Jinak otec měl předtím fuldy a ty se mu taky sjížděly dost krajema..
Zimáky mám Dayton a nemůžu říct jedinny špatny slovo na ně. Tichoučky a podrží Až jsem se divil co všechno jsem s něma prohrnul a projel No prostě guma za 900,- a super Zatím ty letňáky vidím na ty nankangy, ale ještě mi tam pořád hraje ta baruma, protože ji má i otec a taky je to fajn. Ty nankangy se hodně sjížní krajema a vidím to i na těch svých, kde na gumě už není skoro ani půl mm na tom kraji.
Právě teď Nankang mám, sice mají 3-4 mm vzorku, ale nedám na ně dopustit Drží to jak na kolejích a právě váhám jestli je dát i ve 195/45 r15 nebo koupit třeba klasickou barumu bravuris 2 nebo falken ziex.