Přejít na obsah

FiFa_cze

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 651
  • Registrace

Vše od uživatele FiFa_cze

  1. Tome já bych řekl, že tam nepůjdou..protože ET u 14\" je sice 34, ale šířka disku je třeba jen 5,5J a u těch 16\" má 7,5, což je dost velkej rozdíl. To ET se bere z šířky disku, takže bych to podle TP, kde jsou jen 14\" moc nebral.
    • 27
  2. Ferry: s tou spotřebou a výkonem to zas není tak horky já jsem přecházel ze 165/65 r14 na 185 v 15\" a to mám 1.1 a spotřeba stejná a ten malej výkon je pořád stejnej Otec má fóbii v kombíku s 50kw a má na ní gumy 205/45 r16 a spotřeba se mu taky nezvedla oproti 185kám ve 14\"
    • 27
  3. FiFa_cze

    Aktuálně o všem II.

    http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/10383006?goFrom=list Nevíte někdo z jakyho auta je ten zadní bezramínkovej stěrač? Někde jsem myslim četl, že pasuje z nové fábie, ale nejsem si jistej. Docela se mi to zamlouvá
  4. FiFa_cze

    Zajímavé koupě 106

    http://auto.bazos.cz/inzerat/16788631/Peugeot-106-14-sport.php
  5. Jj je
  6. Hoši tady je 106ka na staváku s pneu 195/45 r14 a mezery tam nejsou http://www.sportovnivozy.cz/27665-peugeot-106-xsi Se stavákem se to dá shodit tak, aby tam ty mezery nebyly.
  7. SK8: Pošli mi prosím fotky na krejca10@seznam.cz Dík
    • 24
  8. FiFa_cze

    Zajímavé koupě 106

    Krásny kolečka http://auto.bazos.cz/inzerat/16730919/kopmletni-letni-kola-AEZ-Xylo-65x15-4x108-ET15.php škoda těch pneu, ale třeba by je pustil bez nich http://auto.bazos.cz/inzerat/16748400/Peugeot-106-11-44kw-Sport-verze.php [upravil dne 19/6/12 21:55 od FiFa_cze]
  9. FiFa_cze

    Peugeot 206 - Hornet :D

    Chlapci bacha na to. To ET je hodnota braná z šířky disku, takže jestli máš teď plechy 14x6 s ET 34 tak exipy 15x7 ET13 budou o dost víc trčet ven než třeba kole 15x6 ET13 chce to vypočítat nebo rozměřit na papír.
    • 81
  10. FiFa_cze

    Peugeot 206 - Hornet :D

    Chlapci bacha na to. To ET je hodnota braná z šířky disku, takže jestli máš teď plechy 14x6 s ET 34 tak exipy 15x7 ET13 budou o dost víc trčet ven než třeba kole 15x6 ET13 chce to vypočítat nebo rozměřit na papír.
    • 81
  11. FiFa_cze

    206 1.4i 55kW 3dv.

    Parkovací senzory na 206ce? No když myslíš Jinak klima může být taky prázdná, ale měl bys to poznat i tak, že když zmáčkeš čudlík pro zapnutí klimy, tak by ti teoreticky měly zakolísat jemně otáčky na volnoběhu (měly by lehce spadnout). Jde to lehounce pozorovat i při zapnutí světel, ale to je jen moje teorie
    • 82
  12. FiFa_cze

    lizátko..

    Díky moc Tak až bude čas, tak vyzkušame
    • 19
  13. FiFa_cze

    206 RC by ericc64

    Tak kola budou se lvama vypadat zas uplně jinak Motor vypadá pěkně, ale krytku na baterku bych já nedával. Nemám rád moderní zakrytované motory a kdo ví co ještě plastama a jinyma krytkama, ale to už je na vkusu
  14. FiFa_cze

    lizátko..

    Bude pasovat lízátko z Renaul Megane Scenic? Auto mají rodiče od přítelkyně a je to takovej vrak, tak uvažuju, že bych se zeptal a zkusil ho tam dopasovat I když se mi to moc nepozdává na těch sportech, tak alespon na zkoušku
    • 19
  15. FiFa_cze

    Zajímavé koupě 106

    http://www.tuningbazar.cz/inzerat-64723/ Speedliny z 205 GTI za 3000,-
  16. FiFa_cze

    Aktuálně o všem II.

    Tak aktuálně jsme se s otcem dnes pokusili vyměnit pružiny a když jsme ohly dvě T z goly a pak málem zničili i ráčnu, tak jsem usoudili, že to bude chtít momenťák, takže se snižování přesouvá na další víkend Jimmy: Za 25 tis. už seženeš sporta, nebo xsi. Ale je té tvojí škoda.
  17. FiFa_cze

    206 RC by ericc64

    Tak to je pecka Ty kola jsou hodně luxusní! A anténa teď vypadá o dost líp. Super!
  18. FiFa_cze

    jake auto? uz je doma!

    Seatek pěknej tak ať slouží Kamarád ji má ve verzi FR s 1.9 TDi 96kW a neni to vyloženě špatny auto, ale nepohodlny. Akorát bych tam dopasoval alespoň přední nárazník z verze Cupra Vypadá to o dost líp http://photos.evo.co.uk/images/front_picture_library_UK/dir_48/car_photo_24276_7.jpg
  19. Jo toya jsou dobrý, ale díval jsem se a cenově jinde
  20. Já jo ale mám je i s kolama z druhé ruky, takže nevím, jak s něma jezdil ten předchozí majitel Jinak otec měl předtím fuldy a ty se mu taky sjížděly dost krajema..
  21. Zimáky mám Dayton a nemůžu říct jedinny špatny slovo na ně. Tichoučky a podrží Až jsem se divil co všechno jsem s něma prohrnul a projel No prostě guma za 900,- a super Zatím ty letňáky vidím na ty nankangy, ale ještě mi tam pořád hraje ta baruma, protože ji má i otec a taky je to fajn. Ty nankangy se hodně sjížní krajema a vidím to i na těch svých, kde na gumě už není skoro ani půl mm na tom kraji.
  22. FiFa_cze

    ŽAROVKY H4

    Jo xenony jsou problém 6000k je poznat. Když už, tak bych volil 4300K. To už není tak viditelny, ale od klasické žárovky to stejně pozná každej ňouma
    • 19
  23. Právě teď Nankang mám, sice mají 3-4 mm vzorku, ale nedám na ně dopustit Drží to jak na kolejích a právě váhám jestli je dát i ve 195/45 r15 nebo koupit třeba klasickou barumu bravuris 2 nebo falken ziex.
  24. Chtěl jsem 175/55, ale kvůli vzhledu budu dávat nejspíš 195/45 A značku si musím ještě rozmyslet, tak něják stále pátrám po tom pravém
  25. Napichovat nic nebudu a přesazovat ručičku už fakt ne Už jenom kvůli zimákům a navíc až budou prachy, tak přijde správnej rozměr gum
×
×
  • Vytvořit...