Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    Peugeot 306 1.6i

    ale celkove-nemam jich 21.A tohohle bych byval koupil sam,kdyby ho mama nevzala
    • 27
  2. Peugeot numero 21.Sehnal sem mamce na jezdeni do prace pekne zachovalou 306 1.6i 65kw,r.v.98,vybava el.okna + zrcatka,klima,vyhrev sedacek,destovy senzor,ostrikovace svetel,zanovny zimni pneu.Dále má auto 2x airbag a kožený paket(volant + hlavici řad.páky).Auto neslo koupit za tak krasnou cenu od Domanskeho z Cerneho Mostu (omluvte kvalitu foto-uz je tma a mobil to nebere ) [upravil dne 21/3/13 20:06 od SV 24]
    • 27
  3. SV 24

    309 GTi16 Miami

  4. SV 24

    309 GTi16 Miami

  5. SV 24

    309 GTi16 Miami

    upgrade na jaro-vana s přepážkou a čerpadlo z 2.0
  6. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    tak mám garáž a carevna už dnes spí ve svém... zítra proběhne úklid a pak se na ni hned vrhnu
  7. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    těsnění pod přední hlavou...
  8. opel mi teda taky nevadil! Vectry,Omegy (zvlast Omega ,,A\" 3000 24v-nemělo chybu)
  9. mě nevadilo vysloveně žádné auto na řízení.Každé má něco do sebe...
  10. já mám pár kamarádů co měli alfy.Byly to Alfa 33 1.7 Boxer,Alfa 156 2.0 T.S. a Alfa 156 2.5 V6 a žádný problém snima nebyl! Strýc měl taky 146 1.6 boxer a paráda.Auta dostávaly olej Selénia pravidelně (což byl základ) a jinak klasický servis jako u jiných aut.Jediné co občas zlobilo byla el.,která si žije svůj život.Což ale není nic vyjímečného i u našich mazlů Takže u nás alfy v nemilosti ještě nejsou [upravil dne 10/3/13 11:04 od SV 24]
  11. okolo projíždim tak 2x v týdnu a parkoviště většinou plné náklaďáků
    • 76
  12. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

  13. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

  14. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

  15. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

    po dnešním mytí a kontrole stavu po zime.Čeká nás geometrie,výměna horní uložení a vyřešit občasný problém s cukáním.zatim začnu s teplotním čidlem.A až se mi bude chtít a bude chuť,tak se rozleští a navoskuje
  16. a hlavně to dělá člověk pro sebe a pro svou radost!
    • 35
  17. jestli chces restaurovat nejakou 205 tak limitovku nebo aspon gti.Tam ti i bude stoupat cena.Tahle verze Green je celkem obyc...
    • 35
  18. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

    jj nemá to tu chybu.Otáčíš se přes ruční brzdu
  19. já nevěděl jaký nick si dát, tak sem si podle svého prvního auta 605 SV24 dal nick ,,SV24\"
  20. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    bohužel ne.Nejdřív opravit a až pak vyrazit...
  21. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    taky doufám.Už bych se s ní rád zase svezl
  22. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    nesnášim sníh 2...
  23. SV 24

    205 1.1-začínáme si hrát

    nesnášim sníh...
  24. děkuji za dárek a kartičku!
×
×
  • Vytvořit...