Tak Vám chci představit další vůz ve stáji.
Jedná se o 406 SV 2.2i 16V, r.v. 20.2.2001, najeto 190tis.km, v roce 2005 dovoz z Francie.Výbava je plná: kůže,el.okna+zrcátka+sedačky s pamětí a výhřevem,dešťový senzor + zatmavovací zrcátko,digi klima,tempomat, JBL aparatura, dvou polohový šíbr, 4x airbag,roletka,PC,navigace,el.sklápění zrcátek ...
K autu je i serviska do 135tis.km, veškerá dokumentace co pán měnil a kupoval na auto.Auto kupované v roce 2005 z AAA Auto za 230tis.Kč.Od té doby jeden majitel v ČR. Auto ježděno do autorizovaného servisu Peugeot.