tak zase sme o něco dál postoupili.druhá GTi16 dostala novou kastli,ktera už je hotová a začne se pomalu dávat vše z5 a nastrojovat.U třetí GTi se čeká na rozhodnutí klempířů,jak moc bude pracný ji dát do původního stavu.
no a první GTi dostala jiný motor.Zatim nám chybí ještě doladit nějaké věcy jako nový chladič a sehnat jedno táhlo řazení a dostrojíme