tak po hooodněě dlouhé odmlce doplním info.Peugeotek dostal klíňák a novou baterku a byl dnes prodán na Moravu.Doufám,že bude ještě hodně let dobře brázdit naše silnice! sloužil dobře!
uff konečně doladěno a hotovo.jsou upraveny komplet držáky a vše už je jak má být.Už jen časem zapojit světýlka ve dveřích a doplnit zadní dveře reprákama.Pak dodělat koženkou všehcny sloupky a interiér bude hotov