myslim, že si s tim budeš opravdu muset pohrát. Ale výsledek bude stát za to! 306 Maxi jsem ještě neviděl. A na policajtech záleží no.Máme doma 205 CTi s rozšířením od Gutmanna, 309 Dimmu a kit na 309 od Riegera, který je ještě širší jak dimma (vzadu 10ti palcová kola) a až bude auto na které ho dát, tak nebudem váhat. Zatim jsem neslyšel, že by někomu z kolegů s 205 Gutmannama dělaly policajti problémy...