Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. Toto bude asi co hladam presne, aj som vymenil kotuce a triaslo to po chvili zase. A keby sa vymenil naboj, co by sa stalo? Lebo ja som mal jebnute auto z tej strany, pred kupou. [upravil dne 24/8/11 20:14 od Pekos Pavelka]
  2. Pekos Pavelka

    Foukání pneumatik

    2.5 normal
  3. Takze jednoznacne nedoporucujes VYFUKOVE tlmice? iba, ak tak na okrasu ci ako?
  4. Hod foto ak mas zo spodku, mam taky nejaky zaujem o to aby to nebolo moc prehnane.
  5. Mam 18-tky kolesa a tak kvoli elektronom mam neobvykle uchytenie sroubov az na 8, ale mam to uchytene na 5, lebo mam podlozky. Este som nedostal nikdy defekt a tak rozmyslam ze ked ho dostanem raz, budem mat problem zhodit podlozku dole pri vymene kolesa, pretoze mam rezervu na normalnom disku. [upravil dne 24/8/11 19:48 od Pekos Pavelka] [upravil dne 24/8/11 19:49 od Pekos Pavelka] [upravil dne 24/8/11 19:50 od Pekos Pavelka] [upravil dne 24/8/11 19:50 od Pekos Pavelka]
  6. Pekos Pavelka

    Koberce

    Jo, mam tam hasicak ale neviem ci je to origo. [upravil dne 24/8/11 19:38 od Pekos Pavelka]
  7. Pekos Pavelka

    Koberce

    Kirkiz: a to su na 307 2004? Ja ta mam kozene sedacky, ale su origo na 307. [upravil dne 24/8/11 19:28 od Pekos Pavelka]
  8. Pekos Pavelka

    Klika nebo madlo...

    Takymto by som odtinal paprce!
  9. Cerpadlo alebo aku naftu tankujes?
  10. Pekos Pavelka

    tyčky stabilizátoru

    Ja mam bilstein.
  11. Pekos Pavelka

    Koberce

    Mozte niekto hodit vase foto ako to mate v aute? Som zvedavy na to ako to tam sedi. Su rozne druhy a neverim ze vsetky sedia presne na podlahu a ulicky.
  12. Pekos Pavelka

    Tyčky stabilizátora

    Kto ma vacsie kolesa, meni ich castejsie.
  13. stabilizatory, silentbloky.
  14. Zdravim ake je prosim vas typicke denne svietenie pre 307, okrem originalu;)?
  15. Pekos Pavelka

    zapsani kol do TP

    Ale zase mi to odnasaju tycky stabilizatora a podoben sucasti, ktore treba castejsie menit. Inak husta stranka, diky. [upravil dne 24/8/11 18:26 od Pekos Pavelka]
  16. Pekos Pavelka

    historie podle VIN

    Poprosim vas o historiu aj mojho, moc dakujem. VF33CRHYB83167668
  17. Pekos Pavelka

    zapsani kol do TP

    Ja mam 18 a v pohode mi ich tam zapisali.
  18. Pekos Pavelka

    při brždění se klepe volent

    Zdravim hosi, prosim vas pri brzdeni mi trasie brutalne volantom, kola su vyvazene a kotuce nove. Trasie to od 70km/h do 50 km/h. Robilo to aj na starych kotucoch, tak som ich vymenil a stale to robi + buchanie od prednej napravy asi prava strana. diky za rady
  19. Pekos Pavelka

    PEUGEOT 307 - strieška

    super a teraz este kde by som ju zohnal? najlepsie v rovnakej farbe.
  20. Pekos Pavelka

    PEUGEOT 307 - strieška

    Myslel som striesku od uzivatela MHS. Je to stříška přímo na 307 Jo ale ty mas novejsi:) tak ci to bude aj na moj starsi:myslim
  21. Pekos Pavelka

    PEUGEOT 307 - strieška

    Myslel som striesku od uzivatela MHS.
  22. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Takze to su originalne svetla od vyroby?
  23. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Nejake foto nemas? Ale skor som myslel, nejake lepsie. [upravil dne 16/8/11 od Pekos Pavelka]
  24. Zdravim hosi, prosim vas pri brzdeni mi trasie brutalne volantom, kola su vyvazene a kotuce nove. Trasie to od 70km/h do 50 km/h. diky za rady
  25. Pekos Pavelka

    PEUGEOT 307 - strieška

    Ahoj, toto by pasovalo aj na moje?
×
×
  • Vytvořit...