Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. Pekos Pavelka

    Skvrny na čelním skle

    Tak to bude nejaky special z Polska Myslim to okno.
  2. Ja mam interval 20000km ale menim po 15000km, vzdy.
  3. Pekos Pavelka

    Ukazatel hladiny oleje

    Pomoze vymena senzora? Mam s tym tiez problem, obycajne som mal na palubovke vzdy stvorceky a teraz tam ma niekedy aj ciarky:(
  4. Ja som to mal jeden den a auto islo iba v nudzovom rezime, a samo to odislo, ani neviem ako. Zevraj to moze lambda sonda. Mam niekedy problem aj so senzorom hladiny oleja.
  5. O tomto viem svoje, je to tu niekde na fore. Ja som vymenil kotuce 3 x a stale sa to vracalo, potom som vymenil brzdove oblozenie, lebo platnicky sa nevracali celkom po pusteni brzdy a aj ten valcek ked mechanik vybral von tak tam boli riadne ryhy po vibraciach. Ale nakoniec sa problem vratil a mechanik povedal, ze uz to moze byt len riadenie a tak som ho vymenil a doteraz ziadne vibracie. Moj mechanik usudil ze prvy problem bol v brzdovom oblozeni a pocas dlheho casu jazdenia z vibraciami pri brzdeni, sa pokazilo uz aj riadenie. Tento problem ma stal dost eur a este par rokov jazdenia z vibraciami, ked vibracie prestali ani som neveril ake je pohodlne brzdit pri 90 km/h, obycajne som sa vzdy pripravoval a silno uchopil volant:)
  6. Pekos Pavelka

    cip na 66kw?

    Ja mam od Strakiho uz asi 3 roky a je to poznat, hlavne kvôli pomalemu rozbehu som si to zariesil a som stale spokojny, nieje to zase prehnane ale teraz tam asi 130 koni. Spotreba stale v pohode.
  7. Dalo by sa prosim vas nejako vysvetlit, ako sa dostat k tej ziarovke?
    • 6
  8. Ja uz nemam ani tie kryty, su dolamane a ak mam kupit original tak to chcem aj so skrutkami original.
    • 24
  9. Dobry den, mam problem ze vrchny kryt motora mi zodral tu modru ciapocku na odvzdusnenie systemu a unika mi tadial voda, mozte mi poradit alebo pomoct zohnat cislo toho dielu a objednat? vid foto.. http://tinypic.com/r/334qmfs/8
  10. Prosim vas da sa ta sada kupit original z Peugeotu? Alebo ked si kupim original kryt pod motor, dodavaju to aj so skrutkami? Nemozem to nikde zohnnat a ty poliaci no neviem..
    • 24
    • 15
    • 15
  11. Idem to hned spravit a este sa mi tam ukazuju take ciarky ako mal votrelec na ruke vo filme PREDATOR, to co znamena?
    • 15
  12. Zdravim, ako si prosim vas vymazem interval po vymene oleja?
    • 15
  13. Pekos Pavelka

    Výměna klinaku

    • 19
  14. Pekos Pavelka

    Dvouhmotný setrvačník

    ..to je to ked mam zaradenu trojku a noha dole s plynu, tak to tak mrauci? je to v poradku?
    • 16
  15. Ok budem to sledovat teraz, ale nikdy s tym nemam problem iba rano, auto uz mam 5 rokov a pred tym tu spojku menili zevraj...po kolkych kilometroch je to dobre dat vymenit? A ked sa meni spojka co je este dobre jednou cestou vymenit?
    • 61
  16. Prosim vas, mozno by ma este zaujimalo ako casto to treba odvzdusnovat? Nikdy som to nerobil az teraz ked som tu capicku zodral, tak ma to napadlo:(
    • 19
  17. Ja s tym mam problem tiez a neviem to dat dole, skusim to este raz nafotim a potom sa ozvem este raz ..
    • 22
  18. Toto sa mi stalo asi pred rokom, auto islo v nudzovom rezime a po odstaveni to zrazu preslo, ani neviem co za tym moze byt.
    • 27
  19. Da sa preklz spojky zistit aj na prvom stupni ? niekedy ako keby som sa nevedel pohnut ako kedysi v autoskole, mi to pripada lebo je to iba rano a ked mam obute pracovne boty..tak asi malo pustim spojku a skace to, citim sa aj tak trapne no..
    • 61
  20. Staci prist do Peugoetu a dat im to cislo?
    • 19
  21. Prepacte uz som zalozil jednu takuto temu za co sa ospravedlnujem. Kryt motora som mal uchyteny iba eskapaskou a tak som ho zodral a stracam vodu:( Ja potrebujem diel č.5
    • 19
  22. Prosim prepacte ze som totu takto nahodil, ale neviem prist na nazov tohto dielu, jedna sa o modry odvzdsnovak ale neviem ho nikde najst v temach..unika mi cez to voda pretoze kryt motora bol uchyteny len eskapaskou a tak sa zodrel..prosim o pomoc..staci mi nejake nasmerovanie a hned to vymazem..
  23. Pekos Pavelka

    Vibrace při brždění

    Takze mam vysledok. Konecne v servise zistili co bol problem ze som mal stale skriveny kotuc a preto mi brutalne vybroval volant pri brzdeni. Problem bol ze pri zatlaceni brzdy sa platnicky nevracali spet a tak skrivyli kazdym razom kotuc aj po jeho vymene (toto bola moja 4 vymena komplet brzd). Tento krat mechanik vymenil aj obidve brzdove oblozenia + valcek vo vnutri, ktory mal volu. Dufam ze to niekomu pomoze, pri odstraneni tohoto delikatneho problemu.
×
×
  • Vytvořit...