O tomto viem svoje, je to tu niekde na fore. Ja som vymenil kotuce 3 x a stale sa to vracalo, potom som vymenil brzdove oblozenie, lebo platnicky sa nevracali celkom po pusteni brzdy a aj ten valcek ked mechanik vybral von tak tam boli riadne ryhy po vibraciach.
Ale nakoniec sa problem vratil a mechanik povedal, ze uz to moze byt len riadenie a tak som ho vymenil a doteraz ziadne vibracie. Moj mechanik usudil ze prvy problem bol v brzdovom oblozeni a pocas dlheho casu jazdenia z vibraciami pri brzdeni, sa pokazilo uz aj riadenie.
Tento problem ma stal dost eur a este par rokov jazdenia z vibraciami, ked vibracie prestali ani som neveril ake je pohodlne brzdit pri 90 km/h, obycajne som sa vzdy pripravoval a silno uchopil volant:)